6. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
4. června 2020

Do Slavie se vrací další odchovanec! Obranu vyztuží Daniel Krejčí

V Edenu vyrůstal, přesto má osmadvacetiletý obránce Daniel Krejčí na svém kontě méně zápasů ve slávistickém áčku než většina hráčů současného kádru. Svoji sbírku 51 startů bude moci ale brzy rozšířit, protože se stal novou posilou obranných řad.

V mládežnických kategoriích ho ve Slavii vedl mimo jiné i Jiří Veber. „Dana jsem trénoval tři roky, takže vím co od něj můžeme čekat. Jedná se o obránce s extraligovými parametry, v juniorském věku měl velký potenciál,” říká současný sportovní manažer.

„Zároveň je pro nás důležité, že má zájem ve Slavii hrát, a věříme, že nám svými výkony na ledě pomůže," dodává Veber.

Daniel Krejčí si odbyl svoji extraligovou premiéru v sešívaném dresu ve svých 19 letech v sezoně 2011/12, naplno v české nejvyšší soutěži ale prorazil až o dva roky později, kdy hostoval v Třinci.

Do Slavie se ještě na jednu sezonu vrátil, ale následně zamířil do slovenského Zvolenu. Po angažmá v Benátkách, Karlových Varech, Prostějově, Trenčíně, Ústí nad Labem a Porubě se nyní vrací zpět do Edenu.

Vysoký obránce odehrál v extralize celkem 109 zápasů, v nichž nasbíral 20 bodů za 5 branek a 15 asistencí. Ve druhé nejvyšší soutěži nastoupil ke 191 utkáním a má v ní bilanci 18 gólů a 53 asistencí.

Krejčí bude ve Slavii v nadcházející sezoně nastupovat s dresem číslo 27. Na rozhovor s navrátilcem můžete těšit v nejbližších dnech.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 5.7.2020

Brož o studiu na vysoké škole: V zápřahu s hokejem se rozhodně nenudím

Slavia má ve svých řadách také několik hráčů, kteří studují na vysoké škole. Jedním z nich je útočník Jaroslav Brož, který v rozhovoru nastiňuje, jak jeho studium probíhá nebo jaké má cíle na ...

Číst více
MLÁDEŽ 3.7.2020

Chceme, aby kluci makali, ale zároveň se bavili hokejem, říká trenér dorostu Slížek

Dorostenci mají za sebou letní přípravu, v rámci níž se s týmem připravovala celá řada nových hráčů. Trenér Ladislav Slížek se v rozhovoru krátce ohlíží za uplynulým obdobím a nastiňuje představy pro ...

Číst více
A-TÝM 30.6.2020

Přípravu jsme zaměřili na sílu a dynamiku, v sobotu byly běhy, přibližuje trenér Doležal

Sešívaným skončila v pondělí suchá část letní přípravy. Po osmi náročných týdnech je čeká krátká dovolená, po níž už vyjedou na led. Asistent trenéra Jiří Doležal vypráví v rozhovoru o uplynulém ...

Číst více
MLÁDEŽ 27.6.2020

Slavíček s Hrdličkou dostali pozvánku do reprezentace U17

Útočník Šimon Slavíček a obránce Jakub Hrdlička patřili v loňské sezoně mezi stabilní členy reprezentačního výběru do 16 let a nyní figurují i v nominaci na první akci reprezentační sedmnáctky. Tu ...

Číst více