Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
16. března 2023

Dorost čeká ve čtvrtfinále Plzeň, startuje se v pátek

Slávisté se po vyřazení Zlína chystají na další sérii play-off. V cestě bude stát Plzeň a oproti osmifinále se tentokrát už bude hrát na tři vítězné zápasy, dohromady tak během týdne může dojít až na pět utkání. První dva duely bude hostit západočeské město už tento pátek a sobotu.

Sešívaní mladíci v osmifinále narazili na Zlín a nakonec z toho byla pořádně napínavá série. K postupu měli slávisté blízko už ve Zlíně, kdy ale v prodloužení nevyužili přesilovku a nakonec padli v nájezdech. Kýžený postup do čtvrtfinále vybojovali až v rozhodujícím třetím duelu v Edenu. Těšit se tak mohou na čtvrtfinálovou sérii s Plzní.

Západočeši se museli se svým osmifinálovým soupeřem vypořádat také až v úterním třetím zápase. Přestože první duel s Českými Budějovicemi zvládli díky výhře 5:0 na jedničku, druhý zápas se jim vůbec nevydařil. Motoru dokonce nedali ani gól a prohráli 0:4.

Pro klíčový zápas už ale měla Škodovka ve svých řadách i čtveřici hráčů, kteří po většinu sezony nastupovali v juniorce nebo dokonce v áčku. A na průběhu rozhodujícího zápasu to bylo znát. Plzeň nakonec nedala Jihočechům ani náznak šance a po jasné výhře 6:0 postoupila.

Vzhledem k ostatním výsledkům, kdy si nakonec postup zajistily všechny lépe umístěné týmy po dlouhodobé části, tak bylo jasné, že o semifinále si to slávisté rozdají právě s plzeňskými dorostenci.

Čtvrtfinálová série se už hraje na tři vítězné zápasy, což znamená, že první dva duely bude hostit lépe umístěný celek. V pátek 17. a sobotu 18. března se tak bude hrát v Plzni. Do Edenu se série dostane v úterý 21. března a případné čtvrté utkání se v Praze odehraje o den později. Pokud by série byla vyrovnaná, rozhodující duel by byl na programu v pátek 24. března znovu v Plzni.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
ZÁPASY - MLÁDEŽ 24.3.2023

Dorostu končí sezóna, Plzeň rozhodla v závěru

Dorostenci Slavie ve čtvrtfinálové sérii proti úřadujícímu mistrovi dvakrát vedli, nakonec ale pro ně sezóna končí. Ve vyrovnaném pátém utkání už se blížilo prodloužení, Západočeši ale gólem necelé ...

Číst více
OHLASY - MLÁDEŽ 24.3.2023

Kapitán juniorky Kluch: Zradila nás koncovka, strašně to bolí

Junioři v rozhodujícím pátém čtvrtfinále prohráli v Edenu se Vsetínem těsně 1:2, i přesto, že měli jasnou střeleckou převahu. „Naším jasným cílem byl postup, ale to se nepovedlo, takže sezóna je ...

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 23.3.2023

Junioři drtili Vsetín, končí však ve čtvrtfinále

Junioři Slavie drtili v pátém zápase čtvrtfinále Vsetín, více než gól ale nedali. Sezóna tak pro ně po porážce 1:2 končí. Valaši se v první třetině dostali do dvoubrankového vedení a brankář Pavlíček ...

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 22.3.2023

Nejúspěšnější ročník! O Kapku lepší hokej pomáhá dětem

Na startu února se počtvrté rozběhl charitativní projekt O Kapku lepší hokej, jehož cílem je zejména pomoc dětem s poruchami krvetvorby. Cílem ročníku 2023 bylo kromě šíření povědomí o problematice ...

Číst více