13. srpen
VSTUPENKY
FANOUŠCI
6. prosince 2019

Hráči a trenéři se podepisovali na Mikulášské autogramiádě

Ve čtvrtek se v obchodním centru Europark Štěrboholy uskutečnila slávistická Mikulášská autogramiáda. Hráči a trenéři se podepisovali všem zájemcům dvě hodiny, soutěžilo se mimo jiné o podepsaný hraný dres a dorazil i maskot společně s Mikulášem, čertem a andělem.

V rámci akce "Dopisy Ježíškovi" splnili slávisté také několik přání dětem z dětských domovů. Obdarovali je mimo jiné hokejkami, bruslemi, fotbalovými míči nebo tričkami, které si děti přály.

Fotografie z akce najdete ve fotogalerii.

Autor Jakub Mezlík
A-TÝM 6.8.2020

Představujeme naši novou vizuální identitu!

U příležitosti 120. výročí od založení klubu mění Slavia svoji vizuální identitu. Do nadcházející sezony vstoupíme s novou tváří, jejíž základem je logo odkazující na tradiční slávistické hodnoty.

ROZHOVORY 5.8.2020

První týden přípravy na ledě je vždycky peklo, svěřuje se Kuťák

Filip Kuťák přišel do Slavie koncem minulého léta a v průběhu sezóny si vybudoval náležitý respekt soupeřů. Teď se připravuje na svůj druhý ročník v Edenu, ve kterém by měl patřit k tahounům mužstva. ...

ZPRÁVY Z KLUBU 5.8.2020

Zemřel Ladislav Slížek, muž s velkým slávistickým srdcem

V nedožitých 72 letech zemřel Ladislav Slížek. V našem klubu zanechal stopu jako hráč, dlouholetý trenér a později i zaměstnanec. HC Slavia Praha vyjadřuje upřímnou soustrast všem pozůstalým.

ZPRÁVY Z KLUBU 4.8.2020

Novým spolumajitelem Slavie se stal Jiří Vlasák

HC Slavia Praha rozšiřuje akcionářskou strukturu. Novým spolumajitelem a členem představenstva se stal Jiří Vlasák, který získal od Standy Tichého desetiprocentní podíl v klubu.