23. srpen
Slavia Kolín
17:30
25. srpen
Litoměřice Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
19. července 2021

Junioři poprvé po pauze vyjeli na led, za týden je čeká první prověrka

Nejstarší mládežnická kategorie jako první zahájila přípravu na ledě před novou sezonou. První trénink absolvovali junioři všichni najednou, v dalších dnech budou převážně rozděleni na dvě skupiny. První přípravný zápas je pak naplánovaný na úterý 27. července, kdy se slávisté představí na ledě Sparty.

Na prvním tréninku po pauze se trenérům Pavlu Rohlíkovi a Petru Mackovi sešel téměř kompletní kádr, chyběli jen reprezentanti do 18 let a několik dalších hráčů, kteří ještě doléčují zranění.

V prvním týdnu přípravy čeká juniory náročný program, kromě středy budou mít pokaždé dva tréninky za den. Zaměřeny budou převážně na kondici a bruslení.

Po týdnu náročných tréninků čeká slávisty i první prověrka v úterý 27. července. Tou bude derby se Spartou, se kterou se v přípravě junioři potkají ještě jednou. O tři dny později bude následovat i duel na ledě Mladé Boleslavi.

Celkově mají slávisté v programu zatím deset přípravných zápasů, v řešení jsou však ještě další dvě utkání na přelomu srpna a září. O přesných termínech a soupeřích budeme brzy informovat.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 20.8.2022

Rozlučka Jardy Bednáře a Marka Tomici. Nenechte si ujít Eden plný hvězd!

Na hokejovou rozlučku Jardy Bednáře a Marka Tomici dorazí ve středu 24.8. řada hokejistů, kteří nastupovali společně se slávistickými legendami v jednom týmu, ale i další hvězdy. Nebudou chybět ani ...

Číst více
OHLASY 19.8.2022

Občas to zavrže, ale proto hrajeme přípravné zápasy, ví Žovinec

Nastoupil do všech čtyř přípravných zápasů, v tom posledním s Litoměřicemi svým gólem nastartoval vítězný obrat. Dušan Žovinec přiznává, že se tým stále ještě hledá. „Občas to někde zavrže, ale od ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 18.8.2022

Zápas jsme otočili, ale s hrou spokojení nejsme, říká střelec Žejdl

Slávisté urvali v přípravě druhé vítězství, když v premiéře na domácí půdě přehráli Litoměřice. Lví podíl na triumfu měl útočník Lukáš Žejdl, který zaznamenal vítěznou trefu červenobílých. „V kabině ...

Přehrát video
ZPRÁVY Z KLUBU 18.8.2022

Slavia navázala spolupráci s Mladou Boleslaví

Slavia bude v nové sezoně spolupracovat s Mladou Boleslaví, hlavními cíli jsou postup juniorského týmu do extraligy a rozvoj mladých hráčů.

Číst více