Kádr Slavie dozná několika změn

28.04.2014, Klub

V těchto dnech finišují jednání s hráči o nových smlouvách, už teď je ale jasné, že v klubu dojde k několika změnám. Z hokejistů, kteří Slavii opouštějí, je největší ztrátou odchod dlouholetého kapitána Petra Kadlece. Naopak z Karlových Varů se vrací Tomáš Micka a klub si stáhl z první ligy také Miloslava Čermáka, který byl v litoměřickém dresu druhým nejlepším střelcem celé soutěže.

 
 
Ve Slavii se kromě Kadlece rozhodli dále nepokračovat Petr Jelínek, Lukáš Krenželok, Vladimír Růžička ml., Dávid Skokan a Lukáš Žejdl.

"Se všemi jsme jednali o nových smlouvách, ale rozhodli se pokračovat jinde. Mrzí nás to, ale nejdůležitější pro nás je, aby v klubu působili hráči, kteří o to mají opravdu zájem a budou bojovat za Slavii," uvedl za klub Vladimír Pitter.

Do letní přípravy, která startuje 5.května, se zapojí i odchovanci Slavie, kteří loni působili v juniorce. Obránce Antonín Růžička reprezentoval ČR na zimní univerziádě, útočník Václav Tomek už má za sebou i tři starty ve slávistickém A-týmu. Kompletní složení kádru pro letní přípravu přineseme v závěru týdne.

Názory FB uživatelů

 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže