Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
OHLASY
27. září 2011

Kdybychom proměnili své šance, mohli jsme vyhrát, smutní Jiří Vašíček

Smolný zápas, plný dramatických momentů, velkých šancí i emocí - takové odehrála Slavia utkání s Litvínovem. Závěr nabídl i ostřejší souboje, do kterých se aktivně zapojil i Jiří Vašíček. „Viděl jsem, jak se tam vrhli na našeho hráče dva, tak jsem do toho šel a z toho to vyplynulo,“ říká.

Jaké jsou celkové dojmy ze zápasu?
Jsme zklamaní, protože jsme chtěli vyhrát. A bohužel vždycky, když jsme dali vyrovnávací gól, tak jsme rychle dostali další. Je těžké to takhle dotahovat. Šance jsme měli, ale bohužel jsme prohráli.

Těch šancí bylo opravdu hodně. Asi se shodneme, že koncovka dnes nebyla úplně ideální...
Ano, velmi se trápíme. Pracujeme na tom, ale pořád to není ono. Myslím si, že kdybychom dnes proměnili šance, které jsme měli, tak bychom mohli vyhrát. Zároveň jsme ale udělali nějaké chyby vzadu, soupeř je potrestal a zvítězil.

V první třetině jste působili lepším dojmem než soupeř, ale od druhé třetiny nastoupil Litvínov. Co se stalo?
Podřídili jsme se jejich hře, místo toho, abychom hráli dál náš hokej, co nás zdobí. Jakmile to nebylo ono, už jsme se do toho nemohli zpátky dostat. Vždycky, když jsme vyrovnali, tak nám soupeř dal další gól, což není dobré na psychiku. Je to i naše chyba, protože tohle bychom měli zvládat.

Tomáš Svoboda dal dnes dvě branky. To je hráč, který vám hodně pomáhá nejen v tomto zápase...
Je dobře, že mu to tam takhle padá. Padalo mu to tam už loni a svými výkony si říká o nároďák. Je to hráč, na kterém hodně stavíme, a je dobře, že jde výkonnostně takhle rychle nahoru. Jeho výkony jsou parádní.

V závěru zápasu tam došlo i na tvrdší momenty. Co bylo příčinou?
Měli jsme tlak na bránu, gólman měl problém to chytit, a tak jsme začali dorážet. Pak jsem viděl, jak se tam vrhli na našeho hráče dva, tak jsem do toho šel a z toho to vyplynulo. Já si myslím, že to není žádný problém.

Díky za rozhovor!
Autor Jan Salajka
Nepřehlédněte
A-TÝM 5.6.2020

Slávisté si zpestří přípravu fotbalovým utkáním

Slávisté odehrají v rámci letní přípravy fotbalové utkání proti týmu SK Kostelec U Křížků. Zápas v Kostelci se hraje ve čtvrtek 11. června od 18:00 a přijít se můžete podívat i vy!

Číst více
A-TÝM 4.6.2020

Do Slavie se vrací další odchovanec! Obranu vyztuží Daniel Krejčí

V Edenu vyrůstal, přesto má osmadvacetiletý obránce Daniel Krejčí na svém kontě méně zápasů ve slávistickém áčku než většina hráčů současného kádru. Svoji sbírku 51 startů bude moci ale brzy ...

Číst více
A-TÝM 3.6.2020

Ve Slavii se buduje skvělý tým. Už se těším na sezonu, říká Kružík

Nejnovější posilou slávistického kádru je útočník Daniel Kružík, který byl v uplynulé sezoně jedním z tahounů ústeckého Slovanu. Také ve Slavii by měl přispět především svoji produktivitou. „Vedení i ...

Číst více
MLÁDEŽ 3.6.2020

Příprava mládeže je v plném proudu. Co je nového v realizačních týmech?

Kromě áčka se na novou sezonu pilně připravují i všechny mládežnické kategorie. Před sebou mají ještě téměř měsíc letního drilu. Celkem pak budou mít za sebou sedm týdnů náročných tréninků, které by ...

Číst více
© 2020 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. & David Vošický