9. srpen
Sparta Slavia
18:30
11. srpen
M. Boleslav Slavia
17:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
FANOUŠCI
1. června 2022

Koupit permici se vyplatí! Ještě větší slevy a tričko jako dárek

Prodej permanentek na novou sezonu Chance ligy odstartoval! Permanentkáři nyní ušetří ještě víc oproti nákupu běžných vstupenek a navíc získají dárek v podobě trička. Neváhejte a zajistěte si svoje místo na stadionu!

V příští sezoně dojde k drobnému zvýšení cen jednotlivých vstupenek, pro naše permanentkáře ale zachováváme cenu za zápas na stejné úrovni jako loni.

Jestliže si například zakoupíte permici na sezení, zaplatíte za jeden zápas 103 Kč, pokud jste stávající permanentkář, a 111 Kč, pokud jste nový permanentkář. Oproti ceně vstupenky v den zápasu (150 Kč) tak ušetříte více než 30, respektive 25 procent. Další speciální slevy mohou využít členové fanklubu, děti i senioři.

Permanentky si můžete zakoupit ONLINE přímo na našem webu nebo osobně na stadionu v Edenu (každé úterý a čtvrtek od 9 do 11:30 a od 13 do 19).

KLIKNĚTE PRO CENY A VÍCE INFORMACÍ.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 4.7.2022

Nejrychleji stříleli v Edenu obránci. Kdo vyhrál?

Hokejisté Slavie si vyzkoušeli, jak rychle umí vystřelit. Kdo vyhrál a jaký mají recept na nejrychlejší střelu? Podívejte se na video!

Přehrát video
A-TÝM 1.7.2022

Talentovaný útočník Lukáš Strnad podepsal smlouvu se Slavií!

Osmnáctiletý útočník Lukáš Strnad, který v minulém roce nakoukl i do reprezentace, podepsal ve Slavii svoji první profesionální smlouvu. Přestože je věkem stále ještě junior, měl by se poprat o ...

Číst více
ROZHOVORY 29.6.2022

Děláme hodně vytrvalost, pan Málek nás nešetří, směje se Pittr

Michal Pittr se ve svých 19 letech připravuje na první sezonu v slávistickém áčku. V té loňské se na konci zranil, teď už ale trénuje naplno. „Děláme hodně vytrvalost, pan Málek svoje má speciality a ...

Přehrát video
FANOUŠCI 24.6.2022

Rozlučka Jardy Bednáře a Marka Tomici v srpnu v Edenu!

Rozlučka slávistických legend Jardy Bednáře a Marka Tomici se blíží. Ve středu 24. srpna od 18:00 se v Edenu sejdou hokejové osobnosti ke speciálnímu exhibičnímu zápasu. Vstupenky jsou v prodeji na ...

Číst více