Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
10. srpna 2015

Maďar János Vas bude hrát za Slavii i v první lize

János Vas bude i v nadcházející prvoligové sezoně oblékat sešívaný dres. Jedenatřicetiletý maďarský útočník usiloval o místo v kádru účastníka KHL Medveščaku Záhřeb, na zkoušce ovšem neuspěl a rozhodl se vrátit zpět do Slavie.

Vas nasbíral v loňské sezoně v 62 zápasech v červenobílých barvách 18 bodů za 10 gólů a 8 asistencí, krátce po skončení sezony ve Slavii pak ještě pomohl Maďarsku k postupu do elitní skupiny mistrovství světa.

Po neúspěšném boji o KHL se v pondělí poprvé zapojil do tréninku v Edenu. "Měli jsme o Jánose zájem už po skončení sezony, jedná se o jednoho z kvalitních středních útočníků, o které usilujeme. Ještě ale hledáme dalšího centra," prozrazuje sportovní manažer Luděk Bukač.

Slavii prozatím opustil obránce Štěpán Jeník, který je aktuálně na zkoušce v druholigovém Frýdku-Místku, k dalšímu zúžení kádru by mělo dojít příští týden.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 20.4.2021

Aukce hraných dresů končí ve středu!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílou sadu hraných dresů můžete dražit do 21. dubna. V aukci, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

Číst více
HISTORIE KLUBU 19.4.2021

120 let nejstaršího klubu: První reprezentační zápasy odehráli slávisté

Nastoupili ve svetrech Slavie, jezdeckých rajtkách a prohráli všechny čtyři zápasy. Přesto se účastníci prvního turnaje české hokejové reprezentace nesmazatelně zapsali do historie. První sestavu ...

Číst více
MLÁDEŽ 16.4.2021

Šimon Slavíček jede do Texasu na mistrovství světa!

Velký úspěch pro slávistického útočníka Šimona Slavíčka! V konkurenci o rok starších hráčů se dokázal prosadit do širšího kádru osmnáctky pro mistrovství světa, které se uskuteční od 26. dubna do 6. ...

Číst více
A-TÝM 14.4.2021

Informace pro držitele permic: Za podporu klubu můžete získat dárek a jméno na dresu

Přestože jsme po většinu sezony nemohli přivítat fanoušky v Edenu osobně, velice si vážíme podpory, které se nám dostávalo především prostřednictvím sociálních sítí. Pro držitele permanentek máme ...

Číst více