29. únor
Slavia Poruba
15:00
2. březen
Č. Budějovice Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
20. ledna 2020

Nejlepší mládežníci se chystají za Červenkou do Švýcarska

Slavia již zná všechny vítěze dlouhodobé soutěže pro hráče mládežnických kategorií od dorostu po 5. třídu, kteří pojedou na konci ledna na výlet do Rapperswilu za Romanem Červenkou. Mladí slávisté uvidí dva zápasy nejvyšší švýcarské soutěže.

Na výběru nejlepších hokejistů v jednotlivých kategoriích se podíleli hlasováním sami hráči, při následném určení vítězů pak byly rozhodující nejen sportovní úspěchy, ale zároveň výsledky ve škole, práce pro tým a příkladná reprezentace klubu.

“Snažíme se, aby byli mladí hokejisté za své výkony a přístup odměňováni, proto pravidelně vyhlašujeme hráče měsíce od druhé až po devátou třídu. Letos jsme vymysleli speciální odměnu pro ty, kteří výborně pracovali od začátku sezony,” vysvětluje sekretář mládeže František Pomahač.

Vybraní hráči navštíví jednoho z nejúspěšnějších slávistických odchovanců Romana Červenku v jeho aktuálním švýcarském působišti a uvidí zápasy Rapperswil - Ambri Piotta a Zug - Rapperswil.

Vítězové jednotlivých kategorií

5. třída: Šimon Janoušek
6. třída: František Toms
7. třída: Artur Matějovský
8. třída: Martin Švec
9. třída: Albert Skalský
dorost: Tomáš Kluch

Program výletu za Romanem Červenkou

30.1.
odjezd ze Slavie v ranních hodinách
návštěva zápasu Rapperswil - Ambri Piotta (19:45)
31.1.
výlet k Curyšskému jezeru
návštěva zápasu Zug - Rapperswil (19:45)
1.2.
po snídani návrat zpět do ČR
Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 28.2.2020

Slávističtí fanoušci na výjezdu. Podívejte se na reportáž ze Vsetína

Nejen v Edenu se můžou hokejisté Slavie spolehnout na podporu svých příznivců, jejich fanoušci za nimi vyrážejí i na venkovní zápasy. Podívejte se na reportáž z utkání ve Vsetíně.

Přehrát video
PREVIEW 27.2.2020

V Edenu proti Porubě! Zlomí Slavia série proher?

Čtyři zápasy. Už tak dlouho čeká Slavia na vítězství. K triumfu nedošla ani v poslední bitvě ve Vsetíně, kde padla 1:4. Do Edenu však tentokrát přijede ostravská Poruba a sešívaní si proti osmému ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 27.2.2020

První gól? Velká radost. Prohra to zkazila, přiznal Veber

V bitvě na vsetínském Lapači vstřelil proti domácímu týmu svou první branku ve Slavii i celé sezoně. Radost z gólu však Václavu Veberovi nakonec zhořkla, sešívaní totiž na Valašsku padli 1:4. „První ...

Přehrát video
SESTŘIHY 26.2.2020

Sestřih zápasu: Vsetín - Slavia 4:1

Obránce Václav Veber vstřelil ve Vsetíně svůj první gól v sešívaném dresu, na body to ale nestačilo, protože jeho zásah byl jediným slávistickým úspěchem v zápase, zatímco domácí se trefili ...

Přehrát video