Nové trenérské obsazení mládežnických kategorií. Juniory povede Beránek s Kolaříkem

06.04.2018, Jakub Mezlík

Český svaz ledního hokeje před nedávnem uveřejnil reorganizaci systému mládežnických soutěží, v návaznosti na tyto změny došlo k novému trenérskému obsazení slávistických týmů. Juniory bude trénovat Beránek s Kolaříkem, dorost povede Veber.

 
 

Hlavním trenérem juniorů bude v nadcházející sezoně Josef Beránek, jeho asistentem se stane Pavel Kolařík. Beránek dovedl v loňské sezoně starší dorostence do play-off, Kolařík sbíral zkušenosti jako asistent u mladšího dorostu a zároveň stihl odehrát čtyřiadvacet zápasů ve WSM lize.

Extraligový dorost povede jako hlavní trenér Jiří Veber, který se ke slávistické mládeži vrací po sedmi letech. Během této doby působil u mládežnických reprezentací, jako hlavní trenér vedl korejský tým Anyang Halla a byl asistentem v Chomutově a na Spartě. Jeho asistenty budou Milan Antoš a David Kuna.

Třetí mládežnický tým Slavie by měl nastupovat v lize dorostu. Jeho trenéry budou Jiří Doležal, Miloš Pecka a David Kuna. O trenérském obsazení žákovských kategorií budeme informovat na našem webu během příštího týdne.

Názory FB uživatelů

 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"