Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
6. dubna 2018

Nové trenérské obsazení mládežnických kategorií. Juniory povede Beránek s Kolaříkem

Český svaz ledního hokeje před nedávnem uveřejnil reorganizaci systému mládežnických soutěží, v návaznosti na tyto změny došlo k novému trenérskému obsazení slávistických týmů. Juniory bude trénovat Beránek s Kolaříkem, dorost povede Veber.

Hlavním trenérem juniorů bude v nadcházející sezoně Josef Beránek, jeho asistentem se stane Pavel Kolařík. Beránek dovedl v loňské sezoně starší dorostence do play-off, Kolařík sbíral zkušenosti jako asistent u mladšího dorostu a zároveň stihl odehrát čtyřiadvacet zápasů ve WSM lize.

Extraligový dorost povede jako hlavní trenér Jiří Veber, který se ke slávistické mládeži vrací po sedmi letech. Během této doby působil u mládežnických reprezentací, jako hlavní trenér vedl korejský tým Anyang Halla a byl asistentem v Chomutově a na Spartě. Jeho asistenty budou Milan Antoš a David Kuna.

Třetí mládežnický tým Slavie by měl nastupovat v lize dorostu. Jeho trenéry budou Jiří Doležal, Miloš Pecka a David Kuna. O trenérském obsazení žákovských kategorií budeme informovat na našem webu během příštího týdne.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 5.6.2020

Slávisté si zpestří přípravu fotbalovým utkáním

Slávisté odehrají v rámci letní přípravy fotbalové utkání proti týmu SK Kostelec U Křížků. Zápas v Kostelci se hraje ve čtvrtek 11. června od 18:00 a přijít se můžete podívat i vy!

Číst více
A-TÝM 4.6.2020

Do Slavie se vrací další odchovanec! Obranu vyztuží Daniel Krejčí

V Edenu vyrůstal, přesto má osmadvacetiletý obránce Daniel Krejčí na svém kontě méně zápasů ve slávistickém áčku než většina hráčů současného kádru. Svoji sbírku 51 startů bude moci ale brzy ...

Číst více
A-TÝM 3.6.2020

Ve Slavii se buduje skvělý tým. Už se těším na sezonu, říká Kružík

Nejnovější posilou slávistického kádru je útočník Daniel Kružík, který byl v uplynulé sezoně jedním z tahounů ústeckého Slovanu. Také ve Slavii by měl přispět především svoji produktivitou. „Vedení i ...

Číst více
MLÁDEŽ 3.6.2020

Příprava mládeže je v plném proudu. Co je nového v realizačních týmech?

Kromě áčka se na novou sezonu pilně připravují i všechny mládežnické kategorie. Před sebou mají ještě téměř měsíc letního drilu. Celkem pak budou mít za sebou sedm týdnů náročných tréninků, které by ...

Číst více