9. srpen
Sparta Slavia
18:30
11. srpen
M. Boleslav Slavia
17:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
16. května 2022

Obránce Šimon Szathmáry bude hrát za Slavii!

Další posilou obranných řad Slavie je šestadvacetiletý Šimon Szathmáry. Spolu s Dušanem Žovincem tak přichází z Poruby i její druhý nejproduktivnější bek a v poslední době i jeden z nejlepších obránců Chance ligy.

„Šimon je podobně jako Dušan Žovinec výborný bruslař a šikovný bek, navíc se jedná o praváka. Hodně si od něj slibujeme, je výborný na přesilovky a měl by podporovat ofenzivu,” přibližuje sportovní manažer Jaroslav Bednář.

„Do Slavie jsem chtěl a klub o mě měl taky zájem, takže jsme se dohodli hodně rychle. Slavia mi byla vždycky sympatická,” říká o svém příchodu Szathmáry.

Vnuk bývalého vynikajícího československého reprezentačního obránce Jana Suchého odehrál ve druhé nejvyšší soutěži celkem 346 utkání, v nichž nastřílel 45 gólů a přidal 109 asistencí.

Postupně působil v Kadani, Jihlavě, Třebíči a Porubě, na jedenáct zápasů nakoukl v dresu Chomutova také do extraligy. Teď se těší na svoji premiéru ve Slavii, kde bude nastupovat s číslem 73.

Aktuální složení kádru

Brankáři: Roman Málek, Michal Pittr, Tomáš Volevecký
Obránci: Jindřich Barák, Tadeáš Hejda, Karel Klikorka, Šimon Szathmáry, Dušan Žovinec, Tomáš Duda, Zoran Fiala, Dominik Němeček
Útočníci: Jaroslav Brož, Jan Kern, Tomáš Knotek, Pavel Mrňa, Michal Poletín, Tomáš Pšenička, Vladimír Růžička, David Šteiner, Robin Všetečka, Lukáš Žejdl, Maxim Havrda, Vladislav Houška, Tomáš Labuzík, Daniil Petrov, Lukáš Strnad, Petr Šíma, Štěpán Turek.
Pozn.: Tučně vyznačení hráči mají s klubem uzavřené smlouvy pro sezonu 2022/23.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 4.7.2022

Nejrychleji stříleli v Edenu obránci. Kdo vyhrál?

Hokejisté Slavie si vyzkoušeli, jak rychle umí vystřelit. Kdo vyhrál a jaký mají recept na nejrychlejší střelu? Podívejte se na video!

Přehrát video
A-TÝM 1.7.2022

Talentovaný útočník Lukáš Strnad podepsal smlouvu se Slavií!

Osmnáctiletý útočník Lukáš Strnad, který v minulém roce nakoukl i do reprezentace, podepsal ve Slavii svoji první profesionální smlouvu. Přestože je věkem stále ještě junior, měl by se poprat o ...

Číst více
ROZHOVORY 29.6.2022

Děláme hodně vytrvalost, pan Málek nás nešetří, směje se Pittr

Michal Pittr se ve svých 19 letech připravuje na první sezonu v slávistickém áčku. V té loňské se na konci zranil, teď už ale trénuje naplno. „Děláme hodně vytrvalost, pan Málek svoje má speciality a ...

Přehrát video
FANOUŠCI 24.6.2022

Rozlučka Jardy Bednáře a Marka Tomici v srpnu v Edenu!

Rozlučka slávistických legend Jardy Bednáře a Marka Tomici se blíží. Ve středu 24. srpna od 18:00 se v Edenu sejdou hokejové osobnosti ke speciálnímu exhibičnímu zápasu. Vstupenky jsou v prodeji na ...

Číst více