13. srpen
VSTUPENKY
A-TÝM
6. července 2020

Odpočítáváme speciální start sezony! Sledujte naše sociální sítě

Napětí stoupá a slávistická srdce zrychlují tep - novou sezonu odstartujeme v Edenu přípravným utkáním 6. srpna v 17:30. Speciální program odhalí i jedno velké překvapení. Potěšíme oko skalních fanoušků, kteří s nostalgií vzpomínají na tradiční slávistickou tvář.

Na našich sociálních sítích jsme spustili odpočet, který vám zkrátí nekonečné čekání a současně připomene slavnou 120letou historii klubu. Den za dnem vzpomeneme významné milníky, na které je každý slávista právem hrdý. Těšte se a odpočítávejte s námi!

View this post on Instagram

🔴⚪ UŽ SE TO BLÍŽÍ! Napětí stoupá a slávistická srdce zrychlují tep - novou sezonu odstartujeme v Edenu přípravným utkáním proti Litoměřicím přesně za 31 dní. Speciální program odhalí i jedno velké překvapení. Potěšíme oko skalních fanoušků, kteří s nostalgií vzpomínají na tradiční slávistickou tvář. Právě spouštíme odpočet, který vám zkrátí nekonečné čekání a současně připomene slavnou 120letou historii klubu. Den za dnem vzpomeneme významné milníky, na které je každý slávista právem hrdý. Těšte se a odpočítávejte s námi!! ⏰ 𝟔.𝟖. 𝟏𝟕:𝟑𝟎 zimní stadion Eden

A post shared by HC Slavia Praha (@hcslavia) on

Autor Jakub Mezlík
A-TÝM 6.8.2020

Představujeme naši novou vizuální identitu!

U příležitosti 120. výročí od založení klubu mění Slavia svoji vizuální identitu. Do nadcházející sezony vstoupíme s novou tváří, jejíž základem je logo odkazující na tradiční slávistické hodnoty.

ROZHOVORY 5.8.2020

První týden přípravy na ledě je vždycky peklo, svěřuje se Kuťák

Filip Kuťák přišel do Slavie koncem minulého léta a v průběhu sezóny si vybudoval náležitý respekt soupeřů. Teď se připravuje na svůj druhý ročník v Edenu, ve kterém by měl patřit k tahounům mužstva. ...

ZPRÁVY Z KLUBU 5.8.2020

Zemřel Ladislav Slížek, muž s velkým slávistickým srdcem

V nedožitých 72 letech zemřel Ladislav Slížek. V našem klubu zanechal stopu jako hráč, dlouholetý trenér a později i zaměstnanec. HC Slavia Praha vyjadřuje upřímnou soustrast všem pozůstalým.

ZPRÁVY Z KLUBU 4.8.2020

Novým spolumajitelem Slavie se stal Jiří Vlasák

HC Slavia Praha rozšiřuje akcionářskou strukturu. Novým spolumajitelem a členem představenstva se stal Jiří Vlasák, který získal od Standy Tichého desetiprocentní podíl v klubu.