1. prosinec
Slavia Vsetín
18:00
4. prosinec
Poruba Slavia
16:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
21. října 2021

Permanentkáři jdou zdarma na Sigmu, fotbaloví fanoušci zase na hokej!

Sešívaná středa se blíží! Hokejisté Slavie vyzvou 27. října už od 16:00 v Edenu Prostějov, fotbalisté hostí o tři hodiny později Sigmu Olomouc. Hokejoví permanentkáři mohou získat volnou vstupenku na fotbal, fanoušci s lístkem nebo permicí na fotbal jdou zdarma na hokej!

Na fotbal zdarma

Všichni permanentkáři HC Slavia Praha mohou získat vstupenku na fotbal zdarma zasláním e-mailu s číslem permanentky na vmzourkova@hc-slavia.cz. Následně vám bude zaslána elektronická vstupenka.

Pro návštěvu fotbalového utkání je nutné mít vstupenku vytištěnou a ověřit bezinfekčnost u speciálního vstupu (VSTUP č.4 – levá branka).

Pokud máte zájem o vyzvednutí vstupenky na fotbal osobně na zimním stadionu, kontaktujte slečnu Mžourkovou na uvedeném e-mailu.

Na hokej zdarma

Fanoušci, kteří mají permanentní vstupenku na fotbal nebo vstupenku na fotbalový zápas Slavie s Olomoucí, ji předloží u vstupu na zimní stadion, kde následně obdrží vstupenku zdarma.

Při vstupu na stadion probíhá kontrola bezinfekčnosti dle platných pravidel MZČR.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
PREVIEW 30.11.2021

Slavia hostí Vsetín. Pomstí se Valachům za minulý duel?

Slavia se po pondělní předehrávce s Litoměřicemi představí opět na domácím ledě, kde přivítá Vsetín. A červenobílí budou mít co napravovat. Nejen vysokou porážku od Litoměřic, ale také z předchozí ...

Číst více
FANOUŠCI 30.11.2021

Mikuláš, čert a anděl přijdou do Edenu už ve středu!

Vezměte své děti ve středu 1. prosince od 18:00 do Edenu na zápas se Vsetínem. V průběhu dorazí Mikuláš, čert a anděl a pro všechny děti budou mít připravený balíček dobrot od našeho fanklubu.

Číst více
OHLASY 30.11.2021

Když budeme makat, tak příští zápas zvládneme, věří Kern

V zápase s Litoměřicemi chtěli slávisté prodloužit sérii čtyř výher v řadě. To se jim ale proti druhému Stadionu nepodařilo – prohráli 1:6. „Musíme na to zapomenout a soustředit se na další zápas,“ ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 29.11.2021

Rozhodly góly v oslabení, říká Brož. Musíme zlepšit hru před brankou

Duel Slavie s Litoměřicemi rozhodly přesilové hry, v nichž hosté skórovali rovnou třikrát. „Určitě to byl rozhodující faktor, poté když už jsme inkasovali tolik gólů, tak nás to samozřejmě složilo,“ ...

Přehrát video
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín