7. prosinec
Slavia Kadaň
15:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
28. listopadu 2019

Preview mládeže: Derby se Spartou hned ve třech kategoriích

Mládežnické týmy Slavie čeká tento týden další porce zápasů. Největším lákadlem by mělo být první dorostenecké derby sezóny, které Slavia sehraje v Holešovicích. Zápasy se Spartou čekají také dvě žákovské kategorie. Naopak do Edenu můžete zavítat na zápasy juniorky.

Junioři

Mladí slávisté se po dlouhé venkovní šňůře, která čítala čtyři zápasy, vrací na domácí led do Edenu. V pátek od 18:00 přivítají červenobílí hokejisté na svém ledě brněnskou Kometu, o den později od 12:30 poté Duklu Jihlava.

S oběma celky se junioři Slavie již poměřili. Zatímco v Jihlavě juniorka vyválčila bod, z Brna se vracela s prázdnou. Možnost odvety se Pražanům naskýtá tento týden. Zvláště s jihlavskou Duklou by Slavia potřebovala zvítězit, jelikož celek z Vysočiny se jako jediný nachází v tabulce právě pod sešívanými.

Dorost

Dorostenci si ke vší spokojenosti trenéra Slížka s předstihem vybojovali místo ve vrchní skupině o pořadí v play off. Hned první zápas v nadstavbě týmu, který táhne svým bodovým příspěvkem útočník Slavíček, je velké derby na Spartě (čtvrtek 18:15). Oba dorosty se střetly v uplynulé sezóně dvakrát. Ve dvou těsných střetnutí se vždy radoval celek z Holešovic.

V sobotu se dorostenci z Edenu představí na domácím ledě, kde vyzvou od 15:30 mladíky z Litvínova. Pro oba týmy to bude v této sezóně první vzájemné měření sil.

9. třída

Dalším celkem, který poměří síly s odvěkým rivalem z Holešovic, budou deváťáci. Ti se už se Spartou střetli v sezóně doma, kde remizovali po výsledku 3:3. Své kvality zde předvedl zejména útočník Štancl, který pravidelně nastupuje za dorost. Podílel se totiž na všech třech vstřelených brankách do sparťanské sítě. Úvodní buly druhého derby deváťáků v této sezóně je naplánováno na sobotu 11:00.

8. třída

Svůj zápas mají před sebou také osmácí, kteří jsou v této sezóně stále neporaženi. V malém pražském derby je čeká souboj na ledě Hvězdy, který začíná v sobotu v 16:30. První dva zápasy v nadstavbě zvládli slávisté na výbornou, uvidíme, jestli totéž bude platit i o třetím zápase červenobílých hokejistů v nadstavbové části.

7. třída

I sedmáci vyhlížejí souboj se Spartou (sobota 9:00). Sedmička je ve své soutěži ještě dominantnější než osmáci. Svěřenci trenéra Tejrala v dosavadním průběhu sezóny neztratili ani bod. Stejnou dominanci předvedla sedmá třída i v posledním derby, které se hrálo v září, kdy deklasovala sparťanský celek 8:4.

6. třída

Náladu si budou chtít vítězstvím zlepšit šesťáci, kteří se představí před zápasem osmáků na ledě Hvězdy (sobota 14:30). Poslední duel šesté třídy s Příbramí skončil nerozhodně 1:1. Kucharčíkovi hráči jistě věří, že v dalším zápase nastřílí mnohem víc gólů a také v to, že vybojují další výhru na své konto.

Autor Martin Kamenik
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 5.12.2019

Speciální vánoční nabídka! Permice na druhou část sezony

Slávisté zvládli první polovinu sezony perfektně a vybojovali si účast v elitní osmičce. Ve druhé části sezony je čeká 14 domácích zápasů ve skupině “O pořadí v play-off” a vy můžete být u toho! ...

Číst více
ZÁPASY 4.12.2019

Souboj dvou Slavií vyzněl pro Třebíč! Sešívaní se vrací bez bodu

Sešívaní nezvládli duel s Třebíčí a z Vysočiny se vrací s porážkou. Domácí položili základy výhry v první třetině, kdy se ujali vedení. Slavia nenašla odpověď a Horáci naopak přidali další tři góly. ...

Číst více
A-TÝM 3.12.2019

Michajlov odměněn za skvělé výkony. Vybojoval si střídavé starty do extraligy

Brankáři jsou v letošní sezoně velkou oporou Slavie. Roman Málek si před nedávnem vysloužil první pozvánku do mládežnické reprezentace, Martin Michajlov nyní svými výkony upoutal pozornost Mladé ...

Číst více
A-TÝM 3.12.2019

Osmička je naše! Fanoušci naházeli na led plyšáky, Slavii podpořil i Vémola

Slávisté mají za sebou parádní zápas. V Edenu porazili Prostějov a zajistili si postup mezi elitní osmičku a tím i jistotu účasti minimálně v předkole play-off. Sešívané před zápasem podpořil ...

Číst více