6. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
28. listopadu 2019

Preview mládeže: Derby se Spartou hned ve třech kategoriích

Mládežnické týmy Slavie čeká tento týden další porce zápasů. Největším lákadlem by mělo být první dorostenecké derby sezóny, které Slavia sehraje v Holešovicích. Zápasy se Spartou čekají také dvě žákovské kategorie. Naopak do Edenu můžete zavítat na zápasy juniorky.

Junioři

Mladí slávisté se po dlouhé venkovní šňůře, která čítala čtyři zápasy, vrací na domácí led do Edenu. V pátek od 18:00 přivítají červenobílí hokejisté na svém ledě brněnskou Kometu, o den později od 12:30 poté Duklu Jihlava.

S oběma celky se junioři Slavie již poměřili. Zatímco v Jihlavě juniorka vyválčila bod, z Brna se vracela s prázdnou. Možnost odvety se Pražanům naskýtá tento týden. Zvláště s jihlavskou Duklou by Slavia potřebovala zvítězit, jelikož celek z Vysočiny se jako jediný nachází v tabulce právě pod sešívanými.

Dorost

Dorostenci si ke vší spokojenosti trenéra Slížka s předstihem vybojovali místo ve vrchní skupině o pořadí v play off. Hned první zápas v nadstavbě týmu, který táhne svým bodovým příspěvkem útočník Slavíček, je velké derby na Spartě (čtvrtek 18:15). Oba dorosty se střetly v uplynulé sezóně dvakrát. Ve dvou těsných střetnutí se vždy radoval celek z Holešovic.

V sobotu se dorostenci z Edenu představí na domácím ledě, kde vyzvou od 15:30 mladíky z Litvínova. Pro oba týmy to bude v této sezóně první vzájemné měření sil.

9. třída

Dalším celkem, který poměří síly s odvěkým rivalem z Holešovic, budou deváťáci. Ti se už se Spartou střetli v sezóně doma, kde remizovali po výsledku 3:3. Své kvality zde předvedl zejména útočník Štancl, který pravidelně nastupuje za dorost. Podílel se totiž na všech třech vstřelených brankách do sparťanské sítě. Úvodní buly druhého derby deváťáků v této sezóně je naplánováno na sobotu 11:00.

8. třída

Svůj zápas mají před sebou také osmácí, kteří jsou v této sezóně stále neporaženi. V malém pražském derby je čeká souboj na ledě Hvězdy, který začíná v sobotu v 16:30. První dva zápasy v nadstavbě zvládli slávisté na výbornou, uvidíme, jestli totéž bude platit i o třetím zápase červenobílých hokejistů v nadstavbové části.

7. třída

I sedmáci vyhlížejí souboj se Spartou (sobota 9:00). Sedmička je ve své soutěži ještě dominantnější než osmáci. Svěřenci trenéra Tejrala v dosavadním průběhu sezóny neztratili ani bod. Stejnou dominanci předvedla sedmá třída i v posledním derby, které se hrálo v září, kdy deklasovala sparťanský celek 8:4.

6. třída

Náladu si budou chtít vítězstvím zlepšit šesťáci, kteří se představí před zápasem osmáků na ledě Hvězdy (sobota 14:30). Poslední duel šesté třídy s Příbramí skončil nerozhodně 1:1. Kucharčíkovi hráči jistě věří, že v dalším zápase nastřílí mnohem víc gólů a také v to, že vybojují další výhru na své konto.

Autor Martin Kamenik
Nepřehlédněte
MLÁDEŽ 8.7.2020

Reprezentant Hrdlička: Národní tým mi hodně dal, od trenérů jsem měl důvěru

V loňské sezoně patřil mezi stabilní opory dorosteneckého týmu Slavie i reprezentace do 16 let. A nejinak tomu zřejmě bude i v nadcházejícím ročníku. Jakub Hrdlička se na konci července zúčastní ...

Číst více
A-TÝM 6.7.2020

Odpočítáváme speciální start sezony! Sledujte naše sociální sítě

Napětí stoupá a slávistická srdce zrychlují tep - novou sezonu odstartujeme v Edenu přípravným utkáním 6. srpna v 17:30. Speciální program odhalí i jedno velké překvapení. Potěšíme oko skalních ...

Číst více
ROZHOVORY 5.7.2020

Brož o studiu na vysoké škole: V zápřahu s hokejem se rozhodně nenudím

Slavia má ve svých řadách také několik hráčů, kteří studují na vysoké škole. Jedním z nich je útočník Jaroslav Brož, který v rozhovoru nastiňuje, jak jeho studium probíhá nebo jaké má cíle na ...

Číst více
MLÁDEŽ 3.7.2020

Chceme, aby kluci makali, ale zároveň se bavili hokejem, říká trenér dorostu Slížek

Dorostenci mají za sebou letní přípravu, v rámci níž se s týmem připravovala celá řada nových hráčů. Trenér Ladislav Slížek se v rozhovoru krátce ohlíží za uplynulým obdobím a nastiňuje představy pro ...

Číst více