14. srpen
Jihlava Slavia
14:00
15. srpen
Slavia
 
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
21. listopadu 2023

První posílení sportovního úseku: Aleš Totter je novým hlavním trenérem Slavie

Slávistický A-tým povede nově jako hlavní trenér Aleš Totter. Jedenapadesátiletý kouč naposled působil ve slovenském Popradu, předtím trénoval dvě sezony Prostějov, který dovedl dvakrát do semifinále Chance ligy. Dosavadní realizační tým zůstává, Daniel Tvrzník se přesouvá na pozici asistenta.

„Výsledky našeho týmu jsou za očekáváním, trápí nás produktivita a často nezvládáme koncovky zápasů. Věříme, že nový trenér dodá týmu potřebný impuls a povede se nám zvrátit nepříznivý vývoj sezony,“ říká předseda představenstva Standa Tichý.

Totter projevil zájem spolupracovat se stávajícím realizačním týmem, jeho asistenty tedy budou Daniel Tvrzník a Pavel Kolařík. Trenérem brankářů zůstává Roman Málek, kondičním trenérem Marek Tomica.

„Dan u nás odvedl velký kus práce, které si vážíme, a jsme rádi, že se rozhodl pokračovat v roli asistenta,” dodává Tichý.

„Pro mě je čest trénovat v klubu s takhle bohatou historií, jakou má Slavia. Je tady velice talentované mužstvo, těším se na práci s ním a věřím, že se nám povede ze současné situace rychle dostat,” říká po svém nástupu Aleš Totter. Kompletní rozhovor přineseme na webu ve středu dopoledne.

Nový hlavní trenér poprvé vedl mužstvo při úterním tréninku, premiérový zápas ho čeká ve středu proti Prostějovu, kde ještě v minulé sezoně trénoval. Předtím byl tři roky na pozici asistenta trenéra v Českých Budějovicích, s nimiž vyhrál dvakrát Chance ligu a po postupu do extraligy zůstal u týmu i jednu sezonu v nejvyšší soutěži.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 24.7.2024

Přípravné zápasy: Slavia vyráží na dva turnaje, třikrát se představí v Edenu

Slávisté v přípravě před sezonou vyrazí na turnaje do Pardubic a Deggendorfu, představí se na ledě Kladna a v domácím prostředí přivítají Selb, Lipsko a Pardubice B. Celkem mají v plánu osm zápasů.

Číst více
A-TÝM 22.7.2024

Winter Hockey Games? Výjimečný zážitek pro nás i pro fanoušky, shodují se slávisté

Slávisty čeká v prosinci unikátní zážitek, v rámci série Winter Hockey Games odehrají v Praze zápas proti Vsetínu pod širým nebem. Utkání je na programu v neděli 8.12. od 12:30 na Letenské pláni. ...

Číst více
ROZHOVORY 19.7.2024

Věřím, že Slavia bude mít úplně jiné sezony, než byly poslední dvě, říká Totter. Proč se rozšířil realizační tým?

Slávisté vstupují do nové sezony s posilami nejen v hráčském kádru, ale i v realizačním týmu. Hlavní trenér Aleš Totter bude mít k sobě k dispozici nové asistenty, dovednostního kouče či analytika. ...

Číst více
ROZHOVORY 17.7.2024

Rád bych hrál v horních patrech tabulky, kam Slavia patří, burcuje Kajínek

David Kajínek, který před pár dny oslavil šestatřicáté narozeniny, za svoji dosavadní kariéru načerpal celou řadu zkušeností, teď by je rád předal mladším. „Chtěl bych jim pomoci, ať rostou a jsme ...

Číst více