1. prosinec
Jihlava Slavia
17:30
3. prosinec
Slavia Třebíč
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
16. listopadu 2020

Restart Chance ligy! Slavia začne 1. prosince v Jihlavě

Druhá nejvyšší soutěž se vrací! První zápasy Chance ligy po restartu se odehrají už v sobotu 21. listopadu, Slavia využila nabízenou možnost odkladu a začne v úterý 1. prosince na ledě Dukly Jihlava.

Vzhledem k tomu, že v současné době probíhají jednání o umožnění tzv. antigenního testování, které by znamenalo značnou úsporu oproti PCR testům, rozhodla se Slavia využít nabídku řídícího orgánu Chance ligy a vstoupit do soutěže později.

V A-týmu není aktuálně žádný promořený hokejista (ve stanovené 90denní lhůtě), což znamená, že se před každým zápasem musí otestovat kompletní tým. Náklady na testování metodou RT-PCR se pohybují okolo 50 000 Kč na jeden zápas, zatímco antigenní testy jsou výrazně levnější.

Slávisté, kteří navíc odehráli více zápasů než dalších 11 týmů v soutěži, tedy s restartem počkají do prosince. Následně jsou připraveni splnit takové podmínky testování, které budou v tu dobu stanovené.

Na konci minulého týdne padlo rozhodnutí, že se Chance liga dohraje dvoukolovým systémem, základní část je zkrácena na 34 kol, formát play-off zůstává beze změny. Zápasy se hrají až do odvolání bez diváků.

Po úterním startu v Jihlavě (1.12. od 17:30) odehrají další utkání svěřenci Martina Štrby o dva dny později v Edenu proti Třebíči, v sobotu 5. prosince je pak čeká cesta do Frýdku. Kompletní rozpis najdete v sekci ZÁPASY.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
HISTORIE KLUBU 24.11.2020

120 let nejstaršího klubu: Na Slavii jsem profesně vyrostl, říká bývalý trenér a manažer Herstus

S hokejem začínal Tomáš Herstus ve Spartě, později hrál i za 1. ČLTK Praha, ale přesto se nakonec nesmazatelně zapsal do sešívané historie. V 70. letech v ní působil jako hráč, pak se v roce 1990 ...

Číst více
HISTORIE KLUBU 22.11.2020

120 zajímavostí nejstaršího klubu: První milníky klubové historie

Slavia si v letošní sezoně připomíná 120 let od svého založení. Během nich zažila triumfy i neúspěchy, prošlo jí mnoho hráčů, trenérů a funkcionářů a ovlivnila životy několika generací fanoušků. ...

Číst více
FANOUŠCI 20.11.2020

Právě vyšla povinná četba každého slávisty!

Nová knížka 120 LET NEJSTARŠÍHO KLUBU určitě ozdobí i tvojí knihovnu! Doba nepřeje cestování ani vysedávání na tribuně nebo v baru, tak si sedni doma pod lampu a vydej se do historie Slavie.

Číst více
A-TÝM 20.11.2020

Streamy z Chance ligy na Hokejka TV. Pro permanentkáře opět zdarma!

Všichni fanoušci, kteří si zakoupili před sezonou permanentní vstupenku, budou mít po restartu soutěže opět možnost sledovat streamy z Chance ligy na Hokejka TV zcela zdarma! Reagujeme tak na ...

Číst více