Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
21. února 2020

Sešívaná sobota je tady! Fotbal, hokej a vstupenky zdarma

Sešívaná sobota je opět tady! V sobotu 22. února hostí fotbalisté od 14:30 Opavu, o dvě a půl hodiny později pak bude vhozeno úvodní buly hokejového zápasu Slavia - Havířov. Pro fotbalové fanoušky je vstup na hokej zdarma, hokejoví permanentkáři mohou naopak získat zdarma vstupenku na fotbal!

Slavia bojuje o co nejlepší umístění pro play-off a o další body se chtějí sešívaní hokejisté poprat s naplněným Edenem v zádech. Nenechte si ujít sešívanou sobotu a přijďte podpořit oba slávistické týmy za jedno odpoledne!

Vstupenky zdarma - pro fotbalové fanoušky na hokej, pro hokejové permanentkáře na fotbal

Na hokejový zápas Slavia - Havířov (17:00) může přijít zdarma každý fanoušek, který předloží fotbalovou permanentku nebo vstupenku ze zápasu Slavia - Opava (neplatí pro vstupenky do sektoru hostů - 119, 120, 121) u hlavního vstupu na zimní stadion.

Na fotbalové utkání Slavia - Opava (14:30) mohou získat vstupenku zdarma všichni hokejoví permanentkáři. Pokud o ni máte zájem, stačí poslat z e-mailu, který jste uvedli při nákupu, kód vaší permanentky na pmickova@hc-slavia.cz a obratem vám vstupenku zašleme (poslední požadavky vyřídíme v sobotu ve 12:00).

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 9.4.2020

Chci, abychom kontrolovali hru a hráli na puku, naznačuje Martin Štrba

Vyznává ofenzivní styl a ani se Slavií nechce hrát defenzivně. To jsou jedna z prvních slov nového trenéra Martina Štrby po příchodu do Edenu. „Jsem rád, že jsem se i v téhle těžké době takhle brzy ...

Číst více
A-TÝM 8.4.2020

Slavii povede Martin Štrba. Asistentem bude Jiří Doležal, u gólmanů zůstává Roman Málek

Novým trenérem sešívaných hokejistů se stal Martin Štrba. Čtyřiačtyřicetiletý kouč vedl naposledy v Chance lize Chomutov, předtím působil jako asistent trenéra v Českých Budějovicích, kde zároveň ...

Číst více
MLÁDEŽ 7.4.2020

Mladí slávisté trénují doma, vymysleli i netradiční video

Sešívaná mládež nezahálí ani v době karantény a připravuje se na novou hokejovou sezonu. Druháci a třeťáci připravili společně se svými trenéry zajímavé video. Mrkněte na něj v článku.

Číst více
A-TÝM 7.4.2020

Slavia ladí podobu kádru pro nadcházející sezonu

Přestože mimořádná opatření nedovolila dohrát play-off Chance ligy ani uspořádat některé posezonní aktivity, přípravy na nadcházející ročník jsou v plném proudu. Intenzivně se pracuje samozřejmě i na ...

Číst více