10. prosinec
Přerov Slavia
17:00
19. prosinec
Slavia Litoměřice
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
13. listopadu 2022

Šesťáci ovládli třinecký Frozen Cup!

Slávističtí šesťáci se o víkendu zúčastnili kvalitního turnaje v Třinci, který nakonec celý ovládli, když ve finále přemohli Mladou Boleslav. Na turnaji došlo k měření sil předních českých klubů, o úspěch se snažila i dvojice celků ze Slovenska. V silné konkurenci slávisté obstáli a právem se do Prahy vrátili s pohárem a zlatými medailemi.

Frozen Cup se účastnilo osm týmů, které byly rozděleny do dvou základních skupin, ve kterých se hrálo na dvě poloviny a každý výsledek se počítal zvlášť. Na úvod turnaje se slávisté střetli s Mladou Boleslaví, které ale dvakrát podlehli.

Porážku z prvního zápasu napravili sešívaní mladíci hned v dalším duelu, když si dvakrát poradili s domácím Třincem. Na závěr skupin pak přišla výhra a remíza se Slovanem Bratislava, díky čemuž si Pražané zajistili druhou příčku.

Ve čtvrtfinále tak narazili slávisté na třetí celek ze druhé skupiny, kterým byl královéhradecký Mountfield. Vyřazovací boje se už hrály na jeden konečný výsledek, slávisté tak po výhře 6:3 slavili postup do bojů o medaile.

Semifinále nabídlo další souboj s Bratislavou a i tentokrát se podařilo sešívaným zahraničního soupeře porazit. Ve finále tak došlo na opakovaný souboj hned z úvodu turnaje, kdy slávisté na Mladou Boleslav nestačili.

Boj o zlato ale nabídl úplně jinou podívanou. Za nerozhodného stavu se podařilo Pražanům ve čtyřech skórovat a náskok si už pohlídali až do konce. Šesťáci tak mohli začít slavit zlato z kvalitního turnaje.

Svého zástupce měli slávisté i v All Star týmu turnaje, mezi šestku vyvolených se dostal útočník Matyáš Lukáč.

Výsledky šesťáků na Frozen Cupu

Skupina:

Slavia – Mladá Boleslav 2:5, 3:5
Branky Slavie: Peterka, Tichý (Kovařík), Wolf (Skokan), Varhaník (Švejda), Švejda (Wolf, Skokan).

Třinec – Slavia 2:4, 1:3
Branky Slavie: Hertl (Wolf, Švejda), Lukáč (Skokan), Lukáč (Slanec), Peterka (Lukáč), Maňas, Kovařík (Tichý), Wolf (Hertl).

Slovan Bratislava – Slavia 2:2, 0:4
Branky Slavie: Tichý (Varhaník), Slanec (Maňas), Wolf (Varhaník), Varhaník (Lukáč), Rudenko (Slanec, Ambrus), Lukáč.

Čtvrtfinále: Slavia – Mountfield 6:3
Branky Slavie: Lukáč, Rudenko (Koburger), Lukáč (Švejda), Švejda (Lukáč), Peterka (Lukáč, Švejda), Hertl (Wolf).

Semifinále: Slavia – Bratislava 4:1
Branky Slavie: Lukáč (Skokan), Lukáč (Rudenko), Wolf (Varhaník), Lukáč.

Finále: Mladá Boleslav – Slavia 3:5
Branky Slavie: Švejda (Lukáč), Lukáč (Švejda), Wolf (Ambrus), Lukáč (Švejda), Tichý.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
OHLASY 8.12.2022

Věděli jsme, že musíme hrát jeden pro druhého, komentuje výhru Stehlík

Poprvé od začátku listopadu sešívaní znovu vyhráli za tři body. Ke středeční výhře nad Sokolovem přispěl asistencí útočník Lukáš Stehlík, který přitom do Slavie přišel právě z Baníku. „Nejdůležitější ...

Číst více
SESTŘIHY 7.12.2022

Sestřih zápasu: Slavia - Sokolov 3:1

Slávistům se povedlo konečně naplno bodovat, ve středečním utkání si v Edenu poradili se Sokolovem a vyhráli 3:1. O góly se postarali Žejdl, Roth a Brož.

Přehrát video
OHLASY - VIDEO 7.12.2022

Roth: Body jsme potřebovali. Musíme se z toho dostat sami

Čtyři zápasy, čtyři góly. Vladimíru Rothovi se v poslední době střelecky daří, až v utkání se Sokolovem se ale i díky svojí brance mohl radovat z vítězství. „Je důležité. Pořebovali jsme uhrát nějaké ...

Přehrát video
ZPRÁVY Z KLUBU 7.12.2022

Slavia chystá významnou rekonstrukci zimního stadionu a stavbu druhé ledové plochy

Delegáti spolku SK Slavia Praha odhlasovali na úterní mimořádné valné hromadě záměr týkající se připravované rekonstrukce zimního stadionu Eden a stavby tréninkové ledové plochy.

Číst více