5. srpen
Slavia Sparta
17:30
10. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
7. prosince 2020

Šimon Slavíček byl nominován na kemp reprezentační osmnáctky!

Šestnáctiletý útočník Slavie Šimon Slavíček si vybojoval premiérovou nominaci do reprezentační osmnáctky, která se sejde v polovině prosince ve Vyškově na tréninkový kemp.

Slavíček je jedním ze čtyř hráčů ročníku 2004, kteří se dostali do výběru o rok starších hokejistů. Kemp začíná 13. prosince a potrvá týden.

Talentovaný forvard sice patří věkem ještě mezi dorostence, ale už táhne slávistickou juniorku. Ve 13 zápasech před přerušením soutěže nasbíral stejný počet bodů za 5 gólů a 8 asistencí a je nejproduktivnějším hráčem týmu. V 16 letech si už také připsal debut v Chance lize, za A-tým nastoupil zatím ve třech zápasech.

Slavíček v letošní sezoně už stihl jednu akci v národním týmu. Česká sedmnáctka se v létě představila na Turnaji čtyř ve Švýcarsku a Slavíček tam během tří zápasů nastřílel hned pět gólů. V loňském ročníku nechyběl na žádné akci reprezentační šestnáctky.

Osmnáctku by měl čekat vrchol letošní sezony v dubnu, kdy se, pokud to situace dovolí, ve Spojených státech uskuteční mistrovství světa. Slavíček tedy dostane šanci zabojovat i o místo v sestavě pro tento prestižní šampionát.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 15.6.2021

Poletín: Jestli jsme staří nebo mladí? To je jedno, chceme od začátku sbírat body

Slávisté vyjeli v pondělí na led a byl u toho i útočník Michal Poletín, který se doposud připravoval individuálně. Podobně jako ostatní hráči i fanoušci, také on už vyhlíží přípravné zápasy, nejvíc ...

Číst více
ROZHOVORY 12.6.2021

Od Chance ligy čekám kvalitní hokej. Bude se to řezat už od prvního kola, myslí si Knotek

Až v příštím týdnu vyjedou slávisté v rámci přípravy na novou sezonu na led, nebude u toho chybět ani nejnovější posila Tomáš Knotek. Jedenatřicetiletý útočník si zahraje v první lize po deseti ...

Číst více
A-TÝM 11.6.2021

Slávisté si zahráli fotbalové utkání proti účastníkovi okresního přeboru

Než vyjedou příští týden na led, zpestřili si hokejisté Slavie letní přípravu fotbalovým utkáním proti Kostelci u Křížků. S účastníkem okresního přeboru ve čtvrtek večer prohráli 2:4.

Číst více
FANOUŠCI 4.6.2021

Přijďte si zahrát beach volejbal s hráči Slavie!

Pátý ročník beach volejbalového turnaje smíšených týmů hráčů a fanoušků se uskuteční na kurtech za sportovní halou Eden v úterý 22. června od 17:30. Zahrát si může každý bez rozdílu pohlaví, věku či ...

Číst více