28. únor
Slavia Třebíč
18:00
1. březen
Kolín Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
5. února 2024

Slavia má pět reprezentantů, premiéra čeká Šámala

Začátek února tradičně patří mládežnickým reprezentacím, ve kterých má Slavia znovu silné zastoupení. V nejmladší šestnáctce se na turnaji ve Finsku představí Poletín, Huk a Švancar. Na domácí půdě v Ostravě a Kravařích pak čekají první starty v národním dresu Šámala, kterého v sedmnáctce doplní ještě Kucharčík.

Mládežnické soutěže mají během první poloviny února poslední pauzu před blížícími se boji v play-off, což znamená, že o další úspěchy budou bojovat reprezentační výběry. A slávisté budou znovu u to. Národní dres jich tentokrát oblékne hned pět.

Výběr do sedmnácti let se tentokrát představí v Česku, kdy na východě republiky změří síly se Švýcarskem, Finskem, Švédskem a USA. První zápasy v národním dresu si proti těmto soupeřům připíše útočník Viktor Šámal, který aktuálně vede bodování nadstavby dorostenecké extraligy.

Dalším slávistou ve výběru je pak ještě Matouš Jan Kucharčík, který má za sebou první starty v áčku, kde si při svém premiérovém zápase připsal i první asistenci v dospělém hokeji.

Stříbrná šestnáctka míří do Finska

Nejmladší reprezentace má za sebou úspěšnou mládežnickou olympiádu v Jižní Koreji, odkud si stříbrné medaile přivezli i slávisté František Poletín a David Huk. Oba navíc prakticky hned po návratu pokračují na další turnaj, který čeká český výběr ve Finsku.

Na sever Evropy se k týmu Milana Razýma přidal ještě Vojtěch Švancar, který tak doplnil své spoluhráče ze slávistického dorostu.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
ZÁPASY 24.2.2024

Zachráněni! Slávisté odváží z Frýdku potřebné tři body

Důležité body pro záchranu i do bojů o předkolo. Taková byla odměna pro vítěze sobotního duelu mezi Slavií a Frýdkem-Místkem. Sešívaní se dvakrát dostali do vedení, domácí ale skóre vždy srovnali. ...

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 23.2.2024

Junioři díky povedené třetí periodě deklasovali Kladno

Slávistická juniorka navzdory výsledkově nevydařené první polovině zápasu smetla Kladno výrazným rozdílem 9:2. Na ledě Rytířů přitom sešívaní po polovině základní hrací doby ztráceli dvě branky, ...

Číst více
MLÁDEŽ 22.2.2024

První místo udržet a pak uspět v play-off, velí deváťák Janoušek

Sešívaní deváťáci se po posledním zápase vyhoupli do čela nadstavby, ve které se jim zatím daří skvěle. Skvělý vstup do druhé fáze sezony prožil Šimon Janoušek, který se při výhře 6:2 nad Jihlavou ...

Číst více
OHLASY 22.2.2024

Priorita? Udržet Slavii, předkolo by byl bonus, říká Polák

Slavia se vítězstvím nad Prostějovem přiblížila k záchraně v Chance lize, stále ale potřebuje získat ještě dva body. „Pořád není nic hotového, musíme zvládnout poslední tři zápasy,“ potvrzuje v ...

Číst více
×
Odehrané v 17:00 | Muži
HC Frýdek-Místek
HC Slavia Praha