5. říjen
Frýdek-Místek Slavia
18:00
8. říjen
Slavia Šumperk
17:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZPRÁVY Z KLUBU
18. srpna 2022

Slavia navázala spolupráci s Mladou Boleslaví

Slavia bude v nové sezoně spolupracovat s Mladou Boleslaví, hlavními cíli jsou postup juniorského týmu do extraligy a rozvoj mladých hráčů.

„Juniorka je nedílnou součástí vývoje hokeje ve Slavii a naším jednoznačným cílem v této kategorii je postup do extraligy. Jsme rádi, že se nám povedla navázat spolupráce právě s Mladou Boleslaví, která patří mezi nejsilnější mládežnické týmy v republice,” říká sportovní manažer Jaroslav Bednář.

A jak bude spolupráce fungovat? Hráči, kteří budou ve Slavii převyšovat kvalitu juniorské ligy, dostanou příležitost v juniorské extralize v Mladé Boleslavi, aby se mohli dále výkonnostně rozvíjet.

„Chceme mít ve druhé části sezony co nejkvalitnější kádr, který se popere o postup do juniorské extraligy.“
sportovní manažer Jaroslav Bednář

Naopak mladí hokejisté, kteří nebudou mít v juniorské extralize dostatečný prostor, se připojí ke slávistické ligové juniorce. Pro některé hráče už tento proces odstartoval v průběhu přípravného období.

„Zároveň jsme domluveni, že budeme všechno směřovat k tomu, abychom měli ve druhé části sezony co nejkvalitnější kádr, který se popere o vítězství v juniorské lize a postup do extraligy,” vysvětluje Bednář.

K A-týmu se připojili útočníci Simon a Závora

Spolupráce bude mít přesah i do A-týmu, kde může Slavia využívat v případě potřeby hráče z širšího mladoboleslavského kádru.

V průběhu tohoto týdne se do přípravy v Edenu zapojili útočníci Michal Simon a Jan Závora.

„Věříme, že zvýší konkurenci v našem mužstvu a poperou se o místo v sestavě. Oba si ho každopádně budou muset svými výkony vybojovat a být lepší než naši hráči,” přibližuje sportovní manažer.

Simon i Závora nastoupí již ve čtvrtečním domácím zápase proti Litoměřicím. Utkání začíná v Edenu v 17:30 a jednotné vstupné je 50 Kč.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
OHLASY 2.10.2022

Simon se trefil poprvé v Edenu: Cítím se fantasticky, snad jsem to konečně protrhl

Ke konci střetnutí s Porubou se zdálo, že si Slavia v klidu dokráčí pro vítězství. Hosté ale utkání ještě zdramatizovali. „Začali jsme zmatkovat na kotouči,“ popisuje příčinu hektického závěru ...

Číst více
SESTŘIHY 2.10.2022

Sestřih zápasu: Slavia - Poruba 3:2

Slávisté vybojovali v premiéře v černých dresech těsné vítězství 3:2 nad Porubou. Svým premiérovým gólem ve Slavii se na zisku tří bodů podílel obránce Tomáš Hanousek.

Přehrát video
OHLASY - VIDEO 1.10.2022

Hanousek: Semkli jsme se a ubojovali to. Gól před skvělými fanoušky mě těší

Slavia v sobotu porazila na svém ledě Porubu 3:2 a připsala si další tři body do tabulky. První gól utkání a zároveň svůj první ve Slavii vstřelil obránce Tomáš Hanousek. V rozhovoru popisuje důvody ...

Přehrát video
ZÁPASY 1.10.2022

Slávisté i přes dramatický závěr uhájili vítězství nad Porubou

V sedmém kole Chance ligy přivítala Slavia na domácím ledě hokejisty Poruby. Domácí vsítili úvodní gól, a i přesto, že hosté ve druhé třetině vyrovnali, dokázali se zanedlouho vrátit zpět do vedení. ...

Číst více