5. srpen
Slavia Sparta
17:30
10. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
10. června 2021

Slavia získala posilu do útoku, do Edenu přichází Tomáš Knotek

Nejnovější posilou slávistické ofenzivy se stal Tomáš Knotek. Jedenatřicetiletý forvard má bohaté zkušenosti z extraligy, v poslední sezoně působil v nejvyšší francouzské lize.

Slavia bude pro Knotka prvním opravdovým prvoligovým angažmá, ve druhé nejvyšší soutěži krátce hostoval pouze v začátcích své profesionální kariéry.

Tu zatím spojil převážně s extraligou, kde si postupně zahrál za Kladno, České Budějovice, Hradec Králové, Mladou Boleslav, Karlovy Vary a Pardubice. V elitní české soutěži odehrál celkem 443 utkání, v nichž nastřílel 72 gólů a přidal 77 asistencí.

V průběhu sezony 2019/20 zamířil do Německa, kde si vyzkoušel druhou i třetí nejvyšší soutěž, uplynulý ročník pak strávil ve francouzském Nice. Pro nadcházející sezonu se rozhodl dát přednost Slavii.

„Měl jsem nabídku pokračovat ve Francii, ale rozhodl jsem se vrátit do Česka a Slavia se pro mě jevila jako nejlepší varianta. Chci splatit důvěru, kterou ve mně klub má, a věřím, že budu týmu prospěšný a budeme se pohybovat v horních patrech tabulky,” přeje si Knotek. Kompletní rozhovor přineseme na našem webu o víkendu.

„Znám Tomášovy schopnosti a vím, co od něj můžu očekávat. Jedná se o kreativního, tvořivého hráče, který je šikovný na puku. Věřím, že bude pro naši ofenzivu posilou,” říká hlavní trenér Jiří Veber.

Knotek se připojí k týmu na začátku příštího týdne, kdy slávisté vyjedou v rámci přípravy na novou sezonu poprvé na led.

Titulní foto: elite.nicehockey.fr

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 4.6.2021

Přijďte si zahrát beach volejbal s hráči Slavie!

Pátý ročník beach volejbalového turnaje smíšených týmů hráčů a fanoušků se uskuteční na kurtech za sportovní halou Eden v úterý 22. června od 17:30. Zahrát si může každý bez rozdílu pohlaví, věku či ...

Číst více
ROZHOVORY 17.6.2021

Na roli lídra jsem připravený a těším se na to, hlásí Petr Kafka

Do tohoto týdne trénoval individuálně, teď už se ale Petr Kafka připravuje společně s týmem. Jednatřicetiletý útočník podepsal ve Slavii novou smlouvu a těší se na příští sezonu. „Myslím si, že jsem ...

Číst více
ROZHOVORY 15.6.2021

Poletín: Jestli jsme staří nebo mladí? To je jedno, chceme od začátku sbírat body

Slávisté vyjeli v pondělí na led a byl u toho i útočník Michal Poletín, který se doposud připravoval individuálně. Podobně jako ostatní hráči i fanoušci, také on už vyhlíží přípravné zápasy, nejvíc ...

Číst více
ROZHOVORY 12.6.2021

Od Chance ligy čekám kvalitní hokej. Bude se to řezat už od prvního kola, myslí si Knotek

Až v příštím týdnu vyjedou slávisté v rámci přípravy na novou sezonu na led, nebude u toho chybět ani nejnovější posila Tomáš Knotek. Jedenatřicetiletý útočník si zahraje v první lize po deseti ...

Číst více