22. únor
Slavia Havířov
17:00
26. únor
Vsetín Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
30. července 2019

Slávisté odehráli druhý modelový zápas, nastoupil i Červenka

Boj o místo v kádru pro nadcházející sezonu pokračuje, v úterý večer odehráli slávisté druhé modelové utkání. Z těsného vítězství se tentokrát radovali bílí. Ve čtvrtek čeká sešívané první přípravný duel na ledě Kladna.

Zatímco v prvním zápase byli úspěšnější červení, tentokrát se z těsného vítězství 3:2 radoval bílý tým. V jeho dresu nastoupil i Roman Červenka, který se v těchto dnech připravuje se Slavií.

Červení se v první třetině dostali do dvoubrankového vedení díky trefám Daniela Svobody a Robina Všetečky, bílým se ovšem povedlo utkání postupně otočit. Roman Červenka přispěl k obratu gólem a asistencí, prosadili se také David Matějka a Viktor Martínek.

Roman Červenka se připravuje se Slavií, zahrál si i v modelovém utkání. Rozhovor s útočníkem Rapperswilu přineseme na webu na konci týdne.

Po skončení pětačtyřicetiminutové základní hrací doby se v pětiminutovém prodloužení tři na tři oba týmy prosadily dvakrát. Za červené skórovali Daniel Svoboda a Daniel Vrdlovec, za bílé se trefili Jaroslav Brož a Denis Heldák.

V brankách obou týmů se opět točili všichni tři brankáři - Martin Michajlov, Dominik Šorf a Roman Málek, modelové utkání znovu pískal Tomáš Micka.

Červený tým - Bílý tým 2:3 (2:0, 0:1, 0:2), prodloužení 2:2
Branky a nahrávky: Svoboda (Hučko), Všetečka (Šťastný, Šmerha), Svoboda (Duda), Vrdlovec (Steinocher) - Červenka (Kohút, Martínek), Matějka (Červenka), Martínek (Šteiner), Brož (Ryzák), Heldák (Sladkovský, Valík).

Červený tým: Duda, Novák, Barák, Steinocher, Hejda, Saňa - Doležal, Vlček, Vrdlovec, Šmerha, Šťastný, Všetečka, Svoboda, Hučko, Hovsepyan.
Bílý tým: Hořava, Valík, Holý, Ryzák, Štibingr, Matějka - Ondráček, Šagát, Martínek, Heldák, Keszi, Sladkovský, Šteiner, Kohút, Brož, Červenka.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 21.2.2020

Sešívaná sobota je tady! Fotbal, hokej a vstupenky zdarma

Sešívaná sobota je opět tady! V sobotu 22. února hostí fotbalisté od 14:30 Opavu, o dvě a půl hodiny později pak bude vhozeno úvodní buly hokejového zápasu Slavia - Havířov. Pro fotbalové fanoušky je ...

Číst více
PREVIEW 21.2.2020

Doma proti Havířovu! Urve Slavia napotřetí výhru?

Potřetí v řadě doma. Slávisté po Litoměřicích a Chomutovu vyrazí k další bitvě Chance ligy opět na domácí půdě, kde vyzvou Havířov. Ten se v poslední době trápí a prohrál už tři zápasy za sebou. ...

Číst více
FANOUŠCI 20.2.2020

Vydražte si hraný dres z projektu Legenda legendám

Na webu www.sportovniaukce.cz odstartovala dražba dresů z projektu Legenda legendám, v rámci něhož nastoupili slávisté s podobiznou Petra Kadlece na hrudi během rozbruslení a první třetiny zápasu v ...

Číst více
MLÁDEŽ 20.2.2020

Slavíček obdržel za svůj fair-play čin cenu Oldřicha Machače

Šestnáctiletý hokejista Slavie Šimon Slavíček obdržel před utkáním Chance ligy mezi Slavií a Chomutovem cenu Oldřicha Machače za svůj fair-play čin z minulé sezony.

Číst více