13. srpen
VSTUPENKY
A-TÝM
11. prosince 2019

Stáhněte si zápasy Slavie do svého kalendáře v mobilu či v počítači

Přihlaste se k odběru kalendáře HC Slavia Praha do vašeho mobilu, tabletu či PC a nezmeškejte jediné utkání! Aktualizovaný rozpis budete mít vždy po ruce a budete přesně vědět, kdy sešívaní hrají své zápasy.

Do kalendáře byly aktuálně nahrány všechny zápasy druhé části Chance ligy. Fanoušci, kteří se k odběru přihlásili již před sezonou a mají nastavenou automatickou aktualizaci, nemusí kalendář stahovat znovu, ostatní mohou využít odkazu níže.

KLIKNĚTE PRO ODBĚR KALENDÁŘE

Autor Jakub Mezlík
A-TÝM 6.8.2020

Představujeme naši novou vizuální identitu!

U příležitosti 120. výročí od založení klubu mění Slavia svoji vizuální identitu. Do nadcházející sezony vstoupíme s novou tváří, jejíž základem je logo odkazující na tradiční slávistické hodnoty.

ROZHOVORY 5.8.2020

První týden přípravy na ledě je vždycky peklo, svěřuje se Kuťák

Filip Kuťák přišel do Slavie koncem minulého léta a v průběhu sezóny si vybudoval náležitý respekt soupeřů. Teď se připravuje na svůj druhý ročník v Edenu, ve kterém by měl patřit k tahounům mužstva. ...

ZPRÁVY Z KLUBU 5.8.2020

Zemřel Ladislav Slížek, muž s velkým slávistickým srdcem

V nedožitých 72 letech zemřel Ladislav Slížek. V našem klubu zanechal stopu jako hráč, dlouholetý trenér a později i zaměstnanec. HC Slavia Praha vyjadřuje upřímnou soustrast všem pozůstalým.

ZPRÁVY Z KLUBU 4.8.2020

Novým spolumajitelem Slavie se stal Jiří Vlasák

HC Slavia Praha rozšiřuje akcionářskou strukturu. Novým spolumajitelem a členem představenstva se stal Jiří Vlasák, který získal od Standy Tichého desetiprocentní podíl v klubu.