22. únor
Slavia Havířov
17:00
26. únor
Vsetín Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
7. prosince 2016

Starší dorost začíná hon za play-off, boje pokračují i pro ostatní mládežníky

Dlouhý trip až na samý východ republiky, start nadstavbové části, i dvojboj proti týmům z obou pólů tabulky, to vše čeká sešívanou mládež o druhém prosincovém víkendu. Juniorka se chystá loupit body v Moravskoslezském kraji a cílem je zisk minimálně jedné výhry. Starší dorost dvěma domácími duely vstupuje do nadstavbové části a mladší dorostence čekají utkání rozdílných příběhů. S jakými výsledky se vytasí červenobílí talenti?

Junioři

9.12. HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha

O minulém víkendu zaznamenali junioři jedno vítězství a jednu porážku, alespoň zopakovat bilanci se pokusí nejprve na ledě Ocelářů. Ti se vyhřívají na 2. místě tabulky, navíc mají oproti vedoucímu Brnu 3 zápasy k dobru. Sešívaní potřebují zlepšit defenzivu, méně jak 3 branky inkasovali naposledy v polovině listopadu. Při splnění tohoto předpokladu jistě nebudou bez šance. V pozici outsidera mohou jít Pražané do zápasu s čistou hlavou.

10.12. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Slavia Praha

Ihned další den pak bude juniorka bojovat o cenné body proti Vítkovicím, na které na 17. místě ztrácí 16 bodů. Poslední venkovní výhru si Slavia připsala v Litvínově, není proto důvod nedoufat ve skalp tabulkově hůře postaveného týmu. Zvítězí slávisté na venkovním ledě přesně měsíc po triumfu nad Vervou?

Starší dorost

9.12. HC Slavia Praha – BK Mladá Boleslav

Starší dorostenci obsadili v 1. části NOEN Extraligy staršího dorostu 5., tedy první nepostupové, místo ve skupině Západ. Nyní se v nadstavbě utkají proti mužstvům ze skupin Střed a Východ, jež také obsadila pozice v dolní polovině svých tabulek, o postup do play-off. Svoji pouť začínají v domácím Edenu proti Bruslařskému klubu, který ve skupině Střed skončil také na 5. místě a nasbíral o 10 bodů více.

10.12. HC Slavia Praha – SC Kolín

O den později se pak vršovický zimák pokusí dobýt Kolín. Červenobílá vozba bude proti Kozlům spoléhat na útočné manévry válečníka Viktora Martínka. V laufu hrající útočník drží úctyhodnou sérii 11 zápasů v řadě, ve kterých bodoval. Kolínští působili stejně jako Mladá Boleslav ve skupině Střed a nasbírali zde 25 bodů, tedy o 10 méně než Slavia.

Mladší dorost

8.12. HC Tábor – HC Slavia Praha

Svěřenci Davida Kuny otevřou celý program mládežnických kategorií, s Táborem hrají již ve čtvrtek. Ve 4. kole nadstavbové části ELIOD Extraligy mladšího dorostu se ve skupině D utkají s otloukánkem soutěže. Tábor v dosavadních 21 zápasech ani jednou nezvítězil, připsal si pouze 2 body za porážky v prodloužení. Slavia je jasným favoritem duelu a měla by napravit poslední dva debakly s Libercem a Brnem.

11.12. HC Slavia Praha – BK Mladá Boleslav

V neděli čeká na mladší dorostence v Edenu soupeř úplně jiného kalibru. Mladá Boleslav vede tabulku skupiny D a dělá si zálusk na jediné postupové místo do play-off. Zářijový vzájemný duel v Praze pro sebe urvala Slavie 3:2 po nájezdech. Zisk dvou výher by vršovickým moc pomohl přiblížit se týmům v tabulce nad nimi. Jaká bude bilance obou dorostů v soubojích s Bruslaři? Nedělní střetnutí ukončí sérii zápasů mládeže v tomto týdnu.

Autor Tomáš Vogl
Nepřehlédněte
A-TÝM 21.2.2020

Sešívaná sobota je tady! Fotbal, hokej a vstupenky zdarma

Sešívaná sobota je opět tady! V sobotu 22. února hostí fotbalisté od 14:30 Opavu, o dvě a půl hodiny později pak bude vhozeno úvodní buly hokejového zápasu Slavia - Havířov. Pro fotbalové fanoušky je ...

Číst více
PREVIEW 21.2.2020

Doma proti Havířovu! Urve Slavia napotřetí výhru?

Potřetí v řadě doma. Slávisté po Litoměřicích a Chomutovu vyrazí k další bitvě Chance ligy opět na domácí půdě, kde vyzvou Havířov. Ten se v poslední době trápí a prohrál už tři zápasy za sebou. ...

Číst více
FANOUŠCI 20.2.2020

Vydražte si hraný dres z projektu Legenda legendám

Na webu www.sportovniaukce.cz odstartovala dražba dresů z projektu Legenda legendám, v rámci něhož nastoupili slávisté s podobiznou Petra Kadlece na hrudi během rozbruslení a první třetiny zápasu v ...

Číst více
MLÁDEŽ 20.2.2020

Slavíček obdržel za svůj fair-play čin cenu Oldřicha Machače

Šestnáctiletý hokejista Slavie Šimon Slavíček obdržel před utkáním Chance ligy mezi Slavií a Chomutovem cenu Oldřicha Machače za svůj fair-play čin z minulé sezony.

Číst více