10. prosinec
Přerov Slavia
17:00
19. prosinec
Slavia Litoměřice
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
22. listopadu 2022

V Edenu proběhl další ročník tradiční akce Pojď hrát hokej

V úterý 22. 11. 2022 se na Zimním stadionu Eden konala už tradiční akce s názvem Týden hokeje v rámci projektu Pojď hrát hokej. Oficiální začátek byl naplánovaný na 17:00, už po čtvrté hodině se ovšem na domácím stánku Slavie objevovaly první děti. Nakonec jich dorazilo kolem třiceti, z nichž 17 se i registrovalo.

Všichni malí účastníci se za pomoci rodičů nebo rodinných příslušníků zaregistrovali a v centru mládeže si vyzkoušeli první hokejové dovednosti. Nechyběla střelba na branku s nejrůznějšími předměty, od lehkých míčků přes plastové puky až ke klasickým pukům. Každé z dětí dostalo při registraci několik dárků, z nichž byla nejzajímavější hokejová láhev, kterou děti využijí při svých prvních krůčkách na ledě. Radost udělala i klíčenka nebo plakát české bronzové reprezentace z posledního mistrovství světa.

Po půl hodině stráveném v centru mládeže se děti dostaly i na led. Jednu třetinu ledu si pro sebe vzali kluci, kteří už hokej hrají, aby svým budoucím kamarádům předvedli, co se už naučili a jaká je hokej zábava.

Následně se děti nechaly společně vyfotit a pokračovaly v připravených aktivitách.

Ti zdatnější si na jedné čtvrtině ledové plochy mohli proti sobě zahrát s pukem, což si našlo velkou oblibu a k vidění bylo hodně radosti na všech dětských tváří. Na jedné části kluziště pak bruslili úplní začátečníci s pomocí hrazdiček a slávistických dorostenců.

Někteří si pak mohli vyzkoušet ukázky tréninků, jako bylo bruslení mezi kužely, další zase driblovali s pukem za pomoci pomůcek. Velkou zábavou pro děti byla i hra v podobě sběru plastových míčků rozházených po ledě a jejich umístění do připravených pneumatik. Všichni si akci užili a odnesli si s sebou domů spoustu hezkých zážitků.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
OHLASY 8.12.2022

Věděli jsme, že musíme hrát jeden pro druhého, komentuje výhru Stehlík

Poprvé od začátku listopadu sešívaní znovu vyhráli za tři body. Ke středeční výhře nad Sokolovem přispěl asistencí útočník Lukáš Stehlík, který přitom do Slavie přišel právě z Baníku. „Nejdůležitější ...

Číst více
SESTŘIHY 7.12.2022

Sestřih zápasu: Slavia - Sokolov 3:1

Slávistům se povedlo konečně naplno bodovat, ve středečním utkání si v Edenu poradili se Sokolovem a vyhráli 3:1. O góly se postarali Žejdl, Roth a Brož.

Přehrát video
OHLASY - VIDEO 7.12.2022

Roth: Body jsme potřebovali. Musíme se z toho dostat sami

Čtyři zápasy, čtyři góly. Vladimíru Rothovi se v poslední době střelecky daří, až v utkání se Sokolovem se ale i díky svojí brance mohl radovat z vítězství. „Je důležité. Pořebovali jsme uhrát nějaké ...

Přehrát video
ZPRÁVY Z KLUBU 7.12.2022

Slavia chystá významnou rekonstrukci zimního stadionu a stavbu druhé ledové plochy

Delegáti spolku SK Slavia Praha odhlasovali na úterní mimořádné valné hromadě záměr týkající se připravované rekonstrukce zimního stadionu Eden a stavby tréninkové ledové plochy.

Číst více