17. únor
Slavia Litoměřice
18:00
19. únor
Slavia Chomutov
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
28. ledna 2020

Vampola bude nastupovat za Kladno do 15. února

Útočník Petr Vampola odehrál ve druhé části Chance ligy za Slavii zatím šest utkání, v lednu zároveň pravidelně obléká extraligový dres kladenských Rytířů. V nejvyšší soutěži bude moci po dohodě s naším klubem v rámci střídavých startů nastupovat do 15. února.

„V létě, kdy se nám zejména díky Milošovi Říhovi povedlo do Slavie přivést hráče takových kvalit, vznikla mezi klubem a Petrem Vampolou dohoda, kterou obě strany vzájemně respektují. Proto jsme se rozhodli vyjít Petrovi vstříc a po domluvě se sportovním manažerem a trenérem ho uvolnit na střídavé starty do Kladna,“ vysvětluje předseda představenstva Stanislav Tichý.

Vampola odehrál v první části Chance ligy v sešívaném dresu osmadvacet ze třiceti utkání, byl jedním z klíčových tahounů mužstva a Slavii to přineslo úspěch v podobě postupu mezi první osmičku po základní části soutěže. A právě díky jeho výkonům o něj Kladno projevilo zájem.

Vzhledem k nabitému programu Extraligy i Chance ligy je pro hráče téměř nemožné, aby nastupoval v obou soutěžích zároveň, proto Vampola za Slavii v poslední době nehraje.

Zatím víc než částečným vynahrazením jeho nepřítomnosti tak mohou být výkony Vítězslava Bílka, který má do Slavie vyřízené střídavé starty z Kladna a během 5 zápasů v sešívaném dresu nastřílel už 7 gólů.

Vampola může po dohodě se Slavií na Kladně působit do 15. února, kdy končí možnost střídavě nastupovat za dva kluby v různých soutěžích. „Poté budeme řešit další kroky a na základě jednání s Kladnem uděláme takové rozhodnutí, aby bylo z dlouhodobého hlediska nejlepší pro Slavii,“ upřesňuje Tichý.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
PREVIEW 16.2.2020

V Edenu proti Stadionu! Naváže Slavia opět vítězně?

Pouhé dva dny po výhře nad Přerovem se vydají slávisté do další bitvy. Tentokrát mohou těžit z domácí půdy. V Edenu totiž přivítají litoměřický Stadion. Kališníci dokázali po osmi prohrách v řadě ...

Číst více
A-TÝM 16.2.2020

Vampola dohraje sezonu v extralize, Bílek zůstává ve Slavii

Slavia se dohodla s Kladnem a umožní Petru Vampolovi dohrát letošní sezonu v extralize. Naopak sešívaný dres bude nadále oblékat střelec Vítězslav Bílek i další hráči zapůjčení z Kladna, útočník ...

Číst více
SESTŘIHY 16.2.2020

Sestřih zápasu: Přerov - Slavia 2:3p

Podívejte se na ofenzivní představení Tomáše Šmerhy, který dvěma góly a jednou asistencí řídil vítězství Slavie na ledě Přerova. Obzvlášť jeho první trefa po skvělém sólu určitě najde místo mezi ...

Přehrát video
ZÁPASY 15.2.2020

Faktor Šmerha! Slavia veze z Přerova dva body

Diváci v přerovské MEO aréně na úvodní branku dlouho čekali. Do vedení se dostali domácí. Slavia ale zásluhou Šmerhy a Kuťáka stav otočila. Pšurný však v závěru třetí třetiny srovnal. V prodloužení ...

Číst více