26. září
Slavia Vrchlabí
16:00
30. září
Slavia Přerov
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
28. ledna 2020

Vampola bude nastupovat za Kladno do 15. února

Útočník Petr Vampola odehrál ve druhé části Chance ligy za Slavii zatím šest utkání, v lednu zároveň pravidelně obléká extraligový dres kladenských Rytířů. V nejvyšší soutěži bude moci po dohodě s naším klubem v rámci střídavých startů nastupovat do 15. února.

„V létě, kdy se nám zejména díky Milošovi Říhovi povedlo do Slavie přivést hráče takových kvalit, vznikla mezi klubem a Petrem Vampolou dohoda, kterou obě strany vzájemně respektují. Proto jsme se rozhodli vyjít Petrovi vstříc a po domluvě se sportovním manažerem a trenérem ho uvolnit na střídavé starty do Kladna,“ vysvětluje předseda představenstva Stanislav Tichý.

Vampola odehrál v první části Chance ligy v sešívaném dresu osmadvacet ze třiceti utkání, byl jedním z klíčových tahounů mužstva a Slavii to přineslo úspěch v podobě postupu mezi první osmičku po základní části soutěže. A právě díky jeho výkonům o něj Kladno projevilo zájem.

Vzhledem k nabitému programu Extraligy i Chance ligy je pro hráče téměř nemožné, aby nastupoval v obou soutěžích zároveň, proto Vampola za Slavii v poslední době nehraje.

Zatím víc než částečným vynahrazením jeho nepřítomnosti tak mohou být výkony Vítězslava Bílka, který má do Slavie vyřízené střídavé starty z Kladna a během 5 zápasů v sešívaném dresu nastřílel už 7 gólů.

Vampola může po dohodě se Slavií na Kladně působit do 15. února, kdy končí možnost střídavě nastupovat za dva kluby v různých soutěžích. „Poté budeme řešit další kroky a na základě jednání s Kladnem uděláme takové rozhodnutí, aby bylo z dlouhodobého hlediska nejlepší pro Slavii,“ upřesňuje Tichý.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
PREVIEW 25.9.2020

Opět proti nováčkovi! Slavia vyzve Vrchlabí

Slavia vyzve po vítězství v Šumperku dalšího nováčka soutěže. Do Edenu přijede Vrchlabí, které kvůli karanténním opatřením prozatím neodehrálo jediný zápas. Slávisté budou chtít navázat na tři ...

Číst více
A-TÝM 25.9.2020

Odložený zápas v Kadani odehraje Slavia 12. října

Slávisté už znají termín odloženého zápasu 2. kola Chance ligy, který se neuskutečnil z důvodu karanténních opatření v týmu Kadaně. Utkání na ledě Trhačů je nově naplánováno na pondělí 12. října od ...

Číst více
SESTŘIHY 24.9.2020

Sestřih zápasu: Šumperk - Slavia 0:4

Slavia zvítězila na ledě nováčka Chance ligy 4:0. Svoje první ligové góly v červenobílých barvách vstřelili Petr Kafka a Daniel Kružík, prosadili se také David Šteiner a Tomáš Šmerha. Podívejte se na ...

Přehrát video
ZÁPASY 23.9.2020

Třetí výhra v řadě! Slavia si poradila v Šumperku s nováčkem ligy

Výborně! Slavia proti Šumperku navázala na výhry s Kladnem a se Sokolovem a opět oslavila triumf. Draky červenobílí rozstříleli čtyřmi góly, když se postupně trefili Petr Kafka, David Šteiner, Daniel ...

Číst více