22. září
Kolín Slavia
18:00
25. září
Slavia Šumperk
17:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
26. července 2021

Vstupenky na Spartu: Permanentkáři zdarma či se slevou a s přednostním právem

AKTUALIZOVÁNO - Vzhledem k aktuálně vyhlášeným změnám v hygienických opatřeních bude rozšířen původně plánovaný počet míst v Edenu na zápas proti Spartě. Bližší informace přineseme v průběhu úterý, kdy bude spuštěn předprodej pro permanentkáře.

V první vlně si mohou vyzvednout vstupenku online zdarma fanoušci, kteří si zakoupili permanentku v rámci balíčku Sešívané srdce nebo za plnou hodnotu, ve druhé vlně si mohou tito i všichni další permanentkáři zakoupit vstupenky pro sebe či pro kamarády se slevou.


  • 1. vlna: pátek 23.7. - pondělí 26.7. (Sešívané srdce a plná hodnota permice)
    Fanoušci, kteří si zakoupili permanentku v rámci balíčku Sešívané srdce nebo za plnou hodnotu, zadají číslo svojí permanentky, které mají uvedeno na kartě nebo na voucheru, a následně si mohou vyzvednout vstupenku zdarma ONLINE ZDE. Mohou tak učinit nejpozději do pondělí 26.7. do 23:59.

  • 2. vlna: úterý 27.7. - pátek 30.7. (Všichni permanentkáři)
    Všichni permanentkáři si mohou zakoupit vstupenku pro sebe i kamarády za cenu 120 Kč (dítě do 140 cm za polovinu). Při nákupu ONLINE zadají číslo svojí permanentky. Mohou tak učinit nejpozději do pátku 30.7. do 23:59.

  • 3. vlna: sobota 31.7. - čtvrtek 5.8. (Volný prodej)
    Nevyužitá místa z 1. a 2. vlny budou uvolněna do prodeje, který bude probíhat ONLINE na webu www.hc-slavia.cz. Cena vstupenky je 150 Kč (dítě do 140 cm za polovinu).

Na zimním stadionu bude nutné dodržovat stanovená protiepidemická opatření, zejména je povinné mít nasazený respirátor po dobu celého konání akce. Pro vstup na stadion je nutné splnit jednu z následujících podmínek:
-potvrzení o negativním PCR testu ne starší než 7 dnů
-potvrzení o negativním antigenním testu ne starší než 72 hodin
-potvrzení o očkování proti COVID-19 (14 dní po kompletně ukončeném očkování)
-lékařské potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech
Kontrola proběhne při vstupu na stadion.
Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
OHLASY - VIDEO 18.9.2021

Musíme sbírat co nejvíc bodů, silnější soupeře máme před sebou, ví Michnáč

Sešívaní zůstávají bez ztráty bodu i po třetím kole Chance ligy, když hosty z Benátek porazili v dynamickém utkání 4:2. Druhou branku červenobílých vstřelil po kombinaci celého útoku Albert Michnáč, ...

Přehrát video
ZÁPASY 18.9.2021

Vítězná série pokračuje! Slavia porazila Benátky

Slávisté odehráli v Edenu třetí kolo Chance ligy proti Benátkám a i potřetí v sezoně zvítězili. Gólově se prosadili Lukaš Žejdl, Albert Michnáč, Tomáš Knotek a Petr Kafka.

Číst více
MLÁDEŽ 15.9.2021

Hlavní je týmový úspěch, říká dorostenec Tomas

V srpnu si poprvé oblékl reprezentační dres a dokonce se i poprvé střelecky prosadil, v úvodním kole Extraligy dorostu přispěl třemi body k výhře nad Kobrou a juniorům pak zařídil dva body proti ...

Číst více
SESTŘIHY 16.9.2021

Sestřih zápasu: Frýdek - Slavia 3:5

Slávisté jsou po dvou kolech stoprocentní. Ve středu si odvezli tři body z Frýdku po vítězství 5:3. Postupně se prosadili Filip Vlček, Tomáš Knotek, Daniel Krejčí, Matyáš Zelingr a Jiří Doležal.

Přehrát video