A-TÝM
8. dubna 2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

Na jednotlivé dresy můžete přihazovat do 21. dubna, aukce se řídí podmínkami webu www.sportovniaukce.cz. Využít můžete také funkci Kup teď a dres bude za uvedenou částku hned váš!

VSTUPTE DO AUKCE ZDE

Výtěžek bude věnován do Nadačního fondu mládežnického hokeje, který podporuje mladé hráče ze sociálně slabších rodin.

Autor Jakub Mezlík
HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

A-TÝM 7.4.2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

A-TÝM 7.4.2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.

A-TÝM 1.4.2021

Hlavním trenérem A-týmu bude Jiří Veber

Ve Slavii nebude v nadcházející sezoně pokračovat Miloš Říha, jeho nástupcem v pozici hlavního trenéra A-týmu se stává dosavadní sportovní manažer Jiří Veber.