14. srpen
Jihlava Slavia
14:00
15. srpen
Slavia
 
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
30. května 2024

Winter Hockey Games: Slavia v prosinci odehraje zápas se Vsetínem pod širým nebem!

Slávisty čeká v prosinci unikátní zážitek, v rámci série Winter Hockey Games odehrají v Praze zápas proti Vsetínu pod širým nebem. Vstupenky jsou již nyní v prodeji!

Návrat ke kořenům - i tak by se dal charakterizovat zápas, který sešívané čeká v prosinci. Odehrají ho totiž na Letenské pláni, která je neodmyslitelně spjata s počátky slávistického hokeje. Tam, kde začínali jejich slavní předchůdci, nastoupí nyní slávisté ke speciálnímu utkání pod širým nebem proti Vsetínu.

VSTUPENKY V PRODEJI ZDE

Prvoligové střetnutí mezi Slavií a Vsetínem je na programu v pátek 6. prosince ve 12:30. „Věříme, že i přes brzký odpolední čas dokážeme naplnit stadion a fanoušci si užijí nevšední atmosféru atraktivního zápasu ve spojení s nádhernými kulisami Prahy,” říká marketingový manažer HC Slavia Praha Jakub Mezlík.

„Rozhodně to bude jeden z největších zážitků mojí hokejové kariéry, Vážím si, že můžu být u takové příležitosti,” říká zkušený útočník Martin Novák, který se před sezonou stal jednou z posil týmu.

Série Winter Hockey Games nabízí mimo jiné také česko-slovenský duel univerzit, dvě extraligová utkání, zápas slovenské extraligy, německé DEL nebo souboj legend, pořadatelem akce je agentura Eniva.

„Program akce jsme řešili opravdu komplexně a na podnět Patrika Eliáše jsme se také rozhodli zařadit do programu utkání 1. hokejové ligy, v němž naše pozvání coby domácí tým přijala pražská Slavia,“ říká Andrea Bársony z pořadatelské agentury.

Na utkání nebudou v platnosti žádné permanentní ani VIP karty. Fanoušci, kteří si ale zakoupí permanentku do 31.8., obdrží jako dárek vstupenku na Winter Hockey Games v hodnotě 390 Kč zdarma. Prodej permic na novou sezonu bude zahájen v pondělí 3.6.

Autor Tisková zpráva
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 25.6.2024

Holý o přípravě: Pilujeme drobnosti, které můžou v zápasech rozhodovat

Poslední měsíce se pro slávistického obránce Jana Holého hodně točí okolo jeho malé dcery. I proto je za volno od zápasů rád, současně ale samozřejmě trénuje na novou sezónu. „Cítím se výborně a ...

Číst více
ROZHOVORY 23.6.2024

Hron a Matějovský o přípravě s A-týmem: Je to náročné, ale dá nám to hodně

V uplynulé sezóně pomohli juniorce k návratu do extraligy. Teď se Filip Hron a Artur Matějovský připravují dokonce s A-týmem. „Nejtěžší je počet tréninků a intenzita,“ popisuje Hron. Teprve ...

Přehrát video
ROZHOVORY 20.6.2024

Klapka přivezl do Edenu dres z Calgary. Na Slavii se rád vracím, říká

Uplynulou sezonu bude mít slávistický odchovanec Adam Klapka navždy v paměti. Připsal si v ní debut v NHL i první gól a v nejprestižnější soutěži světa už dvoumetrový obr shodil i rukavice. ...

Číst více
ROZHOVORY 18.6.2024

Standa Tichý byl zvolen do výkonného výboru ČSLH. Každá změna by měla projít odbornou komisí, říká

Majitel Slavie Standa Tichý bude novým členem výkonného výboru ČSLH, pro jeho zvolení se na sobotní konferenci Českého hokeje vyslovilo 50 z 61 delegátů. V následujícím rozhovoru mluví nejen o svojí ...

Číst více