Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se sportovního manažera na otázky týkající se sportovních záležitostí klubu. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jaroslav Bednář.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 67 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš Růžička (1discj@seznam.cz - Praha)
6.3.2023, 12:32
Dobrý den, jak letos vidíte juniorku? Zdá se, že forma je kolísavá........Jak se vám podařilo získat Matušku nebo Patzelta?

Odpověď:
Dobrý den,
cíl je jasný a jediný - postup do extraligy. Jsme si vědomi kolísavé formy, ale děláme maximum pro to, aby se pro závěr sezony výkony stabilizovaly, pomoci by měl i příchod hráčů z A-týmu. Věříme, že budeme úspěšní. Honzu Matušku znám, už u nás působil loni a měl zájem se vrátit, dostal kromě toho i možnost trénovat s A-týmem. Richard Patzelt měl zájem změnit tým, tak jsme se s ním spojili a dohodli se na jeho působení ve Slavii.
Jarda Bednář
Josef Hájek (pe.ha.1966@seznam.cz - Praha)
26.2.2023, 17:22
Dobrý den,co bude dělat Slavia s nesprávnými výroky rozhodčích.Krvavé zranění Kerna bez trestu a včera gól vysokou hokejkou od Veselého který znamenal vyrovnání.

Odpověď:
Dobrý den,
v daný moment nás samozřejmě takové výroky štvou, ale nechceme být týmem, který si jen stěžuje na rozhodčí. Ve zmíněných zápasech jsme měli dost možností na to, abychom si je uhráli sami.
Jarda Bednář
Zbyněk Hanuš (zbynda.bum@seznam.cz - Praha, HC Slavia Praha)
18.2.2023, 14:19
Dobrý den Jardo,
Chtěl bych se Vás zeptat zda bude, dá se říct, vaším cílem podepsat většinu hráčů ze současného kádru i pro příští sezonu.
Nebo alespoň důležité hráče. Např. Doufám, že kapitán Knotek hned neskončí jako loni tehdejší kapitán Kafka, dále bude určitě důležité udržet Žejdla, bylo by super udržet i Káju Klikorku, bojuje jak může a myslím si, že mu to u nás přirostlo k srdci.
Dále skvělým tahem byl příchod trenéra Tvrzníka, nemyslím tím, že trenér může za vším, ale hra se pod Tvrzníkem opravdu dost zlepšila. Děkujeme! Doufám, že Tvrzník vydrží na střídačce delší dobu, né jako Štrba či Veber....
Přeju Vám hodně zdraví a štěstí Vám osobně a ve Slávii hodně štěstí ”ve zbytku” soutěže a v budování kádru na příští sezonu!
Hluboko kořeny, vysoko cíl! Vidím, jak naše milovaná Slavia pomalu, ale jistě stoupá opět tam kam patří! Ať se daří celému klubu a všem, kteří se o naši milovanou značku starají!
Zbyněk Hanuš

Odpověď:
Dobrý den,
s Tomášem Knotkem jsme se již dohodli, stejně tak jako jsme informovali o několika uplatněných opcích. S dalšími hráči jednáme a postupně vás budeme informovat, každopádně chceme udržet většinu ze současného kádru. Děkujeme vám za podporu.
Jarda Bednář
Zdeněk Kadlec (vachy.kadlec@seznam.cz - Slavia)
9.2.2023, 08:28
Dobrý den Jardo, v první řadě velká gratulace k posledním výkonům, kluci vypadaj velmi dobře a hra pod p. Tvrzníkem šla neskutečně nahoru. Chtěl bych se zeptat na zdrav. stav M.Poletína, zda letos ješte zasáhne do hry, případně D.Šteinera. Dále bych se chtěl zeptat, jak vypadá skládání kádru na příští rok. Je mi jasné, že nemužete sdělovat jména případných posil nicméně alespoň zda můžete naznačit, že se daří podepisovat hráče, které si přejete :-). Ať se daři Bedýnko

Odpověď:
Dobrý den,
Michal Poletín měl problémy s kotníkem a musel na operaci. Nyní probíhá jeho rekonvalescence a zatím na návrat do hry připraven není. David Šteiner má dlouhodobé problémy se zády, jeho stav se nelepší a určitě letos nenastoupí.
Jarda Bednář
Jiří Gardoš (rogas14@seznam.cz - Březová)
25.1.2023, 16:10
Zdravim Jardo,
začínají se už podepisovat smlouvy na příští rok, většina hraču je podepsáno na jednu sezonu, byla by škoda, ikdyž určitě maji o hráče zájem extraligové kluby, nezachovat kostru týmu z této skvělé party. Je v planu ještě před play-off doplnit kádr o nějakého hráče?

Odpověď:
Dobrý den,
kádr pro letošní sezonu je aktuálně uzavřený, s hráči na příští sezonu jednáme a informace budeme průběžně vydávat na našem webu. Prvních pět uplatněných opcí jsme již v minulém týdnu zveřejnili.
Jarda Bednář
Petr Kučera (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
19.1.2023, 08:06
Dobrý den, chtěl bych pogratulovat k zlepšeným výkonům Slavie, nyní hrají kluci opravdu skvěle ,jen tak dál... jen bych měl pár otázek ohledně kádru.. 1)naše výkony se přesně zlepšili po odchodu Vladimíra Růžičky, dělal v kabině zlou krev ? nebo čím si přesně vysvětlit zlepšení výkonu ihned po konci Růži v mužstvu ? 2)Jak to vypadá s posilou co jste avizoval místo Růžičky . 3)Jak to prosím vypadá s posilou za Vladimíra Rotha o které jsem taky četl.. 4)Když chcete nechat odpočinout Romana Málka , dáte do brány kohokoli (Kořenář a Brízgala) jen né Pittra a Voleveckýho , sháníte tedy adekvátní dvojku za Romana? , vypadá to že naším náhradním brankářům nevěříte.. 5)Po tom co jste mi psal že Stehlík sbírá téměř bod na zápas, jsem uznal že jsem se mýlil v jeho postavení v prvních dvou lajnách a že opravdu hraje skvěle , proto se nyní musím zeptat , proč hraje v 4.lajně ? díky za odpovědi a ať se i nadále daří Slavii posouvat vzhůru tak kam patří..

Odpověď:
Dobrý den,
Vláďa Růžička je výborný kluk a to, že se mu hokejově nedařilo, neznamená, že by dělal zlou krev. Naopak byl příkladem pro ostatní ve svém přístupu. Místo něj dostali větší prostor naši odchovanci, z Letňan jsme si stáhli Tomáše Labuzíka. Místo Vládi Rotha využíváme z Mladé Boleslavi Karla Křepelku, který zatím podává výborné výkony. Co se týká gólmanů, bohužel jsme byli ve složité situaci, proto jsme sáhli po Brízgalovi s Kořenářem, kteří dodali týmu klid, a byl to jeden z důvodů, proč se mužstvo zvedlo. S našimi mladými brankáři počítáme a určitě prostor dostanou. O sestavě na zápasy a o tom, který hráč bude v které lajně, rozhodují trenéři, momentálně jim Lukáš zapadal do čtvrtého útoku. Je také potřeba dodat, že svými výkony si vybojoval i několik zápasů v extralize.
Jarda Bednář
petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
30.12.2022, 01:50
Dobrý den. Vrátíme se doma k červeným dresům? Černá nikdy klubovou barvou nebyla a červené dresy by přeci měly být dostatečně odlišné od světlých (tj. bílých nebo žlutých) dresů hostí. Nakonec systém světlé venkovní a tmavé domácí sady by měl právě eliminovat jak vešekeré rizika zaměnitelnosti a zároveň nutnost hrát v dresu, který není v souladu s klubovými barvami. Rozuměl jsem potřebě opustit sešívané dresy, které již mohly být zaměnitelné např. s hostujícím týmem v bílých dresech a červených kalhotách, ale právě ten celočervený již měl tento problém eliminovat a třetí sada se vůbec nemusela zavádět.

Odpověď:
Dobrý den,
na vaši otázku odpoví Jakub Mezlík v příslušné sekci Ptejte se.
Jarda Bednář
Tom (toglom333@seznam.cz - Praha)
28.12.2022, 02:03
Dobry den měl bych dotaz bere jen hráče na střídavé starty? Nebo někomu dáte někomu z hráčů smlouvu i nadyl? Co takhle přivést do klubu někoho produktivniho z extraligy ? Hodně štěstí do nového roku 2023

Odpověď:
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že na trhu téměř nejsou volní hráči, tak si musíme pomáhat střídavými starty. Děje se to tak ve všech týmech a je to standardní postup. Pokud je hráč produktivní v extralize, je těžké ho přivést do Chance ligy.
Jarda Bednář
Bruno Gijoš (cameronm@seznam.cz - HC Olomouc)
26.12.2022, 10:54
Dobrý den. Na pořadu Příklep jste zmínil, že vám k postupu juniorky má pomoci spolupráce s mladou Boleslaví. Jakou formou? Resp. myslíte, že junioři Boleslavi budou dostatečně motivovaní k tomu dávat výkony za juniorku cizího týmu namísto střídavých startů mezi muži v nižších soutěžích? Děkuju a pokojné Vánoční dny.

Odpověď:
Dobrý den,
věříme, že pro kluky to bude motivační faktor k tomu, aby dostali šanci v A-týmu, pak už je to jenom na nich. Osvědčilo se nám to například loni s Petrem Šímou, který patřil po svém příchodu k nejlepším hráčům a dostal se i na přípravu do áčka. Věříme, že nám pomohou.
Jarda Bednář
Petr Kučera (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
22.12.2022, 08:16
Dobrý den, děkuji za přání , i když nevím zda je myšleno jako pisálkovi co vás otravuje upřímně ,no aspoň někdo projevuje nějaký zájem o Slavii , návštěvy špatné ,umístění hrozné... Vám a celé Slavii, také přeji hezké prožití vánočních svátku... Co se týče Stehlíka , tak tam jsem se mýlil , je fakt že hraje dobře, nicméně si stojím za tím že místo v týmu si musí zasloužit , sám jste to tak říkal sám. Takže nechápu jak on si po jednom tréninku zasloužil první lajnu max druhou.. Petr Kučera


Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
A-TÝM 27.3.2023

Nejproduktivnější hráč uplynulé sezony zůstává v Edenu!

Slavia si pojistila služby svého nejproduktivnějšího hráče z ročníku 2022/23. Lukáš Žejdl se dohodl s klubem na nové smlouvě a bude i nadále hájit červenobílé barvy.

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 24.3.2023

Dorostu končí sezóna, Plzeň rozhodla v závěru

Dorostenci Slavie ve čtvrtfinálové sérii proti úřadujícímu mistrovi dvakrát vedli, nakonec ale pro ně sezóna končí. Ve vyrovnaném pátém utkání už se blížilo prodloužení, Západočeši ale gólem necelé ...

Číst více
OHLASY - MLÁDEŽ 24.3.2023

Kapitán juniorky Kluch: Zradila nás koncovka, strašně to bolí

Junioři v rozhodujícím pátém čtvrtfinále prohráli v Edenu se Vsetínem těsně 1:2, i přesto, že měli jasnou střeleckou převahu. „Naším jasným cílem byl postup, ale to se nepovedlo, takže sezóna je ...

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 23.3.2023

Junioři drtili Vsetín, končí však ve čtvrtfinále

Junioři Slavie drtili v pátém zápase čtvrtfinále Vsetín, více než gól ale nedali. Sezóna tak pro ně po porážce 1:2 končí. Valaši se v první třetině dostali do dvoubrankového vedení a brankář Pavlíček ...

Číst více