16. srpen
Kolín Slavia
17:30
18. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se sportovního manažera na otázky týkající se sportovních záležitostí klubu. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jaroslav Bednář.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 36 odpovědí v této kategorii celkem.

Martin Haluzík (martin.haluzikjr@seznam.cz - HC Slávia Praha)
9.8.2022, 20:50
Dobrý den, Jardo podepište prosím Vláďu Houšku, v derby byl naprosto fantastický :D
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
jsme si vědomi dobrého výkonu Vládi Houšky v zápase se Spartou, své výkony ale musí potvrdit i v dalších zápasech, aby si vybojoval smlouvu. To samé platí i o dalších hráčích, kteří jsou zde v try-outu.
Jarda Bednář
Stanislav (Kondrats89@inbox.ru - Russia)
6.7.2022, 17:00
Hello, I would like to play in your team. I am considering not only to play and leave like most Russians do, but, namely, to continue my career in Europe afterwards. Please consider my candidacy.

https://www.eliteprospects.com/player/168685/stanislav-kondratyev

Thanks.

Odpověď:
Hello,
in these cases, please contact me via e-mail (jbednar@hc-slavia.cz). Jarda Bednář
Zbyněk Hanuš (zbynda.bum@seznam.cz - Praha HC Slavia Praha)
19.6.2022, 20:25
Dobrý den Jardo, chtěl jsem se zeptat na pár formalit ohledně budování kádru na sezónu 2022/2023. První otázkou jsem se chtěl zeptat zda plánujete přivést ještě někoho zkušeného. Poté jsem se chtěl zeptat na hráče, co bojují o smlouvy - konkrétně na Vladislava Houšku, působí zajímavě + jeho statistiky nebyly letos na mladého účastníka vůbec špatné. Ale zároveň jsem Vám chtěl poděkovat, co pro naši milovanou Slavii děláte! Např. pod Vámi ten kádr vypadá opravdu zajímavě, obrana navíc vypadá rozhodně lépe než alespoň v minulých 2 sezónách. Hodně štěstí v dobudování kádru a v následující sezoně!


Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za přání, sílu kádru ukážou až výsledky na ledě. Momentálně s nikým zkušeným nejednáme, ale v případě potřeby doplnění kádru budeme reagovat, za nás se každopádně nic nemění, i nadále platí, že chceme, aby dostali prostor mladí hráči. Co se týká Vládi Houšky, tak o jeho kvalitách víme a jsme rádi, že u nás bojuje o smlouvu, podobně jako několik našich dalších odchovanců.
Jarda Bednář
Tom (1discj@seznam.cz - Praha)
8.6.2022, 22:52
Dobrý den, kde jsou Jirka Veber a Daniel Kružík?

Odpověď:
Dobrý den,
Jirka Veber trénuje, ale pokud jste myslel Vaška, tak ten se podle našich informací připravuje s jedním extraligovým týmem. O dalším angažmá Dana Kružíka nevíme.
Jarda Bednář
Martin Haluzík (martin.haluzikjr@seznam.cz - Praha)
24.5.2022, 13:16
Dobrý den Jardo, rád bych se zeptal zda se můžeme těšit ještě na nějaké posily do útoku. Díky moc za odpověď a hodně štěstí do nové sezony

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za přání. Momentálně máme tým uzavřený, ale stát se může všechno, nevylučujeme, že by mohl ještě někdo přijít.
Jarda Bednář
Josef (pe.ha.1966@seznam.cz - Ptaha)
11.5.2022, 14:09
Dobrý den, proč jste nevzali do týmu Davida Šafránka který skončil v Kolíně? Myslím že by byl přínosem.Přeji hodně úspěchů v nové sezóně.Hajek

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za přání. O kvalitách Davida samozřejmě víme, ale on sám dává přednost svojí práci a my chceme mít v týmu hráče, kteří se můžou hokeji věnovat na sto procent.
Jarda Bednář
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice)
3.5.2022, 17:47
Dobrý den,
hodně štěstí do další sezony

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za přání.
Jarda Bednář
Petr Kučera (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
2.5.2022, 13:37
Dobrý den, budete stát o angažování našeho odchovance Klepiše ? nebylo by pěkné aby tu ukončil kariéru ? případně budete stát o Vondrku a Šticha ? díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
o Davida Šticha jsme usilovali již v loňské sezoně a měl u nás vyřízené střídavé starty, bohužel to nakonec nevyšlo ani na jeden zápas. Co se týká Klepiše či Vondrky, jedná se o výborné hokejisty, kteří by nám určitě pomohli a bylo by fajn je vidět ve slávistickém dresu. Uvidíme.
Jarda Bednář
Jiří Svoboda (jiri.svob13@gmail.com - Praha)
28.4.2022, 15:31
Vážený pane Bednáři,

rád bych se Vás zeptal, jakým způsobem se změnila pozice kapitána v průběhu sezony? Na začátku byl kapitánem Petr Kafka, v průběhu se jím stal Michal Poletín - bylo to z důvodu delšího zranění Petra Kafky?

Jinak bych se chtěl zeptat, v jakém stavu jsou jednání právě s fyzicky silnou částí loňského kádru - Poletínem, Ondráčkem a Havlem?

Přeji hodně úspěchů a příjemnou rozlučku s aktivní kariérou,
díky za Vaší práci pro Slavii,
Jiří Svoboda

Odpověď:
Dobrý den,
v návaznosti na dlouhou absenci a přetrvávající problémy s kolenem u Petra Kafky jsme se rozhodli pro změnu kapitána, kterým byl později Michal Poletín. S ním aktuálně jednáme o nové smlouvě, Martin Ondráček a Radek Havel ve Slavii pokračovat nebudou. S Martinem jsme se nedohodli na podmínkách smlouvy, na místo Radka přivádíme beka podobného typu. Oběma bych ale chtěl poděkovat za to, co pro Slavii odvedli.
Jarda Bednář
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice)
28.4.2022, 13:47
Dobrý den,
Můžete prosím předložit článek o jeho odchidu Nedaří se mi jej dohledat. Díky

Odpověď:
Dobrý den,
jeho odchod byl zmíněný v rozhovoru zde a následně jsme všem hráčům, kteří nepokračují, poděkovali na našem instagramu.
Jarda Bednář

Další stránky
1234>>
Nepřehlédněte
ZÁPASY 11.8.2022

První výhra v přípravě! Slavia zvítězila v Mladé Boleslavi

Slavia se po derby se Spartou představila na ledě dalšího extraligového klubu. V Mladé Boleslavi se dvakrát dostala do vedení a na gól Robina Všetečky z 58. minuty už Bruslaři odpovědět nedokázali. ...

Číst více
OHLASY 10.8.2022

Od derby se můžeme odrazit, komentuje útočník Knotek

Sešívaní mají za sebou první přípravné utkání, ve kterém v závěru těsně podlehli pražskému rivalovi. V zápase přitom dokázali smazat dvoubrankový náskok soupeře. „Dělali jsme chyby, ale na první ...

Číst více
OHLASY 9.8.2022

Můžeme být hrdí na náš výkon, hodnotí Houška pražské derby

Dvaadvacetiletý útočník Vladislav Houška je ve Slavii na zkoušce, už ve svém prvním zápase ale dokázal skórovat. Parádní gólovou akcí nastartoval sešívané ve druhé třetině derby proti Spartě. „Můžeme ...

Číst více
FANOUŠCI 3.8.2022

Rozlučka Jardy Bednáře a Marka Tomici se blíží! Nenechte si ujít Eden plný hvězd

Na hokejovou rozlučku Jardy Bednáře a Marka Tomici dorazí řada hokejistů, kteří nastupovali společně se slávistickými legendami v jednom týmu, ale i další hvězdy. Nebudou chybět ani hráči z NHL Tomáš ...

Číst více