Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se na otázky týkající se zápasů, ticketingu, webu a dalších klubových záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jakub Mezlík.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 71 odpovědí v této kategorii celkem.

Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Zbořený Kostelec)
6.4.2021, 15:59
Dobrý den,jsem dlouholetý fanoušek klubu,můžete mě prosím poslat plakát Hc Slavia Praha?
děkuji moc,Michal Pergl


Odpověď:
Dobrý den,
plakát HC Slavia je k zakoupení v našem fanshopu.
Jakub Mezlík
Zbyněk Hanuš (zbynda.bum@seznam.cz - Praha, HC Slavia Praha)
2.4.2021, 16:04
Dobrý den pane Mezlík, zdravím vás, chtěl jsem se jen zeptat jestli bude letos opět aukce hraných dresů. Věřím, že ano. S pozdravem Zbyněk Hanuš

Odpověď:
Dobrý den,
aukci dresů spustíme během příštího týdne, dresy bude možné dražit 14 dní.
Jakub Mezlík
Petr Hřebík (david.a.petr@seznam.cz - hc slavia praha)
8.2.2021, 14:40
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat vím že je nový plakát, ale jak to bude s novými kartičkami a šlo by je nechat podepsat u hráčů...Děkuji..

Odpověď:
Dobrý den,
hráčské kartičky Chance ligy včetně kompletní sady HC Slavia vydává společnost Premium Cards. Podpisy vám můžeme zajistit, pokud karty doručíte osobně do kanceláří marketingu, nebo je zašlete spolu s ofrankovanou obálkou se zpáteční adresou na adresu klubu (HC Slavia Praha, Vladivostocká 1460/10, Praha 10).
Jakub Mezlík
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Černošice)
6.2.2021, 17:59
Dobrý den,je cíl Hc Slavia Praha postoupit v průběhu několika let do extraligy?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
ano, naším cílem je postupně vybudovat tým, který bude bojovat o postup do extraligy.
Jakub Mezlík
Tomáš Kletečka (tomklet@seznam.cz - Libiš)
6.2.2021, 16:12
Dobrý Den je my 21 let a jsem fanoušek Slavie od narození tahle letošní sezoná my příjde druhá nejhorší v Chance Lize je fajn že se snaží te dostat Slavii zpátky tam kam patří a že kupujete dobré hráče ale jak je možné když máme tým do top4klubů v lize a místo toho s plácáme ve středu tabulky a bojujeme o to aby jsme vůbec postoupily do Play-off není to chyba v trénérovy nebo v těch hráčích ? příjde my ty hráče nebojují se srdcem za Slavii ... když si vezmu že na začátku tohodle století jak Slavia hrála finale extraligy tak v týmu bylo asi 10 možná víc odchovanců tak jsem se chtěl zeptat jestli příštích zápasech nebo letech budete dávát šanci větším počtů odchováncům v zápasech tak jak minule ?

Odpověď:
Dobrý den,
na soupisce áčka máme aktuálně více než 15 odchovanců, kteří nastupují v Chance lize, v sestavě pro poslední utkání proti Frýdku jich bylo 10. S umístěním ve středu tabulky spokojeni nejsme, chyby se snažíme hledat a pracujeme na jejich odstranění, aby byl závěr sezony úspěšný.
Jakub Mezlík
Vladislav Pek (pekv@centrum.cz - Nový Bydžov)
3.2.2021, 14:22
Dobrý den, mám dotaz ohledně dresu. Když jsem si rád přivykl, že je konečně sešívaný, najednou je zase všechno jinak... Proč? Stejně tak znak, je už asi čtvrtý, co jen já pamatuju. HC Slavia je tradiční klub, ale se symboly to nějak nefunguje. Má to nějaké důvody ohledně sponzorů? Zkrátka tomu nějak nerozumím. Ale jinak - díky za práci všech ve Slavii zejména v této divné době. Moc Vám držím palce!

Odpověď:
Dobrý den,
při tvorbě nového loga jsme si právě dali za cíl návrat k historickým slávistickým symbolům místo lva, který byl tradičními slávisty často kritizován. Od sešívaných dresů jsme chtěli ustoupit i z důvodu složitější orientace hráčů při zápasech se soupeři, kteří mají červené nebo bílé dresy (i ligové regule nařizují, že musí být jedna barva na dresu dominantní), nicméně není dané, že takhle musí vypadat několik let, pro každou sezonu je můžeme různě upravovat.
Jakub Mezlík
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Černošice)
14.1.2021, 08:35
Dobrý den,vrátí se Hc Slavia Praha do O2 Arény?Hc Sparta Praha má do kdy v O2 Aréně smlouvu?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
detaily smlouvy Sparty s O2 arenou neznáme a případný návrat není téma, kterým bychom se aktuálně zabývali nebo o tom uvažovali.
Jakub Mezlík
David Choděra (davidchodera@seznam.cz - Praha)
19.12.2020, 11:10
Dobrý den,
na starší verzi webu bylo možné si stáhnout různé tapety, loga nebo obrázky do mobilu. Bude to možné i teď s novým logem?
Děkuji


Odpověď:
Dobrý den,
při přechodu na nový web jsme vyhodnocovali návštěvnost jednotlivých sekcí a na základě toho jsme se rozhodli sekci DOWNLOAD zrušit. Logo ke stažení najdete zde, nápady a náměty na tapety do mobilu mi můžete zaslat e-mailem na jmezlik@hc-slavia.cz.
Jakub Mezlík
Petr Skoupý (emuzikova@centrum.cz - Hradec Králové)
26.11.2020, 13:10
Dobrý den!
Pane Tichý, mám pocit, že naši fanoušci znají pouze naši dobu extraligovou a o historii klubu moc nevědí. Proto přidávám ještě 2 návrhy k příležitosti našeho jubilea: vydat samolepky se všemi logy v historii (jsou např. uvedeny v knize Červenobílá ledová síla). Dále navrhuji dresíky (do auta ap.)dle používaných reálných dresů v celé historii klubu (bílý s červenou hvězdou, bílý s uhlopříčným nápisem Slavia, červený s hvězdou v kruhu ap.).
Přeji Vám nezdolatelné zdraví a jsem s pozdravem Slavia vzhůru do extraligy!
Petr Skoupý

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za námět, aktuálně pracujeme na uspořádání retro zápasu, bohužel nás omezuje současná situace a nepřítomnost fanoušků na stadionech. U příležitosti takového utkání by pak byly připraveny i suvenýry na toto téma. Budeme vás informovat.
Jakub Mezlík
Petr Hřebík (david.a.petr@seznam.cz - HC Slavia Praha)
19.11.2020, 16:08
Dobrý den, blíží se Vánoce bude prosím Vás plakát a kalendář hokejistů a následná autogramiáda...Děkuji za odpověď ..

Odpověď:
Dobrý den,
vzhledem k současným vládním nařízením se tradiční předvánoční autogramiáda bohužel konat nebude. Plakát připravujeme a věříme, že akci budeme moci uspořádat např. v lednu.
Jakub Mezlík

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

Číst více
A-TÝM 8.4.2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

Číst více
A-TÝM 7.4.2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

Číst více
A-TÝM 7.4.2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.

Číst více