Ptejte se: Klub - zápasy, ticketing, web... (J. Mezlík)

Ptejte se na otázky týkající se zápasů, ticketingu, webu a dalších klubových záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jakub Mezlík.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy svůj e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 3 z 3 odpovědí v této kategorii celkem.

Jiří Koukalík (*** - Slavia)
29.7.2019, 14:39

Dobrý den,

mám na Vás dotaz ohledně možné kolize zápasů fotbalové a hokejové Slavie, jestli bude nějaká spolupráce ohledně toho, že se zápasy nebudou překrývat a jestli bude možné na výhodné vstupenky jít buď na hokej nebo fotbal a jestli budete sledovat začátky třeba i futsalu a basketbalu. Pamatuji si třeba sešívanou sobotu z lońské sezony, kdy był nejdříve futsal, pak hokej a nakonec basketbal a było to moc pěkné a velmi dobře připravené pro fanoušky nebo z listopadu 2017, kdy był hokej, fotbal s Duklou a nakonec futsal.

Moc děkuji a ať se daří.

S pozdravem,

Jiří Koukalík

Dobrý den,
termínové kolize se vždy snažíme přizpůsobit tak, abychom vyhověli fanouškům, kteří chtějí stihnout všechny sporty. Rádi bychom podobnou sešívanou sobotu se zvýhodněným vstupným udělali i v letošní sezoně, záležet bude na termínech fotbalových utkání, které se určují cca 3 týdny před konkrétním zápasem podle výběru televizních společností.
Jakub Mezlík
Benjamin Hildenbrand (hildenbrand@sgo.cz - Olomouc)
20.6.2019, 09:56

Dobrý den, je možné koupit vstupenky na zapas pro skupinu studentu? Jsem francouz ale žiju v Česku. Moje sestra přijede do Prahy se skupinou francouzské studentu (zhruba 45 + 5 doprovodu) a chce aby se šli podivat na hokej. Dival jsem se na kalendaře a hrajete doma 16.10 proti Třinci. Musime koupit vstupenky přes vaš portal nebo se to da udělat jinak pro tolika lidi ? Vim že je brzo ale potřebujeme vědět kolik to bude stat zhruba a jestli je to možné. Samozřejme ti vstupenky pak koupime v zaři nebo v řijnu. Děkuji za odpověď a s pozdravem

Dobrý den,
samozřejmě, vstupenky pro Vaši skupinu na zápas 16.10. (Slavia - Třebíč) bude možné zakoupit. Standardní cena vstupenky na sezení je v předprodeji přes naše webové stránky 120 Kč, pro větší skupiny studentů poskytujeme slevy individuálně podle počtu osob. Kontaktujte mě prosím na začátku září, kdy bude spuštěn předprodej na jednotlivé zápasy, emailem na jmezlik@hc-slavia.cz a váš požadavek vyřešíme. Děkuji.
Jakub Mezlík
PJH (david.a.petr@seznam.cz - Praha 9)
5.6.2019, 14:49

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kdy začne prodej permanentek na novou sezonu..Děkuji

Dobrý den,
prodej permanentek na novou sezonu bude zahájen na začátku srpna.