23. říjen
Sokolov Slavia
VSTUPENKY

Ptejte se

Ptejte se na otázky týkající se zápasů, ticketingu, webu a dalších klubových záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jakub Mezlík.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 85 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)
12.10.2021, 18:56
Dobrý den,je cílem klubu play-off v letošní sezoně?
děkuji za odpověď

Dobrý den,
ano, dostat se do play-off je samozřejmě naším cílem.
Jakub Mezlík
Petr Hřebík (david.a.petr@seznam.cz - hc slavia praha)
5.10.2021, 20:12
Dobrý den, budou se dražit retro dresy ?? a budou klubové karty hráčů či nový kalendář spojenou s autogramiádou někdy v prosinci jak bývalo zvykem??.. Děkuji

Dobrý den,
aukce retro dresů bude spuštěna v nejbližších dnech. Tradiční předvánoční autogramiádu máme rovněž v plánu (vč. karet či plakátů), očekávejte, že konkrétní informace zveřejníme v průběhu listopadu.
Jakub Mezlík
Jiřina Havelková (jira.havelkova@seznam.cz - Praha Slavia)
14.9.2021, 07:38
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s lístkem pro devítiletou vnučku - musí mít test? Děkuji za info. Havelková Jiřina

Dobrý den,
dle oficiálního nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR by měli splňovat podmínky (test, očkování, prodělaný covid) všichni účastníci hromadných akcí, výjimku mají děti do 6 let.
Jakub Mezlík
Petr (blueflash@stream.cz - Praha 5)
2.9.2021, 14:50
Dobrý den. Firma Xiaomi již nadále nemá zájem spolupracovat s klubem? :-(

Dobrý den,
společnost Xiaomi není mezi našimi partnery pro nadcházející sezonu.
Jakub Mezlík
Tomáš Halfar (tomas.halfar79@seznam.cz - Praha)
31.8.2021, 11:06
Dobrý den.

Lze se prokázat na dnešní utkání s Kladnem, potvrzením o samotestování u syna?
Předem děkuji za odpověď.

Tomáš Halfar

Dobrý den,
samotest je možný pouze pokud ho provedete přímo na místě. Řídíme se Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví.
Jakub Mezlík
Jan Fenyk (j.fenyk@email.cz - HC Slavia Praha)
22.8.2021, 18:50
Dobrý den pane Mezlík, jak je to prosím se vstupem u dětí do 6 let? Musí mít negativní test? Konkrétně se ptám ohledně zápasu s Kladnem. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
u dětí do 6 let věku platí výjimka a testem se prokazovat nemusí.
Jakub Mezlík
Stanislav Jelík (papatyn@seznam.cz - Libina)
19.8.2021, 10:49
Dobrý den :)
Kdy a jakým způsobem se začnou distribuovat vstupenky na přátelský zápas s Kladnem prosím? Nejsem držitel permanentky, ale jsem plně očkován, pokud je to podmínkou?
Děkuji za odpověď ;)

Dobrý den,
vstupenky jsou od pátku v prodeji online na webu.
Jakub Mezlík
Jan Procházka (prochkmet@seznam.cz - Rytíři Kladno)
18.8.2021, 19:22
Dobrý den,

prosím kdy bude možné zakoupit vstupenky na přátelské utkání Slavia - Kladno dne 31.8.2021.

Děkuji
Procházka Jan

Dobrý den,
vstupenky jsou od pátku v prodeji online na webu.
Jakub Mezlík
Václav Raboch (vraboch@seznam.cz - Úhonice/Sparta Praha)
26.7.2021, 15:04
Jak mám získat vstupenku na Spartu (5. 8. 2021), když nemám permanentku?

Dobrý den,
vstupenky jsou od 1.8. v online prodeji na našem webu. Zakoupit si je můžete zde.
Ales Brazda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
23.7.2021, 16:06
Dobrý den,

přečetl jsem si informace o vstupenkách na hokejové derby a tak to bude i celou sezonu. Proč neuděláte sektory na stání tak, že poskytnete divákům podsedáky a budou sedět i na tribuně na stání. Jedině takto se dostane do haly více lidí, protože takto je kapacita velmi omezená a bude se hrát v sezoně téměř bez diváků a je to hodně smutné. Chtělo by to udělat něco, aby se do haly mohlo dostat na zápas více lidí.

Děkuji.

Dobrý den,
zápas se Spartou máme nastavený tak, že podsedáky fanouškům na schody poskytneme. Jedná se aktuálně o 200 míst navíc ke kapacitě k sezení, kterou je možné již plně využít.

Další stránky
123456>>
A-TÝM 18.10.2021

Slavia mění útočníky se Sokolovem, na dva měsíce přichází Tomáš Vracovský

Slavia se dohodla se Sokolovem na dočasné hráčské výměně, do Edenu přichází Tomáš Vracovský, opačným směrem míří Daniel Kružík. Oba hokejisté budou ve svých nových týmech působit do 13. prosince.

FANOUŠCI 18.10.2021

Aukce retro dresů končí ve čtvrtek!

Na webu www.sportovniaukce.cz můžete do čtvrtka 21.10. dražit hrané retro dresy, ve kterých slávisté nastoupili proti Jihlavě ve speciálním utkání konaném u příležitosti 120. výročí založení klubu.

SESTŘIHY 17.10.2021

Sestřih zápasu: Litoměřice - Slavia 4:3

Slávisté na ledě Litoměřic po první třetině vedli už 3:1, nakonec se ale vracejí bez bodu. Domácím se povedlo v prostřední části srovnat a o vítězství rozhodli v závěru v dvojnásobné přesilovce.

Přehrát video
ZÁPASY 16.10.2021

Slavia se po nepovedeném závěru vrací z Litoměřic s prázdnou

Tenhle zápas mrzí. Slávisté toužili v Litoměřicích utnout nepříjemnou sérii porážek a po první třetině zejména zásluhou dvougólového Tomáše Knotka vedli už 3:1, Stadion nicméně v průběhu druhé části ...