Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se na otázky týkající se zápasů, ticketingu, webu a dalších klubových záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jakub Mezlík.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 116 odpovědí v této kategorii celkem.

petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
18.1.2023, 14:06
Dobrý den. Vrátíme se doma k červeným dresům? Černá nikdy klubovou barvou nebyla a červené dresy by přeci měly být dostatečně odlišné od světlých (tj. bílých nebo žlutých) dresů hostí. Nakonec systém světlé venkovní a tmavé domácí sady by měl právě eliminovat jak vešekeré rizika zaměnitelnosti a zároveň nutnost hrát v dresu, který není v souladu s klubovými barvami. Rozuměl jsem potřebě opustit sešívané dresy, které již mohly být zaměnitelné např. s hostujícím týmem v bílých dresech a červených kalhotách, ale právě ten celočervený již měl tento problém eliminovat a třetí sada se vůbec nemusela zavádět.

Odpověď:
Dobrý den,
dle technických norem Chance ligy hrají domácí týmy ve světlých dresech, tj. pro nás jsou to bílé. Třetí černá sada má sloužit především jako ozvláštnění a nastupujeme v nich na základě souhlasu soupeře ve vybraných zápasech (pro přehlednost je to převážně proti týmům, které mají červenobílou kombinaci). Na černé dresy jsme zaznamenali velmi pozitivní reakce a jsme s jejich zavedením spokojeni.
Jakub Mezlík
Ondřej Dolista (ondrej.dolista@seznam.cz - Praha)
12.1.2023,  
Dobrý den, pane Mezlíku,

rád bych se informoval ohledně přístupu na některý ze zápasů HC Slavia v tomto týdnu. Jedná se o fotoreportáž pro seminární práci v rámci fotografické rekvalifikace. Fotografie by nebyly použity ke komerčním účelům, ani nikde zveřejněny. Bylo by, prosím, možné získat přístup na některé utkání s fotoaparátem?

Předem mockrát děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
rádi vám vyjdeme vstříc, o akreditace můžete žádat prostřednictvím formuláře na webu (Klub - akreditace) nebo e-mailem na jmezlik@hc-slavia.cz.
Jakub Mezlík
Jan Benda (bendajan@email.cz - Draci Šumperk)
9.1.2023, 08:32
Dobrý den, v sobotu jsem navštívil utkání Slavia vs Šumperk. Byl jsem mile překvapen jak dobře pracujete s fanoušky - aktivní web, fanshop, dobré pivko, přijemná ochranka, obrazovky na stadionu...palec hore za Vaší práci. Mám jediné dvě připomínky - vyhodil bych DJ-je a vyměnil reproduktory na stadionu.. ty jsou hodně retro a absolutně nedávají ty bomby co se tam snaží ten opožděnej blázen pouštět - pak vám z několika metrů hučí do hlavy nějaké hodně nepříjemné chrastění. Těším se na další návštěvu a sportu zdar!

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za pochvalu i připomínky. O problému s reproduktory víme, bohužel by se muselo jednat o kompletní výměnu celého zvukového systému, která je hodně nákladná, a pravděpodobně k ní dojde až s plánovanou rekonstrukcí celého stadionu.
Jakub Mezlík
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)
17.12.2022, 08:27
Dobrý den,myslím si že tým potřebuje posílit.Dočkáme se nějakých posil?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
od té doby, co jste před pěti dny psal tento dotaz, k několika změnám v kádru došlo, a tým máme zájem ještě posílit.
Jakub Mezlík
petr9608 (blueflash@stream.cz - Praha 5)
7.12.2022, 19:13
Dobrý den.

Je šance, že by se někdy uspořádalo setkání fanoušků s vedením, kde by šla poddiskutovat současnost i budoucnost klubu?

Odpověď:
Dobrý den,
určitě šance je, jistě víte, že jednou za čas takové besedy děláme, nicméně v nejbližší době naplánována není. Všichni jsou ale otevřeni odpovědět na jakékoliv dotazy. Standa Tichý i Jarda Bednář byli například přítomni na včerejší autogramiádě, kde mohl kdokoli vznést dotaz, který ho zajímá. Stejně tak se můžete na vše, co vás zajímá, ptát zde.
Jakub Mezlík
Petr Skoupý (emuzikova@centrum.cz - Hradec Králové)
27.11.2022, 11:06
Ahoj Kubo, zdravím Tě a za všechny slávisty se ptám, zda bude letos předvánoční autogramiáda hokejistů?
Hezký den!

Odpověď:
Ahoj, Petře,
autogramiáda je v plánu, měla by se tentokrát uskutečnit v Edenu po posledním předvánočním zápase, bližší informace zveřejníme v tomto týdnu.
Jakub Mezlík
Zdeněk Hodboď (zdenek.hz@atlas.cz - Praha)
24.11.2022, 15:29
Dobrý den,
pokud obdržím od jednoho ze sponzorů VIP vstupenku - je k dispozici i občerstvení zdarma? A co obvykle nabízíte?

Děkuji.
Zdeněk

Odpověď:
Dobrý den,
ke klasické VIP vstupence je standardně zdarma občerstvení formou bufetu a pivo či kofola. Více informací k VIP produktům a dalším možnostem vám poskytne slečna Micková (pmickova@hc-slavia.cz).
Jakub Mezlík
23.11.2022, 15:35
Dobrý den,

Lze vstupenky koupit i na místě?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
vstupenky lze koupit vždy v době 2h před utkáním do konce 2. třetiny na pokladnách zimního stadionu.
Jakub Mezlík
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Kodaň)
22.10.2022, 02:50
Dobrý den,dočkáme se lepších výsledků a pokusí se Slavia postoupit do play-off?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
všichni věříme, že se zápasem s Třebíčí odrazíme k lepším výsledkům, a postup do play-off samozřejmě zůstává naším cílem.
Jakub Mezlík
Grant McMahon (grantmcmahon1@gmail.com - Glasgow)
12.9.2022, 13:03
Hello, I am very much looking forward to coming over to watch Slavia play against Sumperk when on holiday in Prague at the start of October. Quite a simple question, when playing which end of the ice do Slavia attack towards twice. As when buying tickets I usually try and sit near that end. Thank you in advance for your answer.

Odpověď:
Hello Grant,
Slavia attacks twice to the side, where is the E sector.
Jakub Mezlík

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
A-TÝM 27.3.2023

Nejproduktivnější hráč uplynulé sezony zůstává v Edenu!

Slavia si pojistila služby svého nejproduktivnějšího hráče z ročníku 2022/23. Lukáš Žejdl se dohodl s klubem na nové smlouvě a bude i nadále hájit červenobílé barvy.

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 24.3.2023

Dorostu končí sezóna, Plzeň rozhodla v závěru

Dorostenci Slavie ve čtvrtfinálové sérii proti úřadujícímu mistrovi dvakrát vedli, nakonec ale pro ně sezóna končí. Ve vyrovnaném pátém utkání už se blížilo prodloužení, Západočeši ale gólem necelé ...

Číst více
OHLASY - MLÁDEŽ 24.3.2023

Kapitán juniorky Kluch: Zradila nás koncovka, strašně to bolí

Junioři v rozhodujícím pátém čtvrtfinále prohráli v Edenu se Vsetínem těsně 1:2, i přesto, že měli jasnou střeleckou převahu. „Naším jasným cílem byl postup, ale to se nepovedlo, takže sezóna je ...

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 23.3.2023

Junioři drtili Vsetín, končí však ve čtvrtfinále

Junioři Slavie drtili v pátém zápase čtvrtfinále Vsetín, více než gól ale nedali. Sezóna tak pro ně po porážce 1:2 končí. Valaši se v první třetině dostali do dvoubrankového vedení a brankář Pavlíček ...

Číst více