5. srpen
Slavia Sparta
17:30
10. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se na otázky týkající se zápasů, ticketingu, webu a dalších klubových záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jakub Mezlík.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 74 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr Doubek (p.doubek@email.cz - Příbram)
11.5.2021, 16:40
Dobrý den,
je možné již nyní on-line zakoupit si permanentku na příští sezonu?
Děkuji
Petr Doubek

Odpověď:
Dobrý den,
prodej permanentek bude zahájen nejspíše v průběhu června, budeme o tom informovat na webu a sociálních sítích. V tuto chvíli zatím ještě neznáme přesný formát Chance ligy pro příští ročník, tudíž ani počet zápasů, od kterého se budou odvíjet ceny permic.
Jakub Mezlík
Petr Skoupý (emuzikova@centrum.cz - Hradec Králové)
23.4.2021, 09:18
Ahoj Kubo!
Dobré řešení s permanentkami, pro mě těžká volba mezi variantami č. 1 a 2.....
K tomuto bych připojil ještě jeden návrh pro fanoušky na léto: Zvolit nejlepší hráče z celé historie klubu, podobně jako u fotbalového oddílu. Viděl bych 3 období:
1900 (založení) - 1937 (1. liga)
1938 - 1993 (nižší soutěže)
1994 až dosud (extraliga + 1. liga)
Pro každé období by byly klasické pětice + brankář. A jako bonbonek by bylo zvolení tří nejúspěšnějších hráčů historie (brankář + obránce + útočník).
Hlasování by bylo s konkrétním termínem, např. do konce července či srpna, s omezením na 1 fanouška 1 hlas. Před novou sezonou pak vyhlášení.
Tak ještě jednou Tě Kubo zdravím, stejně jako všechny slávisty!

Odpověď:
Ahoj,
děkujeme za návrh. Na rozdíl od fotbalového klubu, bohužel, není naše historie na slavné osobnosti po celé své období tak pestrá. Nejzásadnější jména najdeme na samotném počátku klubové historie, kdy stáli slávisté u zrodu hokeje na českém území, a potom se o výrazných osobnostech můžeme bavit od 90. let. Samozřejmě, že zde působili hráči jako Holeček, Kulíček a další, ti ale většinou svá nejlepší léta prožili v jiných klubech. Pro hokejové fajnšmekry jako jsi ty by anketa byla jistě zajímavá, otázka je, zda by měla širší dosah a fanoušci by dokázali objektivně hodnotit historické osobnosti a jejich přínos pro klub. Nad možností realizace se každopádně zamyslíme.
Jakub Mezlík
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)
18.4.2021, 22:53
Dobrý den,jaké jsou cíle klubu v příští sezoně?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
cíle klubu zveřejníme jako tradičně na předsezonní tiskové konferenci.
Jakub Mezlík
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Zbořený Kostelec)
6.4.2021, 15:59
Dobrý den,jsem dlouholetý fanoušek klubu,můžete mě prosím poslat plakát Hc Slavia Praha?
děkuji moc,Michal Pergl


Odpověď:
Dobrý den,
plakát HC Slavia je k zakoupení v našem fanshopu.
Jakub Mezlík
Zbyněk Hanuš (zbynda.bum@seznam.cz - Praha, HC Slavia Praha)
2.4.2021, 16:04
Dobrý den pane Mezlík, zdravím vás, chtěl jsem se jen zeptat jestli bude letos opět aukce hraných dresů. Věřím, že ano. S pozdravem Zbyněk Hanuš

Odpověď:
Dobrý den,
aukci dresů spustíme během příštího týdne, dresy bude možné dražit 14 dní.
Jakub Mezlík
Petr Hřebík (david.a.petr@seznam.cz - hc slavia praha)
8.2.2021, 14:40
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat vím že je nový plakát, ale jak to bude s novými kartičkami a šlo by je nechat podepsat u hráčů...Děkuji..

Odpověď:
Dobrý den,
hráčské kartičky Chance ligy včetně kompletní sady HC Slavia vydává společnost Premium Cards. Podpisy vám můžeme zajistit, pokud karty doručíte osobně do kanceláří marketingu, nebo je zašlete spolu s ofrankovanou obálkou se zpáteční adresou na adresu klubu (HC Slavia Praha, Vladivostocká 1460/10, Praha 10).
Jakub Mezlík
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Černošice)
6.2.2021, 17:59
Dobrý den,je cíl Hc Slavia Praha postoupit v průběhu několika let do extraligy?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
ano, naším cílem je postupně vybudovat tým, který bude bojovat o postup do extraligy.
Jakub Mezlík
Tomáš Kletečka (tomklet@seznam.cz - Libiš)
6.2.2021, 16:12
Dobrý Den je my 21 let a jsem fanoušek Slavie od narození tahle letošní sezoná my příjde druhá nejhorší v Chance Lize je fajn že se snaží te dostat Slavii zpátky tam kam patří a že kupujete dobré hráče ale jak je možné když máme tým do top4klubů v lize a místo toho s plácáme ve středu tabulky a bojujeme o to aby jsme vůbec postoupily do Play-off není to chyba v trénérovy nebo v těch hráčích ? příjde my ty hráče nebojují se srdcem za Slavii ... když si vezmu že na začátku tohodle století jak Slavia hrála finale extraligy tak v týmu bylo asi 10 možná víc odchovanců tak jsem se chtěl zeptat jestli příštích zápasech nebo letech budete dávát šanci větším počtů odchováncům v zápasech tak jak minule ?

Odpověď:
Dobrý den,
na soupisce áčka máme aktuálně více než 15 odchovanců, kteří nastupují v Chance lize, v sestavě pro poslední utkání proti Frýdku jich bylo 10. S umístěním ve středu tabulky spokojeni nejsme, chyby se snažíme hledat a pracujeme na jejich odstranění, aby byl závěr sezony úspěšný.
Jakub Mezlík
Vladislav Pek (pekv@centrum.cz - Nový Bydžov)
3.2.2021, 14:22
Dobrý den, mám dotaz ohledně dresu. Když jsem si rád přivykl, že je konečně sešívaný, najednou je zase všechno jinak... Proč? Stejně tak znak, je už asi čtvrtý, co jen já pamatuju. HC Slavia je tradiční klub, ale se symboly to nějak nefunguje. Má to nějaké důvody ohledně sponzorů? Zkrátka tomu nějak nerozumím. Ale jinak - díky za práci všech ve Slavii zejména v této divné době. Moc Vám držím palce!

Odpověď:
Dobrý den,
při tvorbě nového loga jsme si právě dali za cíl návrat k historickým slávistickým symbolům místo lva, který byl tradičními slávisty často kritizován. Od sešívaných dresů jsme chtěli ustoupit i z důvodu složitější orientace hráčů při zápasech se soupeři, kteří mají červené nebo bílé dresy (i ligové regule nařizují, že musí být jedna barva na dresu dominantní), nicméně není dané, že takhle musí vypadat několik let, pro každou sezonu je můžeme různě upravovat.
Jakub Mezlík
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Černošice)
14.1.2021, 08:35
Dobrý den,vrátí se Hc Slavia Praha do O2 Arény?Hc Sparta Praha má do kdy v O2 Aréně smlouvu?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
detaily smlouvy Sparty s O2 arenou neznáme a případný návrat není téma, kterým bychom se aktuálně zabývali nebo o tom uvažovali.
Jakub Mezlík

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
A-TÝM 26.7.2021

Vstupenky na Spartu: Permanentkáři zdarma či se slevou a s přednostním právem

AKTUALIZOVÁNO - Vzhledem k aktuálně vyhlášeným změnám v hygienických opatřeních bude rozšířen původně plánovaný počet míst v Edenu na zápas proti Spartě. Bližší informace přineseme v průběhu úterý, ...

Číst více
MLÁDEŽ 26.7.2021

Hráči pochopili naši filozofii, chtějí se neustále zlepšovat, říká trenér juniorů Rohlík

Junioři se chystají na první přípravné zápasy, které prověří připravenost na náročnou sezonu. Trenér Pavel Rohlík, který se ke slávistické mládeži vrátil po několika letech, je zatím s přístupem ...

Číst více
A-TÝM 19.7.2021

Slávisté jsou po dvoutýdenní pauze opět na ledě

Po čtrnáctidenním volnu se hokejisté Slavie začínají v Edenu naplno připravovat na novou sezonu. První dva týdny je čeká tréninková dřina, ve třetím týdnu zahájí sérii přípravných duelů proti Spartě. ...

Číst více
A-TÝM 10.7.2021

Chtěli mě i v extralize, ale na Slavii mi nic nechybí. Jsem tu spokojený, říká Slavíček

Před pár dny podepsal novou smlouvu, čímž minimálně pro následující sezonu potvrdil Šimon Slavíček setrvání ve Slavii. Velký talent českého hokeje má za sebou první zápasy v áčku, probojoval se na ...

Číst více