16. říjen
Slavia Třebíč
18:00
19. říjen
Kadaň Slavia
17:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se na otázky týkající se zápasů, ticketingu, webu a dalších klubových záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jakub Mezlík.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy svůj e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 17 odpovědí v této kategorii celkem.

Alena Seidlová (Slavia1978@seznam.cz - Slavia)
12.10.2019, 22:34
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda už je znám termín domácího zápasu s Havířovem, 26.kolo, který má být přeložen, abych srihla zajistit volno v práci. Mockrát děkuji. :-)

Odpověď:
Dobrý den,
stále řešíme vhodný termín se soupeřem, aktuálně nejpravděpodobnější varianta je úterý 26.11. od 18:00. V nejbližších dnech by mělo být jasno a následně zveřejníme na webu.
Jakub Mezlík
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
3.10.2019, 08:05
Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda se klub včera nedal všanc riziku kontumace. Bylo odložení jen z důvodu shovívavosti vsetínského klubu nebo o tom, zda důvody nedoražení soupeře k zápasu jsou dostatečně legitimní, aby nepřišla kontumace, rozhoduje svaz? A zachová se klub při dalších výjezdech do vzdálených destinací (Frýdek, Havířov, Poruba, v menší míře i Prostějov s Přerovem) jinak - ještě časnější vyjetí k zápasu, užití vlaku, cesta den předem....

Jistě bychom nechtěli, aby se to stalo naopak a my v Edenu někdy čekali na (dalekého) soupeře marně.

Odpověď:
Dobrý den,
pokud dojde k takové situaci, záleží nejprve na dohodě obou klubů. Pokud by k ní nedošlo, může rozhodnout o osudu utkání svaz, vždy je ale priorita, aby se zápas odehrál v náhradním termínu. Autobus vyrazil včas, bohužel těsně před ním se stala nehoda, kvůli které na dálnici uvízl. Např. k pondělnímu zápasu do Havířova se vyráží v 9 hodin ráno.
Jakub Mezlík
Jiří Sáblík (georgeee@seznam.cz - Praha)
28.9.2019, 10:59
Dobrý den,

vstup zdarma dnes pro majitele vstupenek na fotbal je na stání nebo sezení?

Se synem jdeme na fotbal a manželka s dcerou se odeberou po hokeji domů a nechtějí stát:-)

Tzn. manželce s dcerou koupím lístek na sezení a co já a syn? Můžeme si se vstupenkou na fotbal se sednout k nim ,nebo si lístky na sezení musíme koupit také?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
standardně jsme poskytovali vstupenky na stání, ale pro rodiny s dětmi jsme měli připravené i vstupenky na sezení, proto věřím, že vše proběhlo bez komplikací a zápas jste si užili společně.
Jakub Mezlík
Patrik Macháč (Streetxstx@gmail.com - Praha)
27.9.2019, 13:04
Dobrý den.

Sháním na filmové natáčení mistrovský pohár nebo něco tomu nejvíce podobného. Natáčení je již 7 a proto nemáme dost času na výrobu. Jde pouze o rekvizitu, tudíž s ním nebude špatně zacházeno. Postavíme jej pouze do pozadi před kameru. Můžete mi prosím nějak pomoci?

Děkuji Vám za brzkou odpověd.

S pozdravem,

za Now production

Macháč Patrik / PRODUKCE


Odpověď:
Dobrý den,
ozvěte se mi e-mailem na jmezlik@hc-slavia.cz.
Jakub Mezlík
Jan Novák (jan.novak@seznam.cz - HC Slavia Praha)
27.9.2019, 11:08
Dobrý den, chválím zrušení diskusního fóra, jedná se o další krok směrem k naší budoucí účasti v extralize. Jaká další vylepšení pro fanoušky prosím v nejbližší době plánujete? Už máte prosím pěkně představu, kde budeme tu extraligu vlastně hrát?

Odpověď:
Dobrý den,
nemyslím si, že zrušení diskusního fóra je krokem k extralize, ale spíš trendem, kdy dochází k přesouvání komunikace na sociální sítě. Připravili jsme nový web a neustále se snažíme, aby informovanost fanoušků a atraktivita obsahu byla co největší. Úvahy ohledně stadionu jsou zatím předčasné.
Jakub Mezlík
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
26.9.2019, 03:30
Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda byste nechtěli přehodnotit pouštění skladby Chelsea Dagger ( https://youtu.be/sEXHeTcxQy4?t=31 ) po vyhraných zápasech. Jedná se o skladbu dlouhodobě hranou po gólech v Chomutově a hrála i po osudovém gólu v prodloužení 11. kola baráže 2015. Jistě uznáte, že tato (byť jen) symbolická rovina je poněkud nešťastná.

Odpověď:
Dobrý den,
jedná se o populární skladbu, která se hraje na různých stadionech, nejen v Chomutově, ale vašemu požadavku rozumím a její zařazování během domácích zápasů omezíme.
Jakub Mezlík
dm52 (dm52@volny.cz - PHA/SLA)
24.9.2019, 12:33
Evidentně diskuze na stránkách fanklubu nefunguje. Poslední jakési příspěvky tam jsou z 07/2019. Zrušení fóra pro fanoušky je čirý alibismus. To mají jako ”obíhat” všelijaké soc. sítě, aby si mohli přečíst příspěvky svých kolegů? Tohle je krok do tmy. Je vidět, že vám na obyčejných fanoušcích zas až tak moc nezáleží.

Odpověď:
Dobrý den,
na fanoušcích nám samozřejmě záleží, naše rozhodnutí ohledně diskusního fóra jsme již objasnili. Děkuji za pochopení.
Jakub Mezlík
Slapnicka01 (slapnicka01@ipost.cz - Praha)
17.9.2019, 11:51
Dobrý den, vím, že jste uzavřeli diskuzní forum s odůvodněním, že můžou fanoušci diskutovat na sociálních sítích, ale co fanoušci kteří jsou dříve narozeni a sociální sítě nemají a jsou rádi, že umí alespoň s internetem. Mysleli jste také při svém rozhodnutí na ně?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, jak jsme již uvedli v článku, diskutovat je možné i na stránkách fanklubu. Jakub Mezlík
Tobiáš (Talaslavia@gmail.com - HC Slavia Praha)
16.9.2019, 20:33
Proč se zrušilo diskuzní fórum. Vrátí se zpátky

Odpověď:
Dobrý den,
otázka byla zodpovězena níže. O obnovení neuvažujeme.
Jakub Mezlík
pavelrehak74@seznam.cz (Slavia - Pavel)
13.9.2019, 16:12
Dobrý den
Kam zmizelo diskuzi forum
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
diskusní fórum jsme se rozhodli po společné diskusi uvnitř klubu na nový web nezařazovat.
Jakub Mezlík

Další stránky
12>>
Nepřehlédněte
A-TÝM 15.10.2019

Dvojnásobný mistr světa Jan Hlaváč nastoupí za Slavii

Zkušený hokejista s více než čtyřmi stovkami startů v kanadskoamerické NHL a mistr světa z let 1999 a 2005 Jan Hlaváč oblékne sešívaný dres. Třiačtyřicetiletý útočník by měl Slavii vypomoci poprvé ve ...

Číst více
PREVIEW 14.10.2019

V Edenu proti Třebíči! Prodlouží Slavia vítěznou sérii?

Slávističtí hokejisté se vracejí na domácí led, v Edenu ve středu v podvečer vyzvou hráče Třebíče. Sešívaní se proti Horácké Slavii pokusí prodloužit vítěznou domácí sérii, která po vítězství nad ...

Číst více
A-TÝM 14.10.2019

Petr Kadlec se dočká významné pocty. Slavia vyřadí jeho sedmičku

Obránce Petr Kadlec odehrál v sešívaném dresu během devatenácti sezon více než tisícovku zápasů a nasbíral 88 gólů a 373 asistencí. V počtu získaných bodů je ve Slavii na prvním místě, žádný jiný ...

Číst více
MLÁDEŽ 14.10.2019

Shrnutí mládeže: Remízy a vítězný souboj o první místo sedmáků

Ve druhém říjnovém víkendu měli sice junioři volno, ostatní kategorie ale měly bohatý program, který nabídl hodně zajímavou podívanou. Dorostenci vstoupili vítězně do druhé poloviny nadstavbové části ...

Číst více