17. prosinec
Chomutov Slavia
17:30
19. prosinec
Havířov Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se na otázky týkající se zápasů, ticketingu, webu a dalších klubových záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jakub Mezlík.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 24 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš (Sesivany@slavia.cz - Praha)
15.11.2019, 20:48
Zajímala by mne ta Vaše spoluprace se seriálem Lajna. Krom poskytnuti prostor, jste se již tradičně neangažovali, že? Byl to v tom seriálu žalostný pohled na silně prořídlé tribuny ačkoli se podle děje jednalo o stěžejní zápasy. Ale čemu se divit, dokud budou marketing řídit stále neerudovani pejsci..

Odpověď:
Dobrý den,
rád zodpovím všechny dotazy, které jsou položeny slušnou formou. Na vulgární projevy a urážky nebudu reagovat.
Jakub Mezlík
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
3.11.2019, 03:47
Můj další dotaz budu směřovat na závažnější téma (možná ho již sami řešíte na klubu). Pokud bude ještě nějaká další sešívaná sobota, nebylo by na místě pouvažovat nad tím, že by hokej začínal raději 3,5-4 hodiny před výkopem fotbalu? Zápas s Motorem končil nějakých 15 minut před výkopem SKS-FCB. Ze ZS do fotbalového Edenu je nunto počítat s 8-10 minutami chůze, do toho fronta u vstupů do fotbalového Edenu atp. Věřím, že kdyby zápas s Motorem začínal již v 13:30 nebo dokonce 13:00, tak by to nebylo nic, co by odrazovalo od návštěvy hokeje. Naopak bych si dokázal představit, že by od návštěvy hokeje právě mohla odradit skutečnost rizika dilematu, zda kvůli hokeji nestihnout v klidu fotbal či opuštětní zimního stadionu před koncem zápasu (takže se pak případný primárně fotbalový fanoušek může rozhodnout, že na hokej vůbec nepůjde, protože to pro něj takto ”na kvap” nemá cenu). Samozřejmě, začátek zápasu se protáhl kvůli rozlučce s Petrem Kadlecem, na druhou stranu (pro nás bohužel) nebylo žádné prodloužení či dokonce nájezdy.


Odpověď:
Dobrý den,
souhlasím s vámi, že zápas mohl začínat o půl hodiny dříve (tj. 3,5h před fotbalovým utkáním, jak tomu bylo např. s Porubou), bohužel z provozně-technických důvodů již nebylo možné v době, kdy jsme se o přesném termínu fotbalového utkání dozvěděli, posunout naše utkání na 13:30. Kromě toho se sešlo několik faktorů, díky kterým se zápas protáhl, ať už to byl úvodní ceremoniál (10 minut) nebo neobvyklá délka utkání (více než 2 a půl hodiny – v průměru letošní zápasy končily do 2 hodin a 20 minut), což se bohužel projevilo na úbytku diváků v průběhu třetí třetiny. Pokud se dostaneme do podobné situace, uděláme vše pro to, aby zápas začínal s tří a půl hodinovým předstihem.
Jakub Mezlík
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
3.11.2019, 03:29
Dobrý den. Ač je to skutečný detail, tak bych vás chtěl upozornit na neutěšenou čistotu skel (ze strany přiléhající k ledové ploše) na mantinelech, předpokládám od vodního kamene, který tam zbyde po roztátí a vyschnutí ledové tříště. Nechtěli byste pouvažovat nad nějakým vyleštěním aspoň několika skel u míst, kde sledují hokej fanoušci na vozíčku? Předpokládal bych, že i případní fotografové by to mohli ocenit. A na zamlžení skel by se samozřejmě hodila přítomnost nějaké okenní stěrky. Rozhodně lepší než-li otírání rukávem od kabátu.

Odpověď:
Dobrý den,
při tomto utkání bohužel došlo k selhání jednotlivce, standardně se skla při zamlžení stírají tak, aby byla během zápasů A-týmu bezproblémová viditelnost. Za nepříjemnosti se omlouváme.
Jakub Mezlík
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
25.10.2019, 18:22
Ještě by mne zajímala taková perlička - proč se během komerčních pauz vždy otevírají dveře na trestné lavice? Až to člověka občas zarazí v obavě, že se bude vylučovat. :o)

Odpověď:
Dobrý den,
během komerční přestávky dochází ke komunikaci mezi rozhodčími a boxem časoměřičů, nicméně se jedná spíš o zvyklost, která není zakotvena v technických normách. Povinnost je rozsvítit červené světlo, dodržovat stanovený čas ve třetinách pro tyto přestávky, délku a další náležitosti.
Jakub Mezlík
Tomáš Hlaváček (hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)
24.10.2019, 23:58
Dobrý den,co uděláte pro to aby na Slavii chodilo více diváků?
Chtělo by to navštěvnost která chodí na Motor ČB nebo alespoň poloviční.
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
na příští víkend připravujeme již druhou sešívanou sobotu, pravidelně návštěvnost podporujeme mimo jiné distribucí vstupenek do škol, nákupních center, firem či sportovních klubů v okolí. V rámci našich možností se snažíme o to, aby byla značka Slavia co nejvíce vidět (např. spolupráce se seriálem Lajna).
Jakub Mezlík
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
21.10.2019, 21:18
Dobrý den. Rád bych se zeptal na důvody odložení zápasu s Benátkami na čtvrtek. Předpokládám, že důvodem je Liga mistrů s Barcelonou, avšak zajímalo by mne zda podmět přišel od vás jako hokejové Slavie nebo od PČR/úřadů z důvodu bezpečnostních rizik. Naopak bych předpokládal, že by na hokejový ”předkrm” mohla dorazit řada fotbalových fanoušků. Možná i z řad hostů, kteří by chtěli ze zvědavosti vidět pro ně exotický sport. :o) Byť je vlastně pravdou to, že FC Barcelona šp. hok. ligu hraje :o)

Odpověď:
Dobrý den,
zápas byl přesunut z důvodu bezpečnostních rizik a požadavku UEFA na počet oficiálních parkovacích míst během zápasů Ligy mistrů. Děkujeme za pochopení.
Jakub Mezlík
SKS1892 (jbott639@gmail.com - Slavia)
17.10.2019, 21:02
Dobry den
Chci jenom zeptat, je to mozne najit primy prenos pro zapasy A-Tym?
Nebydlim blizko takze nemam sanci chodit na zapasy
Dekuju moc

Odpověď:
Dobrý den,
přímé přenosy z Chance ligy jsou vysílány na webu hokej.cz prostřednictvím Hokejka TV. Odkaz zde.
Jakub Mezlík
Alena Seidlová (Slavia1978@seznam.cz - Slavia)
12.10.2019, 22:34
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda už je znám termín domácího zápasu s Havířovem, 26.kolo, který má být přeložen, abych srihla zajistit volno v práci. Mockrát děkuji. :-)

Odpověď:
Dobrý den,
stále řešíme vhodný termín se soupeřem, aktuálně nejpravděpodobnější varianta je úterý 26.11. od 18:00. V nejbližších dnech by mělo být jasno a následně zveřejníme na webu.
Jakub Mezlík
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
3.10.2019, 08:05
Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda se klub včera nedal všanc riziku kontumace. Bylo odložení jen z důvodu shovívavosti vsetínského klubu nebo o tom, zda důvody nedoražení soupeře k zápasu jsou dostatečně legitimní, aby nepřišla kontumace, rozhoduje svaz? A zachová se klub při dalších výjezdech do vzdálených destinací (Frýdek, Havířov, Poruba, v menší míře i Prostějov s Přerovem) jinak - ještě časnější vyjetí k zápasu, užití vlaku, cesta den předem....

Jistě bychom nechtěli, aby se to stalo naopak a my v Edenu někdy čekali na (dalekého) soupeře marně.

Odpověď:
Dobrý den,
pokud dojde k takové situaci, záleží nejprve na dohodě obou klubů. Pokud by k ní nedošlo, může rozhodnout o osudu utkání svaz, vždy je ale priorita, aby se zápas odehrál v náhradním termínu. Autobus vyrazil včas, bohužel těsně před ním se stala nehoda, kvůli které na dálnici uvízl. Např. k pondělnímu zápasu do Havířova se vyráží v 9 hodin ráno.
Jakub Mezlík
Jiří Sáblík (georgeee@seznam.cz - Praha)
28.9.2019, 10:59
Dobrý den,

vstup zdarma dnes pro majitele vstupenek na fotbal je na stání nebo sezení?

Se synem jdeme na fotbal a manželka s dcerou se odeberou po hokeji domů a nechtějí stát:-)

Tzn. manželce s dcerou koupím lístek na sezení a co já a syn? Můžeme si se vstupenkou na fotbal se sednout k nim ,nebo si lístky na sezení musíme koupit také?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
standardně jsme poskytovali vstupenky na stání, ale pro rodiny s dětmi jsme měli připravené i vstupenky na sezení, proto věřím, že vše proběhlo bez komplikací a zápas jste si užili společně.
Jakub Mezlík

Další stránky
123>>
Nepřehlédněte
A-TÝM 9.12.2019

Brož jede na kemp dvacítky před mistrovstvím světa!

I když byl původně jen mezi náhradníky, nedělní telefonát mu změnil plány. Útočník Jaroslav Brož byl dodatečně nominován do širšího kádru dvacítky před nadcházejícím mistrovstvím světa, které se koná ...

Číst více
A-TÝM 8.12.2019

Rozpis druhé části: Vsetín a Motor v prosinci v Edenu!

Slavia začne druhou část Chance ligy v úterý 17. prosince v Chomutově, do Edenu přijedou do konce letošního roku dva atraktivní soupeři - Vsetín a České Budějovice. Vstupenky na jednotlivé zápasy ...

Číst více
OHLASY 9.12.2019

Věřil jsem, že to tam Honzovi Novákovi spadne, říká Málek

Po delší době se od úvodních minut postavil do sešívaného brankoviště. Roman Málek dokázal Slavii v důležitých momentech duelu s Trhači podržet a po vítězném zápase si vyslechl komplimenty i ze ...

Číst více
SESTŘIHY 8.12.2019

Sestřih zápasu: Slavia - Kadaň 4:3

Slávisté v posledním kole první části Chance ligy udolali Kadaň 4:3. Rozhodující trefu zařídil sedm vteřin před koncem kapitán Jan Novák! Podívejte se na sestřih všech gólů.

Přehrát video