1. březen
Kolín Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se členů představenstva klubu na otázky týkající se klubového dění. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Standa Tichý.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 185 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr Rába (rabap@seznam.cz - Praha)
25.2.2024, 19:58
Dobrý den pane Tichý,
Měl bych 2 prosté otázky. Proč se v poslední době o tolik zlepšily výsledky oproti zbytku sezóny? Predpokladam že je to především příchodem zkušenějšího brankáře. Takový pocit mám z toho já. Tomáš Volovecký je budoucnost ale je třeba aby měl u sebe staršího kolegu.

A další bych měl zvědavou otázku na sponzory. To je opravdu tak veliký problém sehnat v Praze velkého partnera? Co tomu brání? Neochota partnerů nebo je v tom něco jiného?

Diky moc za odpovědi a přeji hezký zbytek sezony, věřím že včetně play-off.

S pozdravem a přáním všeho dobrého
Petr R.

Odpověď:
Dobrý den, pane Rábo,
jsme rádi, že se nám výsledky zlepšily, víme, co jsme změnili, a svůj díl na tom mají zcela jistě i výkony Paava. Co se týče partnerů, tak to je otázka, které se pečlivě věnujeme, ale nedaří se nám jich sehnat tolik, abychom mohli mít extraligový rozpočet. Důvodů, proč to nejde, je více a pracujeme na jejich odstraňování.
Standa Tichý
Jiří Gardoš (rogas14@seznam.cz - Březová/Sokolov)
21.2.2024, 20:44
✏ Už má Paavo podepsáno na příští rok?


Odpověď:
Dobrý den, pane Gardoši,
s Paavem jsme v kontaktu, jeho stávající kontrakt je platný do konce této sezony.
Standa Tichý
Zbyněk Hanuš (zbynda.bum@seznam.cz - Praha, HC Slavia Praha)
19.2.2024, 16:11
Dobrý den pane Tichý, základní část se nám chýlí ke konci a jak jsem pozoroval, tak smlouvu na příští sezónu mají pouze brankář Tomáš Volevecký a obránce Karel Klikorka. Chtěl jsem se zeptat, probíhají již nyní jednání s hráči o prodloužení smlouvy či se vyčkává jak nakonec základní část, případně celá sezóna dopadne? Moc bych si totiž přál, aby nedošlo ke stejné situaci jako poslední 2 sezóny kdy klub opustila poměrně podstatná část hráčů (oba případy plus mínus 10 hráčů). Dále bych se chtěl zeptat zda dobře rozumím věci - pan Patrik Eliáš má na starosti sportovní úsek klubu, takže kromě jeho možných konzultací s hráči, přítomností na trénincích, převzal po Bednáři roli sportovního manažera týmu, který má především na starost dívat se po nových posilách a podepisovat s hráči nové smlouvy? Dále by mě zajímalo, jak jste zmiňoval zvýšený rozpočet pro příští sezónu, tak jestli je to z důvodu rostoucích cen za energie apod. či že bude více peněz na hráče apod.? V poslední řadě, asi spíše Váš osobní pohled na věc - kdy si tak myslíte, že se začne s rekonstrukcí stadionu případně kdy se my fanoušci plus mínus ”dozvíme nějaké obrázky”, jak by projekt mohl vypadat?
Předem děkuji za Vaše odpovědi.
S pozdravem a přáním hodně štěstí
Zbyněk Hanuš, fanoušek HC Slavia Praha

Odpověď:
Dobrý den, pane Hanuši,
na příští sezónu mají podepsanou smlouvu Karel Klikorka, Tomáš Knotek a Jan Holý. U dalších hráčů máme opce a zvažujeme, u koho ji uplatníme. Dále komunikujeme postupně také s hráči, kterým smlouva končí a chtěli bychom je tady udržet. Co se týče příchodů hráčů z jiných klubů, tak s těmi se dají oficiálně uzavírat smlouvy až od 1.5. Patrik Eliáš je sportovní poradce (konzultant) a není sportovním manažerem. Po odchodu Jardy Bednáře, do doby než budeme mít nového sportovního manažera, suplují tuto funkci trenéři (zejména hlavní trenér). Co se týče týče zvýšení rozpočtu, tak jsem měl na mysli „A“ tým. Co se týče rekonstrukce stadionu, intenzivně jednáme a hledáme společně s investorem podobu projektu, která nám bude vyhovovat a bude dávat ekonomický smysl.
Hezký den
Standa Tichý
Lukáš Bartoň (bugas@seznam.cz - Praha/HC Slavia Praha)
13.2.2024, 07:25
Dobrý den, pane Tichý,

prosím, věřím, že i Vás nenechává současná situace vůbec klidným, stejně jako nás fanoušky, ale je třeba se ptát a znát odpovědi. Chápu, že cpát do klubu peníze a přitom vědět, že návratnost je nulová musí být ubíjející, ale jako majitel byste mi mohl odpovědět na následující otázky.
V případě sestupu, budete i nadále financovat dospělý hokej na Slavii? Kolo od kola se sestup stává reálnějším, i když naděje umírá poslední. Kolik hráčů ze současného kádru by zůstalo? Jaké by byly plány v případě sestupu? Věřím, že okamžitý návrat. Má smysl, provádět či začínat rekonstrukci stadionu, pokud by se opravdu sestoupilo? Není lepší investovat finance do hráčského materiálu aby se případně povedl okamžitý návrat? Děkuji za odpovědi a věřím, že mé otázky budou po 52.kole bezpředmětné. Ať žije Slavia!!!!

Odpověď:
Dobrý den, pane Bartoni,
na příští sezónu počítáme s o něco větším rozpočtem než byl na sezónu letošní. Financování stavby stadionu bude z jiných zdrojů než je každoroční rozpočet klubu. Stejně jako Vy věřím, že ostatní otázky budou po 52.kole zbytečné.
Standa Tichý
Jiří Gardoš (rogas14@seznam.cz - Březová/Sokolov)
25.1.2024, 19:21
Dobrý den,
je možno, že se do konce přestupního období dočkáme ještě nějaké posily? Jak po jedné z tiskových konferencí nadhodil náš trenér, že by se mohlo jednat o výrazné posílení kádru, když to dopadne, jak se tato akce vyvíjí? Díky!

Odpověď:
Dobrý den, pane Gardoši,
výrazné posily jsme se nedočkali. V době, kdy o ní mluvil trenér na tiskové konferenci, tak rozjednaná byla, ale nakonec jsme se nedomluvili. Nebyla to otázka financí, ale toho, abychom se oboustranně přesvědčili, že nám všem společně půjde o tu samou věc a budeme pro ni schopni udělat vše, co je v našich silách. Takového hráče jsme nenašli. Dopsali jsme si jednoho hráče z II.ligy a věříme těm, kteří tu s námi jsou.
Standa Tichý
Ales Brazda (alesek124@seznam.cz - raději nic)
12.1.2024, 23:46
Vážený pane Tichý,

jak to bude dále s klubem v případě sestupu, jestli A tým bude hrát dále 2.ligu nebo jestli bude rozpuštěň a dospělý hokej ve Slavii zanikne. Myslím, že je potřeba to začít řešit, protože nikdo z nás nevěří, že se Slavia zachrání a hlavně víme, že vedení je to úplně jedno.

Odpověď:
Dobrý den, pane Brázdo,
pokud „víte“, že je to vedení jedno, nechápu, že Vás zajímá právě od vedení odpověď na Vaši otázku.
Standa Tichý
Tomáš Slezák (tomas.slezak86@email.cz - Dvůr Králové nad Labem)
12.1.2024, 10:54
Dobrý den pane Tichý,
před časem jsem se tázal, o jakého partnera se bude jednat v souvislosti s výstavbou tréninkového stadionu a rekonstrukce současného stadionu? Stále se s tím počítá nebo je to dané výkony A-týmu a partnerovi se do rekonstrukce a stavby už nechce? Vím, je to dlouhodobá záležitost, ale přeci jen je v tom nějaký pozitivní posun?
Děkuji a přeji konečně radost z hokeje nám všem fanouškům

Odpověď:
Dobrý den, pane Slezáku,
situace s výstavbou tréninkového stadionu a rekonstrukcí stávajícího se posouvá a současná sportovní situace A-týmu na ni nemá vliv.
Standa Tichý
10.1.2024, 22:20
Dobrý den, pane Tichý. Chtěl bych se zeptat, jestli hodláte něco dělat s touto situací, do které se tento slavný klub dostal. Je skoro jisté, že se sestoupí, a to se určitě nikomu nelíbí. Navíc místo nás by mohl jít Chomutov, jako v roce 2015. Nenapadlo vás spojení s panem Tykačem? Možná by taky chtěl přispět do hokeje, když už koupil fotbalovou Slavii. Určitě by to pomohlo značce tohoto klubu.

Odpověď:
Dobrý den, Jakube,
děláme vše pro to, abychom situaci zvládli. Napadá nás spojení s každým silným partnerem, který by měl zájem našemu klubu pomoci.
Standa Tichý
Roman Špelda (didas@email.cz - HC Slavia Praha)
10.1.2024, 21:59
Dobrý večer, můžu se zeptat co se děje se Slavií, nevím co si o tom mám už myslet, takový klub, jsem fanoušek od mala koukám na všechny zápasy mám ji prostě v srdci, ale už druhý sestup, když jsem první obrečel, tak nevím jestli bych další zvládl. Snad nechcete další, to už by jméno HC Slavia Praha nemělo žádnou váhu jen pro kluby o soutěž níž. Moc prosím zvládněte to nějak a zachraňte takový krásný hokejoví klub.

Odpověď:
Dobrý den, pane Špeldo,
děláme vše pro to, abychom situaci zvládli.
Standa Tichý
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
9.1.2024, 02:59
Zároveň bych se i rád zeptal, zda takový typ doložky se netýká i sponzorských smluv. Tj. zda naši partneři budou své sponzorské závazky plnit ve stejné finanční výši, bez ohledu na to, zda bude v sezoně 2024/25 hrána Chance liga nebo ”jen” 2. liga.

Odpověď:
Dobrý den, Petře,
valná většina partnerů nás bude podporovat ve stejné výši za každé sportovní situace.
Standa Tichý

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
OHLASY - VIDEO 28.2.2024

Průžek: Chceme si prodloužit sezónu, fanoušci si to zaslouží

Díky obratu nad Třebíčí slávisté vyrovnali desátý Kolín, se kterým v pátek hrají v posledním zápase základní části. „Chceme ho vyhrát a prodloužit si sezónu. Vedení i fanoušci si to zaslouží, protože ...

Přehrát video
ZÁPASY 28.2.2024

Slavia otočila duel s Třebíčí, o předkole se rozhodne v pátek

Po gólu Třebíče čtyři minuty před koncem třetí třetiny to pro ně nevypadalo dobře. Slávisté ale v závěru vyrovnali a v prodloužení díky gólu Jaroslava Brože rozhodli o výhře 3:2. To, zda postoupí do ...

Číst více
A-TÝM 25.2.2024

ZMĚNA ČASU ZAČÁTKU: Proti Třebíči ve středu už od 16:00!

Vzhledem k fotbalovému derby dochází k posunu času začátku středečního utkání proti Třebíči. Úvodní buly posledního domácího utkání základní části bude vhozeno už v 16:00.

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 25.2.2024

Junioři pošesté v sezóně porazili Písek

Slávističtí junioři prodloužili vítěznou sérii na osm zápasů. V nedělním duelu porazili pošesté v této sezóně Písek. Ten sice odpověděl na první dvě branky sešívaných, Pražané pak ale třikrát ...

Číst více