6. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se členů představenstva klubu na otázky týkající se klubového dění. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Standa Tichý.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 72 odpovědí v této kategorii celkem.

Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice)
13.6.2020, 12:47
Dobrý den,
Jak je to řádově se ztrátou Slavie? Jak konkrétně pracujete na jejím odlužení? Klidně odpovězte do emailiu.
Děkuji,
Lochman

Odpověď:
Dobrý den pane Lochmane,
na oddlužení pracujeme velice intenzivně. Přesné částky považujeme za interní, a proto je nebudeme takto zveřejňovat. Vše podstatné se dá dohledat na portále www.justice.cz. Můžu Vás ujistit, že v současné době platíme všechny faktury a závazky vyplývající z běžného období v dohodnutých splatnostech.
Standa Tichý
Ales Brazda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
4.6.2020, 13:13
Dobrý den, pane Tichý,

po letech strádání konečně vidím, že se Slavia někam posouvá a že mužstvo není oslabené, ale posiluje, což je moc pěkné a vidím, že cíl postupu do extraligy nejsou pro Vás jen prázdná slova, ale že děláte všechno, aby se tento cíl časem podařil.

Ať se daří.

Aleš Brázda

Odpověď:
Dobrý den, pane Brázdo,
děkujeme za důvěru.
Standa Tichý
Petr (kucepe@centrum.cz - Vyžice)
23.4.2020, 12:07
Dobrý den, kdy se dozvíme kdo nebude pokračovat v hráčském kádru ? Jinak doufám že smlouva je podepsána s Šmerhou, Vampolou, Brožem, Všetečkou , díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den pane Kučero,
podepsané smlouvy s hráči postupně zveřejňujeme. Co se týče vašeho doufání, tak to nezáleží jen na nás, ale i na protistraně. Můžu vás ujistit, že jsme o všechny čtyři vámi jmenované hráče zájem měli a jednali jsme s nimi už v průběhu sezóny, ale musím vám bohužel prozradit, že ne se všemi čtyřmi jsme se dohodli. Hráči mají nějaké nabídky a my máme nějaké možnosti.
Standa Tichý
Martin Novotný (- - Slavia)
17.4.2020, 13:20
V kanadské juniorce má za sebou poslední rok odchovanec Slavie Patera, neprojevili jste o něj zájem? Má skvělá čísla amohl by dělat jedničku. Už jste si ho jednou nechali utéct do Budějovic, zřejmě aby měl prostor Málek mladší, ale není na čase se pokusit takové hráče nalákat zpět? Děkuji za odpověd.

Odpověď:
Dobrý den, pane Novotný,
Jirku Pateru sleduji a vím, že měl velmi podařený rok. Je součástí hokejové organizace v Las Vegas a vzhledem k jeho výkonům s ním mají určitě své plány. Co se týče jeho odchodu, tak v době jeho posledního roku ve Slavii ani prvního roku v Budějovicích nebyl Roman Málek mladší v základním kádru mládeže HC Slavia Praha, a proto si vzájemně nemohli konkurovat.
Standa Tichý
Ales Brazda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
16.4.2020, 08:54
Dobrý den,

kdy bude prosím otevřený zimní stadion a jestli díky uvolnění proběhne příprava normálně nebo za omezených podmínek?

Ať se daří.

Odpověď:
Dobrý den, pane Brázdo,
situace se stále mění a upravuje. V současné době neumíme na tuto otázku přesně odpovědět. Trenéři mají připraveny varianty letní přípravy tak, aby se přizpůsobili nařízením Vlády ČR.
Standa Tichý
Petr Skoupý (emuzikova@centrum.cz - Hradec Králové)
7.4.2020, 10:38
Dobrý den pane Tichý!
Mám ještě doplnění k mému dřívějšímu příspěvku: Nebylo by vhodné při příležitosti našeho jubilea změnit logo klubu, nebo se vrátit k původnímu před r. 2007? Mám pocit, že se již delší dobu fanouškům moc nezamlouvá. Dále bych navrhoval při nástupu našich hráčů na led ohňové pochodně, podobné jako mají v jiných klubech. Nemusí tato záležitost být extra honosná, ale málo znamená někdy více.
Děkuji za reakci, a hlavně pevné zdraví!!!

Odpověď:
Dobrý den, pane Skoupý,
co se týče loga, nejste první, kdo s návrhem na jeho změnu přichází, potkáváme se s tím čím dál častěji. Uvidíme :) Ohledně ohňové pochodně byl v Edenu problém, že nebylo možné zhasnout a okamžitě rozsvítit světelné výbojky, které osvětlovaly ledovou plochu. Nyní dochází k jejich výměně za LED světla, a tudíž budeme mít více variant, jak s nimi pracovat.
Standa Tichý
Ales Brazda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
31.3.2020, 14:58
Dobrý den, pane Tichý,

jsme ve velmi nelehké době a doufám, že to bude brzy bude za námi. Mám na Vás dotaz, jestli se obáváte kvůli této situaci ztráty sponzorů. Zdraví je důležité a naučilo nás to, že si musíme všeho vážit a nic nebrat jako samozřejmost.

Ať se daří

Odpověď:
Dobrý den, pane Brázdo,
nedokážu teď s určitostí napsat, jestli přijdeme kvůli aktuální situaci o nějaké partnery, ale vím zcela určitě, že bude mít tato situace u některých partnerů, z pochopitelných důvodů, dopad do výše našich smluv s nimi.
Standa Tichý
Tomáš Kutil (tomas.kutil@seznam.cz - Praha)
27.3.2020, 09:31
Dobrý den pane Tichý,

předpokládám, že sledujete hokejové dění a víte, že Piráti dali všem svým hráčům nad 22 let výpověď. Nespokojení hráči zveřejnili svoje platy a z nich vyčnívá Jakub Sklenář, který bere 290 400 korun měsíčně a Marek Tomica, který bere 128 210 korun měsíčně. Co na takové platy říkáte? Překvapuje Vás to, že zrovna tito dva hráči měli takové měsíční odměny?

Děkuji a jsem s pozdravem

Tomáš Kutil

Odpověď:
Dobrý den, pane Kutile,
nezlobte se, ale mně určitě nepřísluší kontrakty jiných klubů jakkoli komentovat.
Standa Tichý
Zdeněk Kadlec (vachy.kadlec@seznam.cz - Písek)
22.3.2020, 16:55
Dobrý den pane Tichý, nejprve bych Vám chtěl poděkovat, že jste se rozhodl vstoupit právě do Slavie a snažíte se jí dostat po malých krůčcích zpět mezi elitu. V posledních dnech se řeší ukončení smluv u poměrně zajímavých hráčů, mám na mysli hlavně Endála nebo J. Veselého z ČB. Především Endy by byl super posila a navíc letitá ,, sešívka,, nepodepíšem ho? :-) I když vím, že nebude nejlevnější. Druhá věc kdy se můžeme přibližně těšit na oznámení nového trenéra? Hodně zdaru, ať se daří.

Odpověď:
Dobrý den, pane Kadleci,
se sportovním manažerem jsme denně v kontaktu a řešíme nepřetržitě skladbu kádru na příští sezónu. O Vámi zmíněných hráčích víme, ale zveřejňujeme pouze hráče, se kterými uzavřeme kontrakt. To samé se týká i trenéra. V současné době probíhají pohovory s oslovenými kandidáty a jasno bychom chtěli mít co nejdříve, nejpozději však do 30.4.2020.
Standa Tichý
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice)
17.3.2020, 13:43
Dobrž sen,
Hodně sil v těchto těžkých časech Kdo je hlavní kandidát a proč skončil Miloš Řiha?
Děkuji za odpově%d

Odpověď:
Dobrý den, pane Lochmane,
trenéra hledáme a zatím nemáme hlavního kandidáta. Miloši Říhovi skončila smlouva.
Standa Tichý

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
MLÁDEŽ 3.7.2020

Chceme, aby kluci makali, ale zároveň se bavili hokejem, říká trenér dorostu Slížek

Dorostenci mají za sebou letní přípravu, v rámci níž se s týmem připravovala celá řada nových hráčů. Trenér Ladislav Slížek se v rozhovoru krátce ohlíží za uplynulým obdobím a nastiňuje představy pro ...

Číst více
A-TÝM 30.6.2020

Přípravu jsme zaměřili na sílu a dynamiku, v sobotu byly běhy, přibližuje trenér Doležal

Sešívaným skončila v pondělí suchá část letní přípravy. Po osmi náročných týdnech je čeká krátká dovolená, po níž už vyjedou na led. Asistent trenéra Jiří Doležal vypráví v rozhovoru o uplynulém ...

Číst více
MLÁDEŽ 27.6.2020

Slavíček s Hrdličkou dostali pozvánku do reprezentace U17

Útočník Šimon Slavíček a obránce Jakub Hrdlička patřili v loňské sezoně mezi stabilní členy reprezentačního výběru do 16 let a nyní figurují i v nominaci na první akci reprezentační sedmnáctky. Tu ...

Číst více
A-TÝM 26.6.2020

Na Plzeň jsem byl v kotli, říká fotbalový fanoušek Dávid Kohút

Za hokejovou Slavii hraje, té fotbalové fandí. Útočník Dávid Kohút je už několik let věrným příznivcem sešívaných. Nechyběl ani na posledním zápase s Plzní, po kterém červenobílý celek oslavil zisk ...

Číst více