17. prosinec
Chomutov Slavia
17:30
19. prosinec
Havířov Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se členů představenstva klubu na otázky týkající se klubového dění. Na vaše dotazy v této sekci odpovídají Standa Tichý a Jaroslav Vosmík.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 45 odpovědí v této kategorii celkem.

Martin Sýkora (- - Slavia)
28.11.2019, 01:40
Co říkáte na iniciativu klubů uzavřít extraligu, budete proti tomu nějak bojovat?

Odpověď:
Dobrý den pane Sýkoro,
o Vámi zmíněné iniciativě jsme slyšeli, ale zatím nemáme podrobné informace o tom, za jakých podmínek by se extraliga uzavírala. Budeme to sledovat a v závislosti na průběh událostí reagovat. Naším cílem jednoznačně zůstává se v brzké době do extraligy vrátit.
Standa Tichý
Ales Brazda (alesek124@seznma.cz - Slavia)
30.10.2019, 14:56
Dobrý den, pane Tichý,

Mám radost, že jsou vidět výsledky a že se Slavia někam posouvá, cítím na zimním stadionu strašně nadšenou atmosféru a je to vidět na každém kroku a patří Vám za to velký dík. Chtěl bych se Vás zeptat, jak to celé vnímáte přímo a jaké jsou ambice na tuto sezonu? Play-off není nereálné.

Ať se daří.


Odpověď:
Dobrý den pane Brázdo,
jsme rádi, že je znát i navenek změna atmosféry. My to vnímáme podobně jako Vy a samozřejmě nás těší situace, ve které se nachází „A“ tým. Přesto zůstáváme na zemi a ambice pro tuto sezónu zůstávají stejné jako na jejím začátku. Play off by bylo super, to každopádně! :)
Standa Tichý
Tomáš Dvořák (dvorak121@email.cz - Vyškov)
5.10.2019, 15:32
Dobrý den chci se zeptat jestli se bude někdy rekonstruovat slavistickej stadion, děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, pane Dvořáku,
náš zimní stadion by si větší rekonstrukci opravdu zasloužil, ale vzhledem k finančním možnostem to v nejbližších měsících, bohužel, nevidím moc reálně.
Standa Tichý
Ondřej (sksondra@outlook.cz - Praha)
25.9.2019, 15:56
Dobrý den, pane Tichý,
Rád bych se Vás zeptal, zda-li by bylo z Vaší strany možné dát trochu ”nahlédnout pod pokličku” vyjednávání o příchodu hráčů? Jak dlouhá a složitá byla dosavadní jednání o jednotlivých příchodech? Například v jakých řádech (nikoli konkrétně) se pohybují poplatky klubům za transfery hráčů? Stalo se, že Vás hráč nebo klub při jednání překvapil nějakou neobvyklou podmínkou?
Chápu, že se podobně jako u uvádění odměn hráčům může jednat o interní záležitost, nicméně si myslím, že to může být zajímavé téma.
Díky za odpověď a přeji hodně úspěchů!

Odpověď:
Dobrý den,
úvodem této odpovědi bych Vás a všechny dotazující chtěl požádat, abyste se podepisovali celým jménem. Příchody hráčů má na starosti sportovní manažer spolu s trenérem „A“ týmu. Já jsem informován o tom, s kým jednají, ale jednání přímo se až na výjimky neúčastním. Před letošní sezónou k nám přišli čtyři noví hráči (Martin Michajlov, Petr Hořava, Filip Kuťák a Petr Vampola) a vrátili se dva (Vojta Šmíd a Marek Ryzák). Z těchto všech příchodů jsem byl pouze na jedné schůzce. Poplatky za hostování a za přestupy jsou volně přístupné v dokumentech na stránkách svazu (https://www.ceskyhokej.cz/data/document/file/2019-08-07-prestupni-rad-pro-kluby-extraligy-a-i.-ligy.pdf).
Standa Tichý
Pavel (pavelrehak007@seznam.cz - Hc.slavia)
20.9.2019, 17:08
Proč bylo zrušeno diskusní fórum
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, Pavle,
vysvětlení ke zrušení diskusního fóra jsme uvedli v tomto článku:
https://hc-slavia.cz/clanek.asp?id=Do-nove-sezony-vstupujeme-v-novem-kabatu-10903
Standa Tichý
Petr (kucepe@centrum.cz - HC SLAVIA)
15.9.2019, 08:53
Dobry den, měl bych pár dotazů, 1. Jak dlouho tu ještě bude p Říha, minula sezóna tragédie vina se svalovala na mladé hráče jak správně nepracuji, letos dva zápasy dvě prohry a dvě vstrelene branky, hráč který byl na popud p. Mistra Říhy vystrnaden z klubu útočník J. Veselý má gólů 5. My jako tým Slavie máme celkem 2 branky a to proti soupeřům který by jsme měli porazit... Koho taky jiného že.. Dále mě zajímá i když to asi není úplně otázka na vás je možné že se tu objeví v sezóně hráč který hrál vloni velmi dobře letos neuspěl na zkoušce a nyní hraje velmi dobře Kobře Heldak? A poslední otázka z jakého důvodu se nově příchozí hráč nasere rovnou do prvního útoku jako Kutak a Kubík neměli by si první útok vybojovat, to jako když přijde kdokoli tak bude první lajnu hrát a naši mladý kluci kteří nejsou vůbec o nic horší, ba naopak možná i lepší tak najednou se nevejdou do sestavy nebo budou hrát 3,4 lajnu, to snad nemyslíte vážně.... Taky jsem četl že nebudete chtít střídave starty a ejhle Kubík je tu a v první lajně, Říha ven!!! DÍKY ZA ODPOVĚDI

Odpověď:
Dobrý den Petře,

Pan Říha má naši důvěru a plnou podporu.

Minulou sezónu jsme si pečlivě zhodnotili, rozebrali a k chybám se postavili. A to všichni, od mladých hráčů, přes zkušené a trenéry, až po vedení klubu.

Dva vstřelené góly za dva zápasy jsou mizérie, to každopádně, a všichni uděláme maximum proto, abychom to protrhli.

Odchod Honzy Veselého je pro nás uzavřená kapitola a přejeme mu, ať mu to střílí dál (snad kromě zápasů s námi :))

Posuzovat výkonnost jednotlivých hráčů bych určitě nechtěl, ale věřte mi, že obě soutěže mají výrazně odlišnou rychlost a kvalitu. I v minulém ročníku jsme se opakovaně přesvědčovali, že naši hráči, kteří se nevešli do sestavy a stříleli góly za Kobru, po svém navrácení svou produktivitu z Kobry neopakovali v naší soutěži.

Pokud přivedeme do týmu nového hráče, tak musíme být přesvědčeni, že má takové kvality, aby naše stávající hráče výkonnostně převyšoval. Protože Filip Kuťák svými výkony trenéry o svých kvalitách přesvědčil, byl zařazen do první lajny.

Adama Kubíka jsme získali na střídavé starty od Mountfieldu, reagovali jsme tím i na delší onemocnění (3 týdny) Filipa Vlčka, abychom předešli slabší produktivitě, která nás provázela i minulou sezónu. Jeho zařazení do první lajny je opět logické, protože jde o hráče, o kterém jsme přesvědčení, že bude rozdílový. Ano, včera to nevyšlo a jako tým jsme bohužel nepodali dobrý výkon.

Standa Tichý

Tomáš Hlaváček (hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)
5.9.2019, 20:07
Dobrý den,posílí Slavii v budoucnu nějaký dánský hokejista?


Odpověď:
Dobrý den,
to opravdu netuším.
Standa Tichý
Kopřiva (juventusslavia@email.cz - Praha)
30.8.2019, 07:40
Dobrý den,jaký je měsíční plat Petra Vampoly?

Odpověď:
Dobrý den, pane Kopřivo,
platy našich hráčů i ostatních kolegů jsou interní záležitostí a nezveřejňujeme je.
Standa Tichý
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - čweníkovice)
25.8.2019, 15:59
Dobrý sen,
Proběhla či proběhne výměna technologoe chlazení? Budte o tom informovat, kdyby proběhls? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, pane Lochmane,
technologie chlazení se nebude měnit, ale pouze rekonstruovat a bude to rozdělené na dvě etapy. První část proběhne po sezoně 2019/2020 a druhá po té následující.
Standa Tichý
Petr (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
23.8.2019, 14:30
Dobrý den, proč je veden mezi příchody Kuťák hráč který je tu na zkoušku ? Dále by mě zajímalo proč vůbec je tu na zkoušce ? My pošleme pryč naše hráče Heldáka s Matějkou kteří jsou Slavisti a byli celkem produktivní aby jste pak přivedli Kuťáka který nedal za celou sezonu gol pouze 6 asistencí , k čemu je takový hráč jak může pomoct Slavii? nechtělo by to přívézt hráče co Slavii opravdu pomůže bez zkoušky a co dokáže bejt produktivní ? co takový Miloslav Čermák a další , hráči jsou stačí se jen pořádně dívat... Zatím jsem přišli jen hráči co neměli na první ligu a ani ve druhé lize nebyli opravdovými tahouni ... Posily hledá kdo teda ? p. Veber ? myslím že jsou na trhu a to všemi ligami zajímavý a lepší hráči než k nám chodí na zkoušku ... díky Petr K

Odpověď:
Dobrý den,
váš dotaz spadá do kompetence sportovního manažera a zodpoví ho Jirka Veber v příslušné sekci.
Standa Tichý

Další stránky
12345>>
Nepřehlédněte
A-TÝM 9.12.2019

Brož jede na kemp dvacítky před mistrovstvím světa!

I když byl původně jen mezi náhradníky, nedělní telefonát mu změnil plány. Útočník Jaroslav Brož byl dodatečně nominován do širšího kádru dvacítky před nadcházejícím mistrovstvím světa, které se koná ...

Číst více
A-TÝM 8.12.2019

Rozpis druhé části: Vsetín a Motor v prosinci v Edenu!

Slavia začne druhou část Chance ligy v úterý 17. prosince v Chomutově, do Edenu přijedou do konce letošního roku dva atraktivní soupeři - Vsetín a České Budějovice. Vstupenky na jednotlivé zápasy ...

Číst více
OHLASY 9.12.2019

Věřil jsem, že to tam Honzovi Novákovi spadne, říká Málek

Po delší době se od úvodních minut postavil do sešívaného brankoviště. Roman Málek dokázal Slavii v důležitých momentech duelu s Trhači podržet a po vítězném zápase si vyslechl komplimenty i ze ...

Číst více
SESTŘIHY 8.12.2019

Sestřih zápasu: Slavia - Kadaň 4:3

Slávisté v posledním kole první části Chance ligy udolali Kadaň 4:3. Rozhodující trefu zařídil sedm vteřin před koncem kapitán Jan Novák! Podívejte se na sestřih všech gólů.

Přehrát video