Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se členů představenstva klubu na otázky týkající se klubového dění. Na vaše dotazy v této sekci odpovídají Standa Tichý a Jaroslav Vosmík.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 66 odpovědí v této kategorii celkem.

Ales Brazda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
31.3.2020, 14:58
Dobrý den, pane Tichý,

jsme ve velmi nelehké době a doufám, že to bude brzy bude za námi. Mám na Vás dotaz, jestli se obáváte kvůli této situaci ztráty sponzorů. Zdraví je důležité a naučilo nás to, že si musíme všeho vážit a nic nebrat jako samozřejmost.

Ať se daří

Odpověď:
Dobrý den, pane Brázdo,
nedokážu teď s určitostí napsat, jestli přijdeme kvůli aktuální situaci o nějaké partnery, ale vím zcela určitě, že bude mít tato situace u některých partnerů, z pochopitelných důvodů, dopad do výše našich smluv s nimi.
Standa Tichý
Tomáš Kutil (tomas.kutil@seznam.cz - Praha)
27.3.2020, 09:31
Dobrý den pane Tichý,

předpokládám, že sledujete hokejové dění a víte, že Piráti dali všem svým hráčům nad 22 let výpověď. Nespokojení hráči zveřejnili svoje platy a z nich vyčnívá Jakub Sklenář, který bere 290 400 korun měsíčně a Marek Tomica, který bere 128 210 korun měsíčně. Co na takové platy říkáte? Překvapuje Vás to, že zrovna tito dva hráči měli takové měsíční odměny?

Děkuji a jsem s pozdravem

Tomáš Kutil

Odpověď:
Dobrý den, pane Kutile,
nezlobte se, ale mně určitě nepřísluší kontrakty jiných klubů jakkoli komentovat.
Standa Tichý
Zdeněk Kadlec (vachy.kadlec@seznam.cz - Písek)
22.3.2020, 16:55
Dobrý den pane Tichý, nejprve bych Vám chtěl poděkovat, že jste se rozhodl vstoupit právě do Slavie a snažíte se jí dostat po malých krůčcích zpět mezi elitu. V posledních dnech se řeší ukončení smluv u poměrně zajímavých hráčů, mám na mysli hlavně Endála nebo J. Veselého z ČB. Především Endy by byl super posila a navíc letitá ,, sešívka,, nepodepíšem ho? :-) I když vím, že nebude nejlevnější. Druhá věc kdy se můžeme přibližně těšit na oznámení nového trenéra? Hodně zdaru, ať se daří.

Odpověď:
Dobrý den, pane Kadleci,
se sportovním manažerem jsme denně v kontaktu a řešíme nepřetržitě skladbu kádru na příští sezónu. O Vámi zmíněných hráčích víme, ale zveřejňujeme pouze hráče, se kterými uzavřeme kontrakt. To samé se týká i trenéra. V současné době probíhají pohovory s oslovenými kandidáty a jasno bychom chtěli mít co nejdříve, nejpozději však do 30.4.2020.
Standa Tichý
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice)
17.3.2020, 13:43
Dobrž sen,
Hodně sil v těchto těžkých časech Kdo je hlavní kandidát a proč skončil Miloš Řiha?
Děkuji za odpově%d

Odpověď:
Dobrý den, pane Lochmane,
trenéra hledáme a zatím nemáme hlavního kandidáta. Miloši Říhovi skončila smlouva.
Standa Tichý
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice)
17.3.2020, 09:31
Dobrý den,
Jaké jsou důvody nepokračování pana Říhy?
Dškuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, pane Lochmane, odpověděl jsem Vám výše.
Standa Tichý
Tomáš Kutil (tomas.kutil@seznam.cz - Praha)
12.3.2020, 21:13
Dobrý den pane Tichý, máme obrovskou kliku, že sezóna byla předčasně ukončena, souhlasíte? Poslední zápasy v klíčové fázi soutěže byly opravdu zralé na ručník. Můžete už nyní s koncem sezóny slíbit nějaké změny pro sezónu příští? Jaké nápravné kroky činíte, aby se v příštím ročníku neopakovala ostudná prohra 12:1 v Budějovicích, nebo série posledních 10 porážek v řadě? V klíčové části se tým vždy složí a ukazuje se stále jako nevyzrálý. Děkuji a přeji si, abychom už v příští sezóně zabojovali o hokejovou extraligu! Tomáš Kutil

Odpověď:
Dobrý den, pane Kutile,
nesouhlasím s Vámi. Až na ostudnou prohru v Budějovicích byly ostatní prohry téměř vždy o gól, a proto by nebylo nemožné v případě pokračování série s Třebíčí zvrátit výsledky na naší stranu. Chápu, že po sérii deseti proher se to zdá nepravděpodobné, ale my víme, že jsme tyto obraty sérií (proher a výher) během sezóny zažili na obě strany. My samozřejmě uděláme maximum, abychom porážku, jako byla v Budějovicích už nikdy neopakovali. Nějaké změny v kádru určitě budou, ale všechny budou vycházet z možností našeho rozpočtu. Že se tým v každé klíčové části složí s Vámi opět nesouhlasím, protože první klíčová část sezóny byl boj o „osmičku“ a v jeho závěru celý tým makal perfektně, včetně zásadní výhry doma nad Prostějovem. O hokejovou extraligu bychom rádi bojovali všichni, to mi věřte.
Standa Tichý
Ales Brazda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
10.3.2020, 10:45
Dobrý den, bude se dnes prosím hrát?

Moc děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, pane Brázdo,
informovali jsme průběžně na našich stránkách.
Standa Tichý
Karel Prádek (karel.prad@tiscali.cz - Praha)
8.3.2020, 10:35
Dobrý den,
jak hodnotíte součastný tristní stav A-týmu? Loni velmi podobné sportovní výsledky s několika povedenými zápasy a následně s dlouhými sériemi bez výhry. Při vší úctě k Vám, už po ”ostudě” s budějkama se měl radikálně řešit další vývoj situace, ale vím, že na můj osobní názor není tahle sekce určená. Ale nedá mi to se nezeptat, uvažujete o součastném trenéru Říhovi i pro následující sezónu?
Děkuji za odpověď.
Karel Prádek

Odpověď:
Dobrý den, pane Prádku,
podle mého názoru byla letošní sezona sportovně daleko úspěšnější než loňská, a to i přes tu hroznou sérii proher na jejím konci. S trenérem Říhou jsme v jednání.
Standa Tichý
Vladimír Hlocký (international@email.cz - Praha/Slavia)
6.3.2020, 21:27
Vážený pane Tichý,
děkuji za Vaši přímou odpověď na můj dotaz z 2.3.2020. Oceňuji rovněž i Vaši dlouhodobou práci pro klub a vnímám současné finanční možnosti klubu. Rád bych Vás samozřejmě viděl i ve vedení klubu po vstupu potenciálního silného investora, jako u sesterské fotbalové Slavie.
Vladimír Hlocký

Odpověď:
Dobrý den, pane Hlocký,
děkujeme, uděláme maximum.
Standa Tichý
Alan (alan@post.cz - Slavia)
4.3.2020, 23:32
Dobrý den,

prosím Vás, vyhoďte za tyto výsledky Říhu, tady jasně ukázal, že na to nemá a Slavii k postupu dále nedotáhne, .... ... ... ... ..... ...... (dotaz byl z důvodu vulgárního projevu zkrácen)

Moc děkuji

Odpověď:
Dobrý den, Alane,
nynější série proher je velice nepříjemná a je nutné udělat vše pro to, aby okamžitě skončila. Avšak vzhledem k postavení týmu v tabulce a při pohledu na všechny zápasy odehrané v letošním ročníku s Vámi nemohu absolutně souhlasit, co se týče Vašeho názoru na trenéra Říhu.
Standa Tichý

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
MLÁDEŽ 2.4.2020

PANE TRENÉRE: Ideální hráč má skvělé dovednosti a je pořád aktivní, říká Tomášek

Slavia má ve svých trenérských řadách kromě bývalých zkušených hráčů také mladé progresivní kouče. Jedním z nich je také Adam Tomášek, který se do Slavie dostal po úspěšné zkoušce. „K práci na Slavii ...

Číst více
A-TÝM 31.3.2020

Pasovali nás na konec tabulky, ale my jsme všem ukázali, říká Novák

Mladý tým plný očekávání dotáhl k postupu do vyřazovacích bojů. A sám zažil sezonu plnou jubileí. Kapitán Slavie Jan Novák si odkroutil svůj třetí kompletní ročník po návratu do Edenu. Přečtěte si ...

Číst více
MLÁDEŽ 31.3.2020

Mladí slávisté dostávají tréninkové plány a plní výzvy

Vzhledem k vládním nařízením, které zastavily veškerou organizovanou sportovní činnost v celé zemi, aby nedošlo k dalšímu šíření koronaviru, musela Slavia přistoupit ke změnám v přípravě mladých ...

Číst více
A-TÝM 30.3.2020

Trénink slávistických gólmanů pod vedením Romana Málka

Jak vypadá trénink slávistických gólmanů s Romanem Málkem, který byl sám vynikajícím brankářem? Nahlédněte s námi pod pokličku každodenního gólmanského rituálu, který rozhodně nespočívá jen v chytání ...

Přehrát video