Ptejte se: Představenstvo (S. Tichý, J. Vosmík)

Ptejte se členů představenstva klubu na otázky týkající se klubového dění. Na vaše dotazy v této sekci odpovídají Standa Tichý a Jaroslav Vosmík.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy svůj e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 35 odpovědí v této kategorii celkem.

Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Zbořený Kostelec)
14.8.2019, 11:02
 
Dobrý den,prozradíte prosím příchody a odchody hráčů?
děkuji za odpovědi.Hezký den,Michal Pergl

Odpověď:
Dobrý den, pane Pergle,
seznam příchodů a odchodů jsme aktualizovali na našem webu zde.
Standa Tichý
Jiří Koukalík (*** - Slavia)
24.7.2019, 10:49
 
Dobrý den,

mám na Vás dotaz ohledně možné kolize zápasů fotbalové a hokejové Slavie, jestli bude nějaká spolupráce ohledně toho, že se zápasy nebudou překrývat a jestli bude možné na výhodné vstupenky jít buď na hokej nebo fotbal a jestli budete sledovat začátky třeba i futsalu a basketbalu. Pamatuji si třeba sešívanou sobotu z lońské sezony, kdy był nejdříve futsal, pak hokej a nakonec basketbal a było to moc pěkné a velmi dobře připravené pro fanoušky nebo z listopadu 2017, kdy był hokej, fotbal s Duklou a nakonec futsal.

Moc děkuji a ať se daří.

S pozdravem,

Jiří Koukalík


Odpověď:
Dobrý den, pane Koukalíku,
váš dotaz předávám na pana Mezlíka. Vím určitě, že řešíme kolize se zápasy fotbalové Slavie a děláme vše pro to, aby se nepřekrývaly.
Standa Tichý
Martin Haluzík (martin.haluzikjr@seznam.cz - Praha)
17.7.2019, 16:18
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda neuvažujete o přivedení jednoho staršího zvučného hráče typu Jardy Bednáře nebo Máry Tomici či Kuby Sklenáře ? Přijde mi, že by se jedno zvučnější jméno hodilo a mohlo by se to vyplatit i finančně, protože by takové jméno určitě přilákalo více fanoušků do Edenu. Děkuji moc za odpověď Martin Haluzík

Odpověď:
Dobrý den, pane Haluzíku,
o přivedení hráče typu, který jste popsal, určitě stojíme a vše je jen otázka navýšení rozpočtu, které si zatím bohužel nemůžeme dovolit. Jakmile to půjde, bude to určitě jedna z prvních věcí, kterou chceme pro fanoušky a Slavii udělat.
Standa Tichý
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice)
25.6.2019, 09:10
 
Dobrý den,
V jakím časovém hrizontu bude představen ekonomický manažer? Bude nějaká další rekonstrukce stadionu v Edenu, krom rozcvičovny pro mládež?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
pozici ekonomického manažera neplánujeme vytvořit. Během letošního léta probíhají opravy a úpravy v centru mládeže a připravujeme rekonstrukci technologie chlazení.
Standa Tichý
Aleš Brázda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
12.6.2019, 10:46
 
Dobrý den, pane Tichý,

Rád bych se Vás zeptal, jak se zatím daří naplnit cíle, které jsou vytyčené. Každý soudný fanoušek ví, že se letos o postup do extraligy bojovat nebude, ale pevně věřím tomu, že do tří let již Slavia bude hrát o extraligu. Rád bych se Vás zeptal, jestli byla třeba nějaká šance jednat s majitelem fotbalové Slavie o možnosti vstupu do klubu, protože jednání již dříve probíhala, každý ovšem víme, jak to dopadlo a kdo to pohřbil tehdy.

Moc děkuji a hodně zdaru.

Aleš Brázda


Odpověď:
Dobrý den, pane Brázdo,
cíle jsme si na úvod dali dva. Ten jednodušší, obsadit pozici sportovního manažera, jsme splnili poměrně rychle a ten druhý, vytvořit síť obchodních partnerů, kteří budou náš klub finančně podporovat, je výrazně složitější a stále trvá. Probíhají nová a nová jednání, ze kterých se pomalu získávají noví partneři. Bude potřeba minimálně celá tato sezóna na to, abychom (snad) dokázali reálně odhadnout, jakým tempem se budeme zvedat a kdy můžeme reálně pomýšlet na boje o nejvyšší příčky v naší soutěži. S majitelem fotbalové Slavie v současné době žádná jednání o jeho vstupu do HCS neprobíhají.
Standa Tichý
PJH (david.a.petr@seznam.cz - Praha 9)
4.6.2019, 09:13
 
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat nedávno skončil hokejovou kariéru Petr Kadlec a teď David Hruška neuvažujete o rozlučkovém zápase obou hráčů? Děkuji za odpověď ...

Odpověď:
Dobrý den,
s Petrem Kadlecem jsem v kontaktu a hledáme vhodný termín k tomu, abychom mu poděkovali za jeho úspěšnou kariéru ve Slavii. Má poměrně nabitý program a není bohužel zatím reálné se domluvit na pevném termínu tak dopředu, aby bylo možné uspořádat rozlučkový zápas. S Davidem Hruškou v kontaktu zatím nejsme.
Standa Tichý
Břetislav Fišer (Fiserova.eva@email.cz - Hc Slavia Praha)
22.5.2019, 13:53
 
Do kolika le nabíráte nové žáky?

Odpověď:
Dobrý den,
váš dotaz spadá do kompetence sportovního manažera a zodpoví ho Jirka Veber v příslušné sekci.
Standa Tichý
Petr Krutil (pkrutil@seznam.cz - Praha)
17.5.2019, 18:02
 
Dobrý den,
rád bych se Vás zeptal co si myslíte o historii klubu. Je mi jasné, že nyní máte úplně jinou náplň práce a jiné priority, ale zdá se, že od umrtí p. Lánského se o tuto oblast nikdo nestará. Je pak velmi smutné, že se o hráčích z minulosti (např. hokej.cz - p. Brunclík) dozvídáme odjinud. Možná by si chtělo občas připomenout kdo pro klub něco udělal a pomohl ho proslavit a utvářet vztah ke Slavii. Druhá otázka se týká zda by jste mohl nastínit, zda máte v úmyslu klub dostat do širšího povědomí mezi lidmi. Zda bude probíhat nějaká kampaň či nějaké akce pro fanoušky za účasti hráčů apod.

Děkuji za odpovědi a přeji hezký den
Petr Krutil

Odpověď:
Dobrý den,
historie našeho klubu je velice zajímavá a pro klub důležitá. Materiály po panu Lánském máme archivovány. Jsem inspirován fotbalovým Slavia museem, který „vybudoval“ Tomáš Syrovátka a rádi bychom našli místo na našem stadionu k něčemu podobnému ve skromnějších podmínkách. Kampaně s hráči probíhat budou a budeme o nich informovat na našich stránkách.
Standa Tichý
Emill (Emil@orechov.cz - Praha)
15.5.2019, 21:33
 
Diky,já vám to snad teda začnu i věřit vše .Jen je vidět a je to smutný ,ze proste kdo utece vyhraje,je fakt ,ze v ČR snad kromě Liberce je to bída všude.akorát mě teda přijde divny,ze údajně vaš syn hraje radsi za jiný klub v Praze ,ale třeba mám jen zase špatný informace.
Proste drzim palce ať zůstávají šikovný a srdcari Vasi

Odpověď:
Dobrý den,
neviděl bych to úplně tak, že kdo uteče vyhraje. Souhlasím s Vámi, že v Liberci to dělají dobře a jsem přesvědčen o tom, že nás, co to děláme dobře (😊), je více. S mým synem máte informace správné, starší hraje sedm let v Praze na Kobře, a když se podíváte na tabulku soutěže, uvidíte, že hraje ve výkonostně slabším týmu, než je ten náš. I když na Kobře je v bodování mezi nejlepšími, zatím podle mě nemá takovou výkonnost, aby byl u nás lídr týmu, a proto je pro všechny lepší, že hraje tam.
Standa Tichý
Emill (Emil.orechov@seznam.cz - Praha)
14.5.2019, 19:51
 
Díky za odpověď.Jen jestli to ,ze ze Slavie je turisticky kroužek není vlastně důvod proč kluci mizí.Nevim o jiným klubu ,který by jezdil na čínskou zeď sbírat hokejové dovednosti 😀smutný vývoj a hlavně vizitka prace s mládeži.Kdo ma štěstí a hlavně prachy vezme kluka a prchá.Moc dobre víte,ze se jedna o víc dorostenců.vam p.Tichy drzim opravdu palce ať s tím konečně něco uděláte .Tohle je jinak prima cesta do pekla.

Odpověď:
Dobrý den,
můžu Vás ujistit, že všechny mé odpovědi jsou pravdivé. To, co tady píšete, ukazuje, že přehled o naší mládeži máte velice zkreslený. Jak jsem již psal v rozhovorech, mládež ve Slavii mám na starosti cca 2,5 roku. Za tu dobu se všechny mládežnické týmy v dlouhodobých tabulkách posunuly výrazně směrem vzhůru (to je samozřejmě hlavně zásluha trenérů) a také se výrazně v náš prospěch změnil počet přestupů talentovaných hráčů směrem do Slavie a směrem ze Slavie. Nevím odkud čerpáte informace, ale pokud je chcete mít korektní, musíte vyměnit jejich zdroj. Jsem přesvědčen, že speciálně v mládeži máme cestu nastavenou velmi dobře. O tom svědčí také to, že pokud dnes někdo talentovaný odchází, tak pouze do ciziny.
Standa Tichý
Další stránky
1234>>

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"