Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se členů představenstva klubu na otázky týkající se klubového dění. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Standa Tichý.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 158 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr Skoupý (emuzikova@centrum.cz - Hradec Králové)
6.2.2023, 08:41
Dobrý den!

Pane Tichý, jestli to my fanoušci dobře chápeme, tak priority pro následující období jsou v pořadí:
1. Juniorka do extraligy, 2. rekonstrukce stadionu, 3. A-mužstvo do extraligy. Zajímá nás, zda pro uvažovanou rekonstrukci již existuje nějaká studie či projekt, a hlavně jestli budeme moci též do dokumentace nahlédnout, případně se k ní vyjádřit? Jaká je přibližně časová osa tohoto programu?

Děkuji za odpovědi a Slavia olé!

Odpověď:
Dobrý den, pane Skoupý,
priority, které zmiňujete, jsou pro nás všechny stejně důležité. V reálném časovém harmonogramu je samozřejmě pro letošní sezónu aktuální bohužel pouze ta první. Co se týče termínu stavby stadionu, psali jsme zde.
Standa Tichý
petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
27.12.2022, 00:30
Dobrý den. Proč vlastně nemá PRE, náš dlouholetý, vlastně přímo ”nejdlouholetější” sponzor zájem na širší spolupráci? Energetický sektor má tučné roky, navíc i třeba název subjektu, který je 3-písmenou zkratkourm, byl únosný pro úlohu titulárního partnera. Být HC SLAVIA PRAHA PRE, jako kdysi bylo HC SLAVIA PRAHA IPS, by nebylo nic hrozného.

Odpověď:
Dobrý den, Petře,
spolupráce s PRE si velmi vážíme a jsme za ni velmi rádi. Jsme s nimi v úzkém kontaktu a v současné době nezvažují její úpravu.
Standa Tichý
Jiří Svoboda (jiri.svob13@gmail.com - Praha)
13.12.2022, 12:57
Dobrý den,

Budete, v případě úspěšného podpisu s investorem, informovat o podmínkách výstavby nového stadionu? Zejména by mě zajímal průběh a podmínky architektonické soutěže, případně kdo bude architektonickou soutěž zajišťovat, jaký bude rozpočet a odhadované náklady na stavbu a jakým způsobem bude po přestavbě stadion provozován? A v neposlední řadě, jestli je potenciální investor připraven se podílet ”jen” na přestavbě stadionu, nebo i v rámci dalšího rozvoje klubu?

Na závěr bych Vám chtěl pogratulovat a poděkovat za schopnost v této době dohodnout se se silným investorem, pravděpodobně za tím stojí obrovské množství nedocenitelné práce.

Mějte se hezky,
JS

Odpověď:

Dobrý den, pane Svobodo,
o průběhu situace kolem výstavby budeme určitě informovat, nemyslím si však, že o podmínkách soutěží, výběrových řízení atp. Po dostavbě bude stadion provozován hokejovým oddílem jako doposud, a to i z důvodu, že hokejový oddíl je strůjcem tohoto projektu. S investorem zatím jednáme jen na téma „zimní stadion“.
Standa Tichý
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
9.12.2022, 10:08
Dobrý den. Mohl bych se alespoň zeptat, jak to bude řešeno stran památkové ochrany stadionu?

Odpověď:
Dobrý den,
dle mých informací na stadion v dnešní době žádné ochrany už nejsou.
Standa Tichý
Zbyněk Hanuš (zbynda.bum@seznam.cz - Praha, HC Slavia Praha)
8.12.2022, 10:32
Dobrý den,
pane Tichý chtěl bych Vám a panu Vlasákovi, dá se říct pogratulovat k úspěšnému prvnímu kroků k důležité rekonstrukci našeho milovaného Zimáku! Chtěl jsem se Vás ale také zeptat:
1) Prvně, jestli daný silný investor, s kterým máme podepsat smlouvu pomůže finančně jen s rekonstrukcí či to bude zároveň sponzor na dresu, na ledě, mantinelech apod. - taky jinak jestli to bude sponzor, který pomůže i v jiných oblastech než jen v rekonstrukci.
2) A druhý dotaz, chtěl bych se Vás zeptat, vím, že je to ještě za nějakou dobu, ale během rekonstrukce určitě nebude na Zimáku možné hrát, takže se ptám, zda náhodou již nyní nepřemýšlíte, kde bysme hráli náhradně - v azylu.
Předem děkuju za Vaši odpověď! Přeju Vám hodně štěstí!
Zbyněk Hanuš

Odpověď:
Dobrý den, pane Hanuši,
zatím je s investorem domluvena spolupráce jen na financování a stavbě stadionu. K vašemu druhému dotazu - vzhledem k tomu, že rekonstrukce začne stavebně cca za 4-5 let, tak o tom přemýšlíme, ale zatím nic aktivně neřešíme.
Standa Tichý
Ales Brazda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
6.12.2022, 10:24
Vážený pane Tichý,

Bohužel jsem velmi zklamán z výsledků, které momentálně jsou a toto není hodné jména Slavie. Před sezonou posílení kádru, velké oči a efekt je úplně jinde. Touto cestou se ptám, jak to bude vypadat příští rok po sestupu. Myslím, že je potřeba to začít řešit.

Děkuji.


Odpověď:
Dobrý den, pane Brázdo,
zklamaní z výsledků jsme všichni. Jestli jste přesvědčen, že je potřeba řešit něco konkrétního, tak určitě řešte.
Standa Tichý
Patrik Moca (mocapa@seznam.cz - Praha)
4.12.2022, 13:18
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli máte plánu přivést silnějšího sponzora a případně se domluvit s fotbalovou Slavií o spolupráci třeba ohledně partnerů jako je CEFC... a další. Je to jedna z možností, která by zlepšila současnou situaci. Doufám že tak špatné výkony jako jsou teď, nebudou pokračovat i nadále, hrozně se na to špatně dívá, že se nám nedaří. Přitom hokej byl symbol celé Slavie od začátku. Jelikož jsem velký fanoušek fotbalové Slavie, přál bych se zlepšený projev jako ve fotbale. Doufám, že se vám podaří udělat radost každému fanouškovi tohohle klubu, aspoň k vánočním svátkům a zlepšíme celou práci.
S pozdravem Patrik.

Odpověď:
Dobrý den, Patriku,
přivést dalšího silného sponzora nejde naplánovat, intenzivně na tom pracujeme a věříme, že se to povede. Co se týče fotbalové Slavie, tak naše spolupráce je na bázi marketingové podpory a sdílení pozvánek na některé události. Majitelem je dnes CITIC a věnuje se naplno jen fotbalu. Ve zlepšení výkonů, ale hlavně výsledků, věříme a chceme navázat na výkony a výsledky posledních dvou zápasů. Doufám, že se nám v tomto vánočním týdnu dvěma vítězstvími alespoň malou radost udělat podařilo.
Standa Tichý
Petr Kučera (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
21.11.2022, 09:34
Dobrý den, nemohl byste vydat prosím rozhovor o aktualní situaci ve Slavii.? Co se bude dít ? Budou změny , kdy a jaké ? Prohráli jsme nad posledníma Pardubicemi a Šumperkem , co se ještě musí stát ? My fanoušci , jen čekáme kdy se něco změní a vůbec nikdo neví co bude . Mohl byste nám dát trochu optimismu ?, který teď při tomto umístění a padákem do druhý ligy vůbec nemáme . díky

Odpověď:
Dobrý den, pane Kučero,
jak jste jistě zaznamenal, na změnách a doplnění kádru pracujeme. Po změně trenéra se ve většině zápasů zvedl náš herní projev a děláme vše pro to, aby se zlepšily i výsledky a posunuli jsme se v tabulce na vyšší příčky. Zároveň intenzivně řešíme situaci ohledně zimního stadionu, viz odpověď níže.
Standa Tichý
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Copenhagen/Denmark)
25.10.2022, 04:40
Dobrý den,je cílem Slavie postup do extraligy?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
postup do extraligy je naším střednědobým cílem.
Standa Tichý
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
21.10.2022, 23:16
Dobrý den.

Rekonstrukce Edenu by byla ve stávajích prostorových dispozicí stavby nebo by například došlo ke stržení/posunu některé z obvodových zdí za účelem navýšení kapacity hlediště, příp. by došlo k oživení plánu na zvýšení střechy a zbudování horních závěsných balkonů/tribun, o čemž se uvažovalo před přesunem do Sazka Areny? Nebo by jen došlo k rekonstrukci uvniř a kapacita stadiony by zůstala stejná, případně by se i snížila zbudováním míst k sezení na protilehlé tribuně, která je dnes kompletně k stání?

Odpověď:
Dobrý den,
situaci ohledně zimního stadionu intenzivně řešíme, nicméně kroky, které povedou k tomu, aby Eden splňoval extraligové parametry, jsou takovým zásahem do celé budovy, že se nemůžeme bavit o horizontu jedné sezony. Věříme, že jsme v takové fázi projektu, abychom ho mohli v první polovině příštího roku prezentovat fanouškům.
Standa Tichý

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
A-TÝM 27.3.2023

Nejproduktivnější hráč uplynulé sezony zůstává v Edenu!

Slavia si pojistila služby svého nejproduktivnějšího hráče z ročníku 2022/23. Lukáš Žejdl se dohodl s klubem na nové smlouvě a bude i nadále hájit červenobílé barvy.

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 24.3.2023

Dorostu končí sezóna, Plzeň rozhodla v závěru

Dorostenci Slavie ve čtvrtfinálové sérii proti úřadujícímu mistrovi dvakrát vedli, nakonec ale pro ně sezóna končí. Ve vyrovnaném pátém utkání už se blížilo prodloužení, Západočeši ale gólem necelé ...

Číst více
OHLASY - MLÁDEŽ 24.3.2023

Kapitán juniorky Kluch: Zradila nás koncovka, strašně to bolí

Junioři v rozhodujícím pátém čtvrtfinále prohráli v Edenu se Vsetínem těsně 1:2, i přesto, že měli jasnou střeleckou převahu. „Naším jasným cílem byl postup, ale to se nepovedlo, takže sezóna je ...

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 23.3.2023

Junioři drtili Vsetín, končí však ve čtvrtfinále

Junioři Slavie drtili v pátém zápase čtvrtfinále Vsetín, více než gól ale nedali. Sezóna tak pro ně po porážce 1:2 končí. Valaši se v první třetině dostali do dvoubrankového vedení a brankář Pavlíček ...

Číst více