10. prosinec
Přerov Slavia
17:00
19. prosinec
Slavia Litoměřice
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se členů představenstva klubu na otázky týkající se klubového dění. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Standa Tichý.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 151 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr Kučera (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
21.11.2022, 09:34
Dobrý den, nemohl byste vydat prosím rozhovor o aktualní situaci ve Slavii.? Co se bude dít ? Budou změny , kdy a jaké ? Prohráli jsme nad posledníma Pardubicemi a Šumperkem , co se ještě musí stát ? My fanoušci , jen čekáme kdy se něco změní a vůbec nikdo neví co bude . Mohl byste nám dát trochu optimismu ?, který teď při tomto umístění a padákem do druhý ligy vůbec nemáme . díky

Odpověď:
Dobrý den, pane Kučero,
jak jste jistě zaznamenal, na změnách a doplnění kádru pracujeme. Po změně trenéra se ve většině zápasů zvedl náš herní projev a děláme vše pro to, aby se zlepšily i výsledky a posunuli jsme se v tabulce na vyšší příčky. Zároveň intenzivně řešíme situaci ohledně zimního stadionu, viz odpověď níže.
Standa Tichý
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Copenhagen/Denmark)
25.10.2022, 04:40
Dobrý den,je cílem Slavie postup do extraligy?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
postup do extraligy je naším střednědobým cílem.
Standa Tichý
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
21.10.2022, 23:16
Dobrý den.

Rekonstrukce Edenu by byla ve stávajích prostorových dispozicí stavby nebo by například došlo ke stržení/posunu některé z obvodových zdí za účelem navýšení kapacity hlediště, příp. by došlo k oživení plánu na zvýšení střechy a zbudování horních závěsných balkonů/tribun, o čemž se uvažovalo před přesunem do Sazka Areny? Nebo by jen došlo k rekonstrukci uvniř a kapacita stadiony by zůstala stejná, případně by se i snížila zbudováním míst k sezení na protilehlé tribuně, která je dnes kompletně k stání?

Odpověď:
Dobrý den,
situaci ohledně zimního stadionu intenzivně řešíme, nicméně kroky, které povedou k tomu, aby Eden splňoval extraligové parametry, jsou takovým zásahem do celé budovy, že se nemůžeme bavit o horizontu jedné sezony. Věříme, že jsme v takové fázi projektu, abychom ho mohli v první polovině příštího roku prezentovat fanouškům.
Standa Tichý
Petr (Kern - Praha)
13.10.2022, 22:41
Dobrý večer pane Tichý,fandil jsem Vám,ale Vaše vedení v klubu působí velmi rozpačitě delší dobu.
Výsledky slušné do dorostu a pak naprostá tragédie .Áčko a junioři v rozkladu .
V čem je chyba ? Tohle už přeci nemůžete jen tak přejít!vyhozenim Vébra to nezachranite!
Je to vážně smutný pohled pro všechny kteří Slavii mají od mala v srdci.
Díky za odpověď petr


Odpověď:
Dobrý den,
v mládežnických kategoriích se nám daří vychovávat kvalitní hráče, o čemž svědčí i počet reprezentantů (aktuálně 1 v U20, 1 v U19, 2 v U17, 3 v U16 a 1 v U18 žen). Junioři se bohužel v rámci loňské restrukturalizace soutěží nedokázali udržet, ale nesouhlasím, že by byli v rozkladu, naší prioritou je postup a aktuálně bojujeme s Budějovicemi o první místo v tabulce skupiny Západ. Co se týká A-týmu, naše představa při této kvalitě kádru byla jiná a snažíme se dělat vše pro to, aby tuto naši představu naplnil.
Standa Tichý
Martin (marty73@seznam.cz - Praha)
10.10.2022, 20:40
Dobrý den,rád bych se zeptal,jak jste spokojení s výkony mužstva a jestli je tohle opravdu onen “atraktivni hokej”,jak se dušoval pan Veber na předsezonní tiskovce a copak se ještě musí stát,aby tento pán opustil lavičku A-týmu?.. vždyť už minulá sezona ukázala,že týmu nemá co dát!..výsledky za ním vžádném případě nejsou a ten s prominutím rybník,co hráči předvádí je do očí bijící. Kádr je celkem slušný,ale vše se hraje na náhodu,v obraně zmatky a ta nedisciplinovanost je hrozivá!Vám se tohle líbí?
Děkuji Martin

Odpověď:
Dobrý den,
s výkony „A“ mužstva spokojeni nejsme, atraktivní hokej se objevil bohužel jen zřídka. Situaci intenzivně řešíme, nicméně nejsme stoprocentně přesvědčeni o tom, že je chyba jen trenéra, že hráč jednou pokyny plní a potom 2x ne. Nedisciplinovanost některých hráčů směrem dozadu je naprosto šílená (a nemám na mysli jen obránce). Odpověď na Vaší poslední otázku je jednoznačná: Ne, nám se tohle nelíbí!
Standa Tichý
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Frederiksberg/Kobenhavn)
30.9.2022, 00:21
Dobrý den,jaký je rozpočet klubu na sezonu?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
rozpočet celého klubu HC Slavia je cca 35 - 40 mil. korun na sezónu.
Standa Tichý
Jakub (bl4ck@seznam.cz - Praha)
20.9.2022, 19:31
Dobrý den, chtěl bych se zeptat do kdy ma Slavia zafixovánu cenu plynu.

Odpověď:
Dobrý den,
HC Slavia plyn neodebírá, cenu elektrické energie máme fixovanou do konce kalendářního roku. Veškeré nákupy energií se provádí centrálně přes spolek SK Slavia Praha.
Standa Tichý
Petr9608 (blueflash@stream.cz - HC Slavia)
8.9.2022, 13:40
Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda klub nabízí již konečně oficiálně nabízí pozici pro titulárního sponzora. Chápu, že by takové řešení bylo pravdě revoluční a pro zejm. fanouškovskou obec nepopulární, ale bohužel sponzorský nezájem o Slavii začíná být doslova zoufalý a tak by asi bylo na místě zkusit všechno možné. Fakt, že na startu osmé provligové sezony není možné ani vytyčit cíl v podobě TOP 4 (tedy za Zlínem, Jihlavou a Vsetínem) je pro klub s naší extraligovou historií a sportovním značkou nesmírně smutný.

Odpověď:
Dobrý den,
předem se omlouvám za pozdní odpověď, v našich plánech bylo a je s tímto kádrem o první čtyřku hrát. Společně uděláme vše proto, abychom se tam neprodleně začali posouvat.
Standa Tichý
Malan (malan.one@gmail.com - Slavia)
7.9.2022, 14:55
Dobrý den. Z aktualni predsezonni tiskovky mam pocit, ze se bude hrat o 8.-9. misto po zakladni casti, coz pro fanousky nejsou zrovna priznive vyhlidky. Zajima mne strategie klubu v horizontu nekolika let. Vite kam chcete klub dostat? Existuje vubec nejaky plan nebo se bude lepit sezona za sezonou? Probihaji jednani se strategickymi partnery/mestem/cimkoliv kteri by pomohli se vratit Slavii zpet do extraligy nebo alespon do boju o extraligu? Tyto cile jsou nehodne jmenu @HCSlavia, byt vam to nechci vycitat a je mi jasne, ze nemate snadnou pozici.

Odpověď:
Dobrý den,
omlouvám se za pozdní odpověď, naše představa byla hrát do čtvrtého místa, což se bohužel v žádném případě nenaplňuje, a potom co nejlépe zvládnout play off. Co se týče našich vizí, z krátkodobého hlediska je pro nás prioritou návrat juniorů do extraligy, z dlouhodobého rekonstrukce našeho stadionu.
Standa Tichý
Joanna Ewa Marek (joannaewamarek@gmail.com - Toruń, Polsko)
25.8.2022, 16:53
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na přípravný zápas s Rytíři Kladno. Bude možnost koupit si vstupenku na místě, na zimáku před zápasem?
Předem děkuji za odpověď.
Joanna Ewa Marek

Odpověď:
Dobrý den, paní Marek,
na zápas s Kladnem je možné zakoupit vstupenku online i před zápasem na zimním stadionu.
Standa Tichý

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
OHLASY 8.12.2022

Věděli jsme, že musíme hrát jeden pro druhého, komentuje výhru Stehlík

Poprvé od začátku listopadu sešívaní znovu vyhráli za tři body. Ke středeční výhře nad Sokolovem přispěl asistencí útočník Lukáš Stehlík, který přitom do Slavie přišel právě z Baníku. „Nejdůležitější ...

Číst více
SESTŘIHY 7.12.2022

Sestřih zápasu: Slavia - Sokolov 3:1

Slávistům se povedlo konečně naplno bodovat, ve středečním utkání si v Edenu poradili se Sokolovem a vyhráli 3:1. O góly se postarali Žejdl, Roth a Brož.

Přehrát video
OHLASY - VIDEO 7.12.2022

Roth: Body jsme potřebovali. Musíme se z toho dostat sami

Čtyři zápasy, čtyři góly. Vladimíru Rothovi se v poslední době střelecky daří, až v utkání se Sokolovem se ale i díky svojí brance mohl radovat z vítězství. „Je důležité. Pořebovali jsme uhrát nějaké ...

Přehrát video
ZPRÁVY Z KLUBU 7.12.2022

Slavia chystá významnou rekonstrukci zimního stadionu a stavbu druhé ledové plochy

Delegáti spolku SK Slavia Praha odhlasovali na úterní mimořádné valné hromadě záměr týkající se připravované rekonstrukce zimního stadionu Eden a stavby tréninkové ledové plochy.

Číst více