30. září
Slavia Přerov
18:00
3. říjen
Vsetín Slavia
17:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se členů představenstva klubu na otázky týkající se klubového dění. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Standa Tichý.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy své celé jméno a e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 80 odpovědí v této kategorii celkem.

Představenstvo (Standa Tichý) (petrkral09@email.cz - Praha)
4.9.2020, 20:32
Dobrý den,

rád bych se vás zeptal na vaši filozofii v nadcházející sezoně. V tuto chvíli asi i přes váš příchod do klubu, bohužel Slavie nepatří mezi nejbohatší kluby v Chance lize, i když je vidět určitý pokrok. V nadcházející sezoně i vzhledem k okolnostem v ČR je Chance liga uzavřená, tudíž nehrozí sestup a kluby tudíž mohou ušetřit nemalé peníze na platech hráčů a připravit se na další sezony, z toho pohledu by možná bylo nejlepší tzv. ohrát si co nejvíce mladých hráčů, ale podle zatím to u nás vypadá právě naopak díky angažování starších hráčů. Nic proti hráčů, ale jakou perspektivu pro klub mají hráči vysoko přes 30 let. Ano v obraně je mezi staršími pouze Honza Novák, jinak je obrana celkově mladá, ale hráči jako Bednář, Vampola, Doležal, Ondráček? Nebylo by lepší tým postavit na hráčích ve věku do 30 let, kde by byla perspektiva do budoucna? Nebo máte v úmyslu bojovat o postup do extraligy v letošní sezoně?
Dále bych se chtěl zeptat, proč klub neměl zájem o hráče Jana Štibingera, který zde prošel mládeží a po odchodu do Ameriky skončil v Liberci potažmo v Benátkách. Klub o něj nestál nebo hráč tam přestoupil. Nejspíš měl kvalitu, když hrál v reprezentaci a následně bojoval i o MS.

Děkuji za odpověď a mnoho zdaru v následující sezoně
Petr Král

Odpověď:
Dobrý den, pane Králi,
na úvod musím bohužel potvrdit, že zatím opravdu nepatříme mezi nejbohatší kluby Chance ligy. Naše koncepce je postupně vybudovat tým, který bude bojovat o postup do extraligy. V takovém týmu je dobré mít zastoupení všech generací. Důležitý pro nás je také vztah hráčů ke klubu. Na základě těchto faktorů skládá sportovní manažer s trenérem širší kádr, ze kterého vyberou základní sestavu. Věřte, že každý hráč má v týmu svou roli a byl pečlivě vybrán. Máte pravdu, že se nám nedaří mít silnější zastoupení ze střední generace a může na to mít vliv ekonomická stránka. Nevím, odkud máte informaci, že jsme neměli zájem o Honzu Štibingra. Honza se s námi na začátku sezóny připravoval, ale on i jeho agent preferovali extraligu. V Liberci je v současné době na hostování na celou sezónu s možností startů za Benátky.
Standa Tichý
Představenstvo (Standa Tichý) (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice)
4.9.2020, 17:22
Dobrý den,
Jak to vypadá s Petrem Vampolou má pidepsáno,

Odpověď:
Dobrý den,
k situaci ohledně Petra Vampoly se vyjádříme v pondělí.
Standa Tichý
Představenstvo (Standa Tichý) (pe.ha.1966@seznam.cz - Praha 10)
17.8.2020, 13:42
Dobrý den pane Tichý ,
je moc fajn vidět že konečně vzal
Slavii do rukou člověk který to s ní myslí.
Super 👌 jen tak dál 👍👍


Odpověď:
Dobrý den, pane Hájku,
děkuji Vám za podporu.
Standa Tichý
Představenstvo (Standa Tichý) (jbott639@gmail.com - Slavia)
11.8.2020, 11:28
Dobry Den Pane Tichy
Ja te gratuluju za novy logo a děkuji za vaši práci v Slavii.
Chtěl jsem napsat tento komentář ted´, aby mohl být zvažován pro budoucnost. Víme, že Eden je starý a potřebuje pro extraligu rekonstrukci. ZS Eden je milován z několika důvodů a bylo by to skvělé vidět novou arénu s několika podobnými vlastnostmi, například velká kapacita stani, akustika . Mnoho nových arén postrádá atmosféru a vypadaji stejně, a to je škoda pro český hokej.
Doufám, že dokážeme mít dobrou sezónu!
Dekuju

Odpověď:
Dobrý den, Jakube, děkujeme za Váš komentář a za podporu.
Standa Tichý
Představenstvo (Standa Tichý) (sundance62@seznam.cz - HCS*)
11.8.2020, 11:26
Dobrý den,
Rád bych se zeptal,zda-li máte něco společného s Moravia Steel,neboť ty nové dresy jsou jak kopie Ocelářů.
Ztratilo se to nejdůležitější, už nejsme sešívaní,červenobílí, už jsem jen bílí nebo červení,jako řada jiných týmů - slávistická originalita zmizela. Ještě že zůstala aspoň ta hvězda...
P.S.
Se zmizenim lva souhlas.

Odpověď:
Dobrý den, pane Dvořáku,
hráči Slavie oblékali jednobarevné dresy několikrát během své historie, mimo jiné i v době, kdy se postupovalo do extraligy a vybojoval se první titul. Od sešívaných dresů jsme chtěli ustoupit i z důvodu složitější orientace hráčů při zápasech se soupeři, kteří mají červené nebo bílé dresy. Co se týče podoby dresů, tak tu lze pro každou sezonu různě upravovat, tak jak tomu bylo v minulosti (kombinace červené a bílé na ramenou, rukávech atp.).
Standa Tichý
Představenstvo (Standa Tichý) (--- - Praha)
6.8.2020, 23:13
Dobrý den,

rád bych se vyjádřil k překvapení, které proběhlo dnes. Akce to byla myšlená dobře, dresy se mi líbí, jen marketingově se to dle mého názoru moc nepovedlo, odpočítávání bylo zbytečně moc dlouhé a pak už si fanoušci z překvapení na sociální síti udělali spíše zábavu, než se těšili. Já sám v marketingu pracuji velmi dlouho a pokud by tato změna dresů a loga proběhla jako blesk z čistého nebe třeba jen s upozorněním, že se zítra představí nová sada a další, bylo by to více úspěšné. Jinak mám pro Vás takovou inspiraci, co nazvat letošní sezonu ve smyslu ”vzhůru Slavie” a pozadí nastavit jako tím, že se Slavia stále úspěšně zvedá a ambice jsou již vyšší, než tomu bylo v minulém ročníku.

Přeji pěkný den a hodně štěstí.

Jiří

Odpověď:
Dobrý den, pane Koukalíku,
naším záměrem bylo upozornit na změny ve Slavii (nejen co se týče loga) co největší počet fanoušků (hlavně těch slávistických). Měli jsme připraven program, který se měl konat před, během a po zápase s Litoměřicemi, ale ten musel být zrušen. Po vyhodnocení sledovanosti závěru kampaně, která nakonec proběhla kompletně online, s Vámi nemohu souhlasit, že jsme to měli oznámit jen den předem. Naším cílem je vrátit se postupnými kroky zpět, proto se snažíme co nejvíce a co nejlépe prezentovat a využívat k tomu prostředky, které máme k dispozici. Děkujeme za přání.
Standa Tichý
Představenstvo (Standa Tichý) (alesek124@seznam.cz - Slavia)
21.7.2020, 23:34
Dobrý den, pane Tichý,

rád bych se Vás zeptal, jak to bude sfirmou Xiaomi na příští sezonu, jestli bude dále partner Slavie a pokud ano, jaký status partnera má, jestli hlavní nebo generální partner.

Ať se daří.

Aleš Brázda

Odpověď:
Dobrý den, pane Brázdo,
značka Xiaomi zůstává naším hlavním partnerem i pro nadcházející sezónu.
Standa Tichý
Představenstvo (Standa Tichý) (emuzikova@centrum.cz - Hradec Králové)
8.7.2020, 14:14
Dobrý den!
Pane Tichý, v zimě 2020 se uskuteční (snad) 2 mistrovská utkání open air ve Špindlerově Mlýně. Je potvrzeno: Kladno - Vrchlabí a možná Mountfield HK - Sparta. Pořadatelé hledají ještě další využití připravovaného areálu. Nestálo by za úvahu se tam ”vtěsnat” i s naším týmem na některé utkání 1. ligy, příp. jiné s atraktivním soupeřem, třeba i ze zahraničí? Bylo by to dobrou součástí oslav naší 120-leté existence.
Přeji hezký den a dobré zdraví!

Odpověď:
Dobrý den, pane Skoupý,
utkání ve Špindlerově Mlýně pořádá soukromý subjekt, který si sám vybral jiné týmy. V rámci našeho 120letého výročí připravujeme jiné zajímavé aktivity.
Standa Tichý
Představenstvo (Standa Tichý) (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice)
13.6.2020, 12:47
Dobrý den,
Jak je to řádově se ztrátou Slavie? Jak konkrétně pracujete na jejím odlužení? Klidně odpovězte do emailiu.
Děkuji,
Lochman

Odpověď:
Dobrý den pane Lochmane,
na oddlužení pracujeme velice intenzivně. Přesné částky považujeme za interní, a proto je nebudeme takto zveřejňovat. Vše podstatné se dá dohledat na portále www.justice.cz. Můžu Vás ujistit, že v současné době platíme všechny faktury a závazky vyplývající z běžného období v dohodnutých splatnostech.
Standa Tichý
Představenstvo (Standa Tichý) (alesek124@seznam.cz - Slavia)
4.6.2020, 13:13
Dobrý den, pane Tichý,

po letech strádání konečně vidím, že se Slavia někam posouvá a že mužstvo není oslabené, ale posiluje, což je moc pěkné a vidím, že cíl postupu do extraligy nejsou pro Vás jen prázdná slova, ale že děláte všechno, aby se tento cíl časem podařil.

Ať se daří.

Aleš Brázda

Odpověď:
Dobrý den, pane Brázdo,
děkujeme za důvěru.
Standa Tichý

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
A-TÝM 28.9.2020

Daniel Vrdlovec odchází do Ústí nad Labem

Slavia uvolnila Daniela Vrdlovce na hostování do konce sezony do Ústí nad Labem. Jedenatřicetiletý útočník se vrací do známého prostředí, před svým posledním příchodem do Edenu odehrál v dresu ...

Číst více
OHLASY 27.9.2020

Pomohl nám gól do šatny, říká Kružík. K výhře přispěl gólem a nájezdem

Na ledě dostává hodně prostoru, nastupuje na oslabení i do přesilovek. Daniel Kružík se trenérům za důvěru odvděčuje výkony na ledě, v pěti zápasech zaznamenal dvě branky a dvě asistence. Trefil se i ...

Číst více
SESTŘIHY 27.9.2020

Sestřih zápasu: Slavia - Vrchlabí 4:3sn

Podívejte se na sestřih gólů a všech samostatných nájezdů z utkání 5. kola Chance ligy, ve kterém Slavia porazila v Edenu nováčka z Vrchlabí 4:3.

Přehrát video
OHLASY 26.9.2020

Nula v nájezdech? Nebyla to zas tak těžká práce, culí se Michajlov

Sešívaní prodloužili proti Vrchlabí vítěznou sérii a lví podíl na tom měl gólman Martin Michajlov. Pochytal dvaatřicet střel a v samostatných nájezdech nepustil za svá záda ani jeden puk. „Kluci ...

Číst více