27. leden
Vsetín Slavia
17:30
30. leden
Slavia Vsetín
15:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se sportovního manažera na otázky týkající se sportovních záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jiří Veber.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy svůj e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 62 odpovědí v této kategorii celkem.

Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice)
23.1.2021, 16:02
Dobrý den, takže sestupují letos dva týmy kyž má být 17 týmů? Děkuji
https://www.hokej.cz/mladez-clanek/kral-objasnil-jak-budou-vypadat-souteze-v-rocniku-2021-22/5054356?t=36+ORDER+BY+9205--+
Hezký den,
Jakub Lochma

Odpověď:
Dobrý den,
letos nikdo nesestupuje. Aktuálně je v Chance lize 18 týmů a jeden postoupí do extraligy, proto jich bude příští sezonu 17.
Jirka Veber
Ales Brazda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
14.1.2021, 14:33
Dobrý den, máte už prosím nějakého kandidáta, kdo by se mohl stát trenérem A mužstva? Teď jím teoreticky můžete být Vy s Pavlem Kolaříkem, než začne trénovat juniorka, pokud vůbec začne.

S pozdravem,

Aleš Brázda

Odpověď:
Dobrý den,
na výběru nového trenéra pracujeme a probíhají jednání. Nehledáme krátkodobé řešení, ale chceme přivést trenéra s výhledem i do příští sezony.
Jirka Veber
Patrik (mocapa@seznam.cz - Praha)
12.1.2021, 13:42
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda budete v nejbližší době chtít posilnit nebo jestli se ohlížíte po zahraničních hráčích třeba jako v Porubě je finský hráč, jestli třeba nechce zkusit hráče z finské ligy jako viz. Tuominen co působil u nás? Bylo by to super v některých zápasech nám chybí klíčový rozdílový hráč.
Děkuji za odpověď a s přáním úspěchů v nejbližších zápasech.

Odpověď:
Dobrý den,
o posílení týmu se bavíme a probíhají některá jednání. Hledáme typy hráčů na doplnění kádru v rámci našich možností.
Jirka Veber
Zbyněk Hanuš (zbynda.bum@seznam.cz - Praha HC Slavia Praha)
18.11.2020, 12:18
Dobrý den pane Veber. Moc vás zdravím. Chtěl jsem se jenom zeptat jestli jste se někdy momentálně nekontaktoval s Vladimírem Sobotkou. Ve Švýcarsku skončil a nyní je měsíc ve Spartě. Tak jestli náhodou by naší Slávii nechtěl pomoct. Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Zbyněk Hanuš

Odpověď:
Dobrý den, pane Hanuši,
s Vláďou jsme v kontaktu již delší dobu, s A-týmem v Edenu i trénoval. Zahraniční ani extraligové nabídce jsme ale bohužel nemohli konkurovat.
Jirka Veber
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)
19.10.2020, 05:18
Dobrý den,doufám že se Slavii podaří postoupit do extraligy.Hodně štěstí a zdaru do dalších zápasů.
Tomáš Hlaváček

Odpověď:
Dobrý den, pane Hlaváčku,
děkujeme vám za podporu.
Jirka Veber
Martin Haluzík (martin.haluzikjr@seznam.cz - Praha)
28.9.2020, 14:39
Dobrý den, mohl byste být prosím konkrétnější co stálo za koncem Dana Vrdlovce ve Slávii. Z mého pohledu to byl jeden z nejlepších centrů celé soutěže. Máte připravenou nějakou náhradu? Děkuji Haluzík

Odpověď:
Dobrý den,
Daniel nás požádal o uvolnění a my jsme se rozhodli mu vyhovět.
Jirka Veber
Petr (kucepe@centrum.cz - HC SLAVIA)
3.9.2020, 20:07
Dobrý den, odvolejte prosím toho rádoby trenéra, je k ničemu, máme hrát útočný hokej, po příchodu Vampoly a Šmerhy máme dle mě jeden z nejlepších mansaftu a placame se v tom nehorázně. Nevím co rozhodlo pro něj ale naše hra je tragická, Štrba ven!!!!!

Odpověď:
Dobrý den,
samozřejmě nejsme zatím s hrou spokojeni, ale v první řadě bych vinu určitě nesvaloval jen na trenéra. Vzhledem k nemocem, zraněním a karanténním opatřením nám chybí řada hráčů a od začátku přípravy jsme prakticky neměli k dispozici kompletní kádr. Po přípravě a jednom nepovedeném ligovém zápasu určitě nebudeme dělat závěry.
Jirka Veber
Petr (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
26.8.2020, 10:15
Dobrý den, proč nehrál ani jednou Brož ? a přijdou ještě posily? je to zatím bída a z posil co přišli ještě vetší až na Bednáře ..

Odpověď:
Dobrý den,
na začátku přípravy nechávali některé hráče trenéři odpočinout a pak byl bohužel nemocný, jinak by určitě do zápasů zasáhl. Na posílení kádru pracujeme, jedná se už spíše o jednotlivce na konkrétní post.
Jirka Veber
Petr (kucepe@centrum.cz - Slavia)
6.8.2020, 19:45
Dobrý den, nové logo i dresy jsou naprosto boží ! Jen jsem čekal třeba i nějakou bombu přestupovou , proto se chci zeptat jak vypadá jednání s Petrem Vampolou ? dopadne to ? díky za odpověď a prosím buďte trochu konkrétnější díky PK.

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme, jsme moc rádi, že se vám dresy líbí. Co se týká Petra Vampoly, tak vám můžu potvrdit, že jsme s ním v kontaktu, ale zatím bohužel nemohu být konkrétnější. Pokud dojde k dohodě, budeme vás hned informovat prostřednictvím našeho webu tak, jako to děláme u všech hráčů, s nimiž podepíšeme smlouvu.
Jirka Veber
Martin Haluzík (martin.haluzikjr@seznam.cz - Praha)
29.5.2020, 21:41
Dobrý den, jak se vyvíjí situace ohledně beků Baráka a Hořavy zda budou pokračovat? Popřípadě zda máte nějakého hráče do obrany vytipovaného? Děkuji za odpověď Martin Haluzík

Odpověď:
Dobrý den,
Petr Hořava u nás pokračovat nebude, s dalšími obránci, včetně Jindry Baráka, jednám.
Jirka Veber

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
OHLASY - VIDEO 25.1.2021

Dokázali jsme napadat a získávat puky, hodnotí Doležal výhru nad Havířovem

Poprvé v sezoně zaznamenal Jiří Doležal dvougólový zápas. Slávistický útočník nejprve ve 12. minutě zvyšoval na 2:0 a na začátku druhé třetině vrátil sešívaným dvougólové vedení. „Vždycky jsem si ...

Přehrát video
ZÁPASY 25.1.2021

Tři body! Slavia s novými trenéry porazila Havířov

Slavia si poradila se soupeřem z Havířova a po dvou prohrách brala všechny body. O vítězství se dvěma brankami zasloužil Jiří Doležal. Po jedné trefě přidali Daniel Kružík a Jan Novák. Sešívaní tak ...

Číst více
A-TÝM 25.1.2021

Miloš Říha se vrací do Slavie. Jeho asistentem bude Pavel Kolařík

Vedení klubu se dohodlo na obnovení spolupráce s Milošem Říhou. Osmatřicetiletý trenér převezme A-tým po odvolané dvojici Štrba – Doležal, asistovat mu bude legendární slávistický obránce Pavel ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 23.1.2021

Novák: Věřili jsme v obrat, ale Kladno si zápas pohlídalo

Slávisté hráli s Kladnem dlouho vyrovnanou partii. O osudu zápasu rozhodla definitivně až třetí třetina, v níž Rytíři odskočili na konečné skóre 3:0. „Přijel kvalitní soupeř. Neodehráli jsme špatný ...

Přehrát video