30. září
Slavia Přerov
18:00
3. říjen
Vsetín Slavia
17:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se sportovního manažera na otázky týkající se sportovních záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jiří Veber.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy svůj e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 56 odpovědí v této kategorii celkem.

Sportovní manažer (Jiří Veber) (kucepe@centrum.cz - HC SLAVIA)
3.9.2020, 20:07
Dobrý den, odvolejte prosím toho rádoby trenéra, je k ničemu, máme hrát útočný hokej, po příchodu Vampoly a Šmerhy máme dle mě jeden z nejlepších mansaftu a placame se v tom nehorázně. Nevím co rozhodlo pro něj ale naše hra je tragická, Štrba ven!!!!!

Odpověď:
Dobrý den,
samozřejmě nejsme zatím s hrou spokojeni, ale v první řadě bych vinu určitě nesvaloval jen na trenéra. Vzhledem k nemocem, zraněním a karanténním opatřením nám chybí řada hráčů a od začátku přípravy jsme prakticky neměli k dispozici kompletní kádr. Po přípravě a jednom nepovedeném ligovém zápasu určitě nebudeme dělat závěry.
Jirka Veber
Sportovní manažer (Jiří Veber) (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
26.8.2020, 10:15
Dobrý den, proč nehrál ani jednou Brož ? a přijdou ještě posily? je to zatím bída a z posil co přišli ještě vetší až na Bednáře ..

Odpověď:
Dobrý den,
na začátku přípravy nechávali některé hráče trenéři odpočinout a pak byl bohužel nemocný, jinak by určitě do zápasů zasáhl. Na posílení kádru pracujeme, jedná se už spíše o jednotlivce na konkrétní post.
Jirka Veber
Sportovní manažer (Jiří Veber) (kucepe@centrum.cz - Slavia)
6.8.2020, 19:45
Dobrý den, nové logo i dresy jsou naprosto boží ! Jen jsem čekal třeba i nějakou bombu přestupovou , proto se chci zeptat jak vypadá jednání s Petrem Vampolou ? dopadne to ? díky za odpověď a prosím buďte trochu konkrétnější díky PK.

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme, jsme moc rádi, že se vám dresy líbí. Co se týká Petra Vampoly, tak vám můžu potvrdit, že jsme s ním v kontaktu, ale zatím bohužel nemohu být konkrétnější. Pokud dojde k dohodě, budeme vás hned informovat prostřednictvím našeho webu tak, jako to děláme u všech hráčů, s nimiž podepíšeme smlouvu.
Jirka Veber
Sportovní manažer (Jiří Veber) (martin.haluzikjr@seznam.cz - Praha)
29.5.2020, 21:41
Dobrý den, jak se vyvíjí situace ohledně beků Baráka a Hořavy zda budou pokračovat? Popřípadě zda máte nějakého hráče do obrany vytipovaného? Děkuji za odpověď Martin Haluzík

Odpověď:
Dobrý den,
Petr Hořava u nás pokračovat nebude, s dalšími obránci, včetně Jindry Baráka, jednám.
Jirka Veber
Sportovní manažer (Jiří Veber) (Petr@seznam.cz - Slavia)
19.5.2020, 10:36
Dobrý den, po shlédnutí několika archivních zápasů naší milované Slavie jsem zjistil, jak moc mi chybí chodit na Slavii v extralize. Nešlo by oslovit hráče myslím i Slavisty (Klepiš, Červenka, Vondrka, atd.) jestli by nebyli ochotni pomoct Slavii k postupu? Myslím, že by mohli pomoct! Vím že na ně nemáme úplně finanční možnosti, ale myslím že tyto srdcaři by mohli rok odehrát za menší finanční obnos.
Spolu jsme silnější!

Odpověď:
Dobrý den,
vize je to pěkná, ale aktuálně je nereálné přivést sem všechny tyto hráče. Přesto věřím, že všichni v organizaci budeme pracovat tak, abychom se do extraligy vrátili.
Jirka Veber
Sportovní manažer (Jiří Veber) (zbynda.bum@seznam.cz - HC Slavia Praha, Praha)
18.5.2020, 11:43
Dobrý den pane Veber! Jakožto fanoušek SLÁVIE, jsem se chtěl zeptat, jestli víte něco nového ohledně Petra Vampoly? (Jakože jestli se někdy kontaktujete či jestli bude ve SLÁVCE pokračovat?) Předem děkuju za odpověď. S pozdravem fanoušek Slávie Zbyněk Hanuš

Odpověď:
Dobrý den,
s Petrem Vampolou jsme v kontaktu a samozřejmě bychom byli rádi, kdyby u nás pokračoval, protože si vážíme toho, co pro nás v minulé sezoně udělal. Máme o něj zájem.
Jirka Veber
Sportovní manažer (Jiří Veber) (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
13.5.2020, 14:15
Dobrý den, z jakého důvodu jste nepřivedli Endála ? byli to finance nebo nezájem o hráče , čekal jsem ho v našem dresu a ne Poruby .. Jak to vypadá s posily ? zatím přišel jen Kafka... dále se chci zeptat jestli už se pohnuli jednání s Vampolou ?

Odpověď:
Dobrý den,
o Endálovi jsme neuvažovali. Co se týká kádru, tak jádro týmu máme vytvořené a s nějakými hráči ještě jednáme. S Petrem Vampolou jsme v kontaktu a máme o něj zájem.
Jirka Veber
Sportovní manažer (Jiří Veber) (danko.sisko@tiscali.cz - Slavia)
7.5.2020, 18:49
Dobrý den,
z informací o hráčích, které už máte pod smlouvou je určitá naděje v případě třeba Kafky, Vrdlovce nebo Vlčka ale obrana s kapitánem Novákem a ostatní zatím mladí, to vidím jako dost velký problém.
Nemyslíme, že obrana by měla být alespoň z poloviny zkušení obránci. Chápu, že doba není ideální na rozhazování a sponzoring ve sportu se bude za současné situace těžko obnovovat do starých kolejí, ale obrana plná mladých znamená jediné a to pokles ambicí na play off.
Děkuji za odpověď.
M. PlacekOdpověď:
Dobrý den,
dobrý hokej můžete hrát i s mladými hráči. Samozřejmě je dobré, aby mladí vedle sebe měli i nějaké zkušené hráče a po bekovi se ještě poohlížíme, ale já osobně bych se nebál hrát s mladými.
Jirka Veber
Sportovní manažer (Jiří Veber) (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
6.5.2020, 14:27
Dobrý den, to mi chcete říct že jednáte i s hráči jako Kubica či Hotěk ? doufal jsem že jsou na odchodu ...

Odpověď:
Dobrý den,
jak jsem již uvedl, se všemi hráči, tedy i s těmito dvěma, jsem byl v kontaktu. Neznamená to však, že jsem s nimi jednal o nové smlouvě.
Jirka Veber
Sportovní manažer (Jiří Veber) (alexandr.petrovic@seznam.cz - Praha)
6.5.2020, 01:01
Dobrý den, plánujete ještě nějáké posily?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
s některými hráči jednáme a pracujeme na tom. Pokud dojde ke konkrétní dohodě a podpisu smlouvy, rádi informaci zveřejníme.
Jirka Veber

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
A-TÝM 28.9.2020

Daniel Vrdlovec odchází do Ústí nad Labem

Slavia uvolnila Daniela Vrdlovce na hostování do konce sezony do Ústí nad Labem. Jedenatřicetiletý útočník se vrací do známého prostředí, před svým posledním příchodem do Edenu odehrál v dresu ...

Číst více
OHLASY 27.9.2020

Pomohl nám gól do šatny, říká Kružík. K výhře přispěl gólem a nájezdem

Na ledě dostává hodně prostoru, nastupuje na oslabení i do přesilovek. Daniel Kružík se trenérům za důvěru odvděčuje výkony na ledě, v pěti zápasech zaznamenal dvě branky a dvě asistence. Trefil se i ...

Číst více
SESTŘIHY 27.9.2020

Sestřih zápasu: Slavia - Vrchlabí 4:3sn

Podívejte se na sestřih gólů a všech samostatných nájezdů z utkání 5. kola Chance ligy, ve kterém Slavia porazila v Edenu nováčka z Vrchlabí 4:3.

Přehrát video
OHLASY 26.9.2020

Nula v nájezdech? Nebyla to zas tak těžká práce, culí se Michajlov

Sešívaní prodloužili proti Vrchlabí vítěznou sérii a lví podíl na tom měl gólman Martin Michajlov. Pochytal dvaatřicet střel a v samostatných nájezdech nepustil za svá záda ani jeden puk. „Kluci ...

Číst více