Ptejte se: Sportovní manažer (Jiří Veber)

Ptejte se sportovního manažera na otázky týkající se sportovních záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jiří Veber.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy svůj e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 22 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
26.7.2019, 10:26

Dobrý den, proč není na zkoušce Nestrašil nebo třeba ten Andres? jak jsem se ptal minule , bylo mi řečeno že není vyloučenou že se tu objeví ...díky Petr K

Dobrý den,
Tomáš Andres má angažmá ve Fracii a dle mých informací je tam spokojený, Viktora Nestrašila jsme se rozhodli na zkoušku nepozvat. Po dohodě s hlavním trenérem jsme na zkoušku pozvali hráče, kteří tu aktuálně jsou a bojují o místo.
Jirka Veber
Miro (mirsla@atlas.cz - Praha)
24.7.2019, 10:51

Dobrý den, neoslovili jste s nabídkou bývalé dlouholeté slávisty Marka Tomicu a Jakuba Sklenáře, kteří se podle mně dost překvapivě (zatím) rozhodli zůstat v Chomutově?

Dobrý den,
s Kubou Sklenářem jsme se nebavili, s Markem Tomicou jsme byli v kontaktu a bavili jsme se o jeho vizi a představách o dalším působením v hokeji. Máme zájem oslovovat slávisty, ale vždy záleží na našich možnostech a jejich požadavcích.
Jirka Veber
Pavel (pavelrehak74@seznam.cz - Slavia)
22.7.2019, 17:29

Přijde do Slavie nějaká výrazná posila?
Děkuji za odpověď

Dobrý den,
nechci v tuto chvíli říkat ani ano, ani ne. Bude záležet na našich možnostech a požadavcích výrazných posil.
Jirka Veber
Petr (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
2.7.2019, 10:33

Dobrý den, dlouho zde nebylo uvedeno, že další hráč podepsal smlouvu, chci se zeptat proč tak nebylo učiněno nebo oznámeno, že mají podepsáno, dle mě jedny z nejlepších hráčů v kádru a to Brož, Všetečka a Štibingr , snad si místo vybojovávat nemusí ?, když třeba Steinocher podepsal a ten dle mého názoru není na takové úrovni jak tyto tři. díky za odpověď

Dobrý den,
Honza Štibingr nám už dříve avizoval, že by chtěl odejít do Ameriky, což sám také vysvětloval v rozhovoru na webu. Pokud by neuspěl, tak jsme domluveni, že by se vrátil a smlouvu bychom řešili. S Robinem Všetečkou a Jardou Brožem počítáme. I když jsou věkem pořád junioři, od začátku přípravy jsou s A-týmem a dále budeme postupovat také podle toho, jak se jim bude dařit na ledě. Chceme, aby byla v týmu konkurence. Kádr ještě rozhodně není uzavřený, hráče, kteří podepíšou smlouvy, budeme dále zveřejňovat.
Jirka Veber
Petr (hoftas@seznam.cz - Slavia)
4.6.2019, 20:45

Dobrý den kdy budou oznámeni příchody nějakých hráčů? Díky Hofta

Dobrý den,
kádr se bude dotvářet v průběhu července a srpna, kdy oznámíme jména, která budou na soupisce pro novou sezonu. Máme zde hráče, kteří budou bojovat o smlouvu, a z nich budeme vycházet. Chceme dát prostor především našim odchovancům.
Jirka Veber
Martin Haluzík (martin.haluzikjr@seznam.cz - Praha)
2.6.2019, 08:47

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak se vyvíjí situace okolo Jindra Baráka, zda zůstane ve Slávii?

Dobrý den,
s Jindrou jsem v kontaktu, jednáme spolu a osobně bych byl rád, kdybychom se domluvili.
Jirka Veber
Břetislav Fišer (Fiserova.eva@email.cz - Hc Slavia Praha)
28.5.2019, 09:37

Do kolika le nabíráte nové žáky?

Dobrý den,
na Slavii probíhají nábory pro děti do sedmi let, v loňské sezoně se to týkalo především ročníku 2011 a mladších.
Jirka Veber
Filip Kolář (fkolar@seznam.cz - Praha)
22.5.2019, 17:27

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal jak jak se podílí na tréninkovém procesu náš trenér p. Říha, zda je osobně přítomen, či zda je pravda, že pomahá svému otci během mistrovství světa. Děkuji za odpověď Kolář

Dobrý den,
Miloš Říha pomáhal během mistrovství světa u reprezentace, ale vše bylo dopředu domluvené. Tréninkový procres připravil společně s trenérským štábem a v průběhu s nimi komunikoval.
Jirka Veber
Petr Kučera (kucepe@centrum.cz - HC Slavia)
16.5.2019, 14:34

Dobrý den, proč opět nezkusite Viktora Nestrasila? Na Kobre byl nejlepší a furt je to slávista v mladém věku. Proč zkoušíme dva cizince a Sladkovského, který nevynikali ani ve druhé lize. ? Místo našich odchovanců... Zkoušeli jste oslovit Tomáše Andrese ?

Dobrý den,
s Viktorem Nestrašilem ani s Tomášem Andresem jsme zatím nekomunikovali, ale máme je v patrnosti a nikde není psáno, že bychom je nemohli zapojit do try-outu.
Jirka Veber
Emill (Emil@orechov@seznam.cz - Praha)
14.5.2019, 20:02

Stipendium 😹 try out 😹 velký prachy to rodiče stojí ,ale co zbyva ,kdo muže neváhá.Jagr už taky ví kam ma zaletet a hledat kvalitní posily
Díky

Odpověď:
Omlouvám se, ale nerozumím pořádně otázce. Vždy se snažíme hráčům poskytnout maximum, věnovat se jim a pracovat s nimi, protože jsou pro nás budoucností klubu. Pokud ovšem mají zájem odejít do zahraničí, nemůžeme jim v tom násilím bránit.
Další stránky
123>>