Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se sportovního manažera na otázky týkající se sportovních záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jiří Veber.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy svůj e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 67 odpovědí v této kategorii celkem.

Vejmolová (elen.vejmola@seznam.cz - Praha)
15.3.2021, 08:22
Dobrý den ,
můžete mne vysvětlit jak je možné , že přes všechny omezení ,zákazy co nyní jsou ,přesto všechno výběr U18 pravidelně hraje přátelské zápasy a jezdí po celé republice např.Liberec,Jihlava,Vyškov,Mladá Boleslav atd...Slavia tam má také své zastoupení , tak musíte vědět jak je toto možné.Tohle tedy rozhodně není v zájmu zvládnutí co nejrychleji těžké situace co nyní panuje.
Pro reprezentaci tedy neplatí omezení nařízené vládou?
Školství , ekonomika ,zdravotnictví kolabuje náporem Covidu ,ale pro vyvolené platí nějaké vyjímky?
Pracuji ve zdravotnictví a jsem naprosto v šoku z informací , které jsou dostupné k repre na sociálních sítích . Ano , syn i dcera také sportují...nyní velmi omezeně , zápasy nehrály ani nepamatuji a do školy nechodí už Xměsíců.
Děkuji za vyjádření a přeji hodně sil v tomto nelehkém období


Odpověď:
Dobrý den,
máte pravdu, že náš hráč patří do výběru národního týmu do 18 let, nicméně tyto aktivity organizuje Český svaz ledního hokeje, takže s konkrétními detaily byste se musela obrátit přímo na jejich zástupce. Předpokládáme, že se hráči v rámci reprezentačních srazů řídí hygienickými předpisy a nařízeními, které jsou pro tyto akce stanovené.
Jiří Veber
Vladislav Pek (pekv@centrum.cz - Nový Bydžov)
1.2.2021, 17:29
Dobrý den, mám dotaz ohledně dresu. Když jsem si rád přivykl, že je konečně sešívaný, najednou je zase všechno jinak... Proč? Stejně tak znak, je už asi čtvrtý, co jen já pamatuju. HC Slavia je tradiční klub, ale se symboly to nějak nefunguje. Má to nějaké důvody ohledně sponzorů? Zkrátka tomu nějak nerozumím. Ale jinak - díky za práci všech ve Slavii zejména v této divné době. Moc Vám držím palce!

Odpověď:
Dobrý den,
váš dotaz bude přesměrován do sekce klub, kde vám na něj odpoví Jakub Mezlík.
Jirka Veber
Petr (Kucepe@centrum.cz - Hc slavia)
30.1.2021, 07:21
Dobrý den, pokusíte se domluvit se Spartou aby tu zůstal Šmerha do konce sezóny? Nebo se dnes bude jednat o jeho poslední zápas...

Odpověď:
Dobrý den,
se Spartou jsme v kontaktu a děláme vše pro to, aby u nás mohl zůstat. Tomáš má ale uzavřenou smlouvu na Spartě a přednostní právo mají oni. Zatím zůstává u nás, ale v momentě, kdy by nastoupil po 15. únoru v extralize, už by za nás hrát nemohl.
Jirka Veber
Petr (Kucepe@centrum.cz - Hc slavia)
29.1.2021, 20:01
Dobrý den, nešlo by angažovat Marcela z Litoměřic a Kadlece ze Sokolova? Myslím že zrovna tyto dva by Slavii extrémně pomohli a ve Slavii již dřív působili. Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
na podobný dotaz jsem již odpověděl níže, do týmu jsme přivedli jiné hráče.
Jirka Veber
Petr Kučera (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
27.1.2021, 13:40
Dobrý den , přijde ještě nějaká posila do útoku ? mám na mysli rozdílového hráče co dokáže udělat 50 b. za sezonu , díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
o probíhajících jednáních dopředu neinformujeme, vždy vše zveřejníme, jakmile je hráč podepsaný. Před uzávěrkou přestupů jsme měli v hledáčku několik jmen a tým jsme na poslední chvíli doplnili o Michala Poletína a Jiřího Říhu.
Jirka Veber
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice)
23.1.2021, 16:02
Dobrý den, takže sestupují letos dva týmy kyž má být 17 týmů? Děkuji
https://www.hokej.cz/mladez-clanek/kral-objasnil-jak-budou-vypadat-souteze-v-rocniku-2021-22/5054356?t=36+ORDER+BY+9205--+
Hezký den,
Jakub Lochma

Odpověď:
Dobrý den,
letos nikdo nesestupuje. Aktuálně je v Chance lize 18 týmů a jeden postoupí do extraligy, proto jich bude příští sezonu 17.
Jirka Veber
Ales Brazda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
14.1.2021, 14:33
Dobrý den, máte už prosím nějakého kandidáta, kdo by se mohl stát trenérem A mužstva? Teď jím teoreticky můžete být Vy s Pavlem Kolaříkem, než začne trénovat juniorka, pokud vůbec začne.

S pozdravem,

Aleš Brázda

Odpověď:
Dobrý den,
na výběru nového trenéra pracujeme a probíhají jednání. Nehledáme krátkodobé řešení, ale chceme přivést trenéra s výhledem i do příští sezony.
Jirka Veber
Patrik (mocapa@seznam.cz - Praha)
12.1.2021, 13:42
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda budete v nejbližší době chtít posilnit nebo jestli se ohlížíte po zahraničních hráčích třeba jako v Porubě je finský hráč, jestli třeba nechce zkusit hráče z finské ligy jako viz. Tuominen co působil u nás? Bylo by to super v některých zápasech nám chybí klíčový rozdílový hráč.
Děkuji za odpověď a s přáním úspěchů v nejbližších zápasech.

Odpověď:
Dobrý den,
o posílení týmu se bavíme a probíhají některá jednání. Hledáme typy hráčů na doplnění kádru v rámci našich možností.
Jirka Veber
Zbyněk Hanuš (zbynda.bum@seznam.cz - Praha HC Slavia Praha)
18.11.2020, 12:18
Dobrý den pane Veber. Moc vás zdravím. Chtěl jsem se jenom zeptat jestli jste se někdy momentálně nekontaktoval s Vladimírem Sobotkou. Ve Švýcarsku skončil a nyní je měsíc ve Spartě. Tak jestli náhodou by naší Slávii nechtěl pomoct. Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Zbyněk Hanuš

Odpověď:
Dobrý den, pane Hanuši,
s Vláďou jsme v kontaktu již delší dobu, s A-týmem v Edenu i trénoval. Zahraniční ani extraligové nabídce jsme ale bohužel nemohli konkurovat.
Jirka Veber
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)
19.10.2020, 05:18
Dobrý den,doufám že se Slavii podaří postoupit do extraligy.Hodně štěstí a zdaru do dalších zápasů.
Tomáš Hlaváček

Odpověď:
Dobrý den, pane Hlaváčku,
děkujeme vám za podporu.
Jirka Veber

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

Číst více
A-TÝM 8.4.2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

Číst více
A-TÝM 7.4.2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

Číst více
A-TÝM 7.4.2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.

Číst více