6. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Ptejte se

Ptejte se sportovního manažera na otázky týkající se sportovních záležitostí. Na vaše dotazy v této sekci odpovídá Jiří Veber.

Dotazy budou veřejné po zodpovězení dotazovaného. Na vulgární projevy či urážky nebude klub reagovat. Prosíme, uveďte vždy svůj e-mail, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
vyplňte prosím všechny kolonky

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 53 odpovědí v této kategorii celkem.

Martin Haluzík (martin.haluzikjr@seznam.cz - Praha)
29.5.2020, 21:41
Dobrý den, jak se vyvíjí situace ohledně beků Baráka a Hořavy zda budou pokračovat? Popřípadě zda máte nějakého hráče do obrany vytipovaného? Děkuji za odpověď Martin Haluzík

Odpověď:
Dobrý den,
Petr Hořava u nás pokračovat nebude, s dalšími obránci, včetně Jindry Baráka, jednám.
Jirka Veber
Petr (Petr@seznam.cz - Slavia)
19.5.2020, 10:36
Dobrý den, po shlédnutí několika archivních zápasů naší milované Slavie jsem zjistil, jak moc mi chybí chodit na Slavii v extralize. Nešlo by oslovit hráče myslím i Slavisty (Klepiš, Červenka, Vondrka, atd.) jestli by nebyli ochotni pomoct Slavii k postupu? Myslím, že by mohli pomoct! Vím že na ně nemáme úplně finanční možnosti, ale myslím že tyto srdcaři by mohli rok odehrát za menší finanční obnos.
Spolu jsme silnější!

Odpověď:
Dobrý den,
vize je to pěkná, ale aktuálně je nereálné přivést sem všechny tyto hráče. Přesto věřím, že všichni v organizaci budeme pracovat tak, abychom se do extraligy vrátili.
Jirka Veber
Zbyněk Hanuš (zbynda.bum@seznam.cz - HC Slavia Praha, Praha)
18.5.2020, 11:43
Dobrý den pane Veber! Jakožto fanoušek SLÁVIE, jsem se chtěl zeptat, jestli víte něco nového ohledně Petra Vampoly? (Jakože jestli se někdy kontaktujete či jestli bude ve SLÁVCE pokračovat?) Předem děkuju za odpověď. S pozdravem fanoušek Slávie Zbyněk Hanuš

Odpověď:
Dobrý den,
s Petrem Vampolou jsme v kontaktu a samozřejmě bychom byli rádi, kdyby u nás pokračoval, protože si vážíme toho, co pro nás v minulé sezoně udělal. Máme o něj zájem.
Jirka Veber
Petr (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
13.5.2020, 14:15
Dobrý den, z jakého důvodu jste nepřivedli Endála ? byli to finance nebo nezájem o hráče , čekal jsem ho v našem dresu a ne Poruby .. Jak to vypadá s posily ? zatím přišel jen Kafka... dále se chci zeptat jestli už se pohnuli jednání s Vampolou ?

Odpověď:
Dobrý den,
o Endálovi jsme neuvažovali. Co se týká kádru, tak jádro týmu máme vytvořené a s nějakými hráči ještě jednáme. S Petrem Vampolou jsme v kontaktu a máme o něj zájem.
Jirka Veber
Michal Placek (danko.sisko@tiscali.cz - Slavia)
7.5.2020, 18:49
Dobrý den,
z informací o hráčích, které už máte pod smlouvou je určitá naděje v případě třeba Kafky, Vrdlovce nebo Vlčka ale obrana s kapitánem Novákem a ostatní zatím mladí, to vidím jako dost velký problém.
Nemyslíme, že obrana by měla být alespoň z poloviny zkušení obránci. Chápu, že doba není ideální na rozhazování a sponzoring ve sportu se bude za současné situace těžko obnovovat do starých kolejí, ale obrana plná mladých znamená jediné a to pokles ambicí na play off.
Děkuji za odpověď.
M. PlacekOdpověď:
Dobrý den,
dobrý hokej můžete hrát i s mladými hráči. Samozřejmě je dobré, aby mladí vedle sebe měli i nějaké zkušené hráče a po bekovi se ještě poohlížíme, ale já osobně bych se nebál hrát s mladými.
Jirka Veber
Petr Kučera (kucepe@centrum.cz - Hc Slavia)
6.5.2020, 14:27
Dobrý den, to mi chcete říct že jednáte i s hráči jako Kubica či Hotěk ? doufal jsem že jsou na odchodu ...

Odpověď:
Dobrý den,
jak jsem již uvedl, se všemi hráči, tedy i s těmito dvěma, jsem byl v kontaktu. Neznamená to však, že jsem s nimi jednal o nové smlouvě.
Jirka Veber
6.5.2020, 01:01
Dobrý den, plánujete ještě nějáké posily?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
s některými hráči jednáme a pracujeme na tom. Pokud dojde ke konkrétní dohodě a podpisu smlouvy, rádi informaci zveřejníme.
Jirka Veber
Petr Kučera (kucepe@centrum.cz - HC SLAVIA)
5.5.2020, 14:03
Dobrý den, na videu v přípravě jsou hráči co nejsou na soupisce ani nebyli představeny mezi hráči co prodloužili smlouvu, znamená to že jsou na zkoušce? nebo jen se připravují s týmem než si najdou jiné angažmá? Kdy budou představeny další posily? Jak to vypadá s Vampolou? Dále mě velmi mrzí odchod Ryzáka dle mě jeden z našich nejlepších beku... A poslední otázka, jistě kromě třech již zmíněných hráčů co nechtěli dále působit ve Slavii jste se nedohodli i s dalšími a nebo jste samy o další spolupráci nestali, proč nejsou oznámeny jejich jména, kdo dal pokračovat nebude??? Díky za odpovědi

Odpověď:
Dobrý den, pane Kučero,
jména hráčů, se kterými jsme podepsali smlouvy, zveřejňujeme postupně, aktuální informace o kádru najdete vždy na našem webu. V momentě, kdy vyšel článek o hráčích, kteří zde nepokračují, byla jasná tato tři jména. Se všemi hráči, kteří zde dokončili minulou sezonu, jsem byl nebo stále jsem v kontaktu. Žádné další konkrétní info pro vás v tuto chvíli nemáme, a to platí i ohledně Petra Vampoly.
Jirka Veber
Ondřej Vojta (sksondra@outlook.cz - Praha)
30.4.2020, 14:05
Dobrý den pane Vebere,
Rád bych se Vás zeptal, jak se má situace kolem Josefa Janči? Nikde jsem se nedočetl, jestli bude v klubu pokračovat jako analytik a zároveň vedoucí družstva, nebo jestli klub opouští.
Díky, přeji dobrou volbu při skladbě týmu na příští sezonu a hodně zdraví.

Odpověď:
Dobrý den, pane Vojto,
Josef Janča bude v klubu pokračovat, jeho funkce jsou vedoucí družstva a videokouč.
Jirka Veber
Petr Fenik (pfen@centrum.cz - Praha - Slavia)
19.3.2020, 16:13
Dobrý den p.Veber,jako dlouholetého fanouška hokejové i fotbalové Slavie mě není lhostejné kde se momentálně nachází náš hokejový tým.Je škoda že se nepodařilo udržet p.Říhu u mužstva,to nemohu říci o trenérovi brankařů(mohl by zkusit angažmá v jiném klubu) p.Málkovi kterému se podařilo odstranit z klubu mladé a dobré brankáře Šorfa nebo Sochůrka odchovance klubu kteří doplatili na různé rozchytávání Honzíků a Růžičků kteří mužstvu vůbec v loňské sezóně nepomohli a angažování Málka ml.který určitě nepřesvědčil,jeho tristní statistika v play off 76% je doslova tragická.Zajímalo by mě v případě Málka ml.jaká jsou kritéria pro nominaci do mládežnických reprezentačních týmů,zda vlivní rodičové nebo opravdu sportovní výkony.Podle toho také vypadá mládežnická reprezentace ve všech kategoriích a jejich výsledky.Chci se ještě zmínit o Šrfovi který podával v Táboře velmi dobré výkony a zrovna tak Sochůrek na Kobře,myslím že stojí za zvážení jejch angažmá pro příští ročník a i mladé hráče v poli a ne 35 a výše.Musím také vzpomenout na Heldáka nebo Tejrala kteří byli odejíti a dnes se dobře uplatňují v jiných týmech,škoda.Nemějte mi za zlé můj amatérský pohled na věc (je mi skoro 70 let) a Slavii fandím už určitě 65 let v dobách kdy se nedaří i v těch velmi úspěšných.Děkuji za odpověď na můj názor a přeji hodně zdraví všem v této nelehké době.

Odpověď:
Dobrý den,
za nominaci do mládežnických národních týmů zodpovídají trenéři, kteří jednotlivé kategorie vedou. Kluby mohou hráče do reprezentace pouze doporučit, ale nominace neovlivňují. S gólmany jsme v uplynulé sezoně byli spokojení, sezona dopadla nad očekávání, ale jsme si samozřejmě vědomi výpadku, který potkal mužstvo ve druhé části. Málek měl na začátku dobrou výkonnost, pak se mu tolik nedařilo, a tak dostával prostor v juniorské kategorii, kde měl dobrá čísla. Tejral si chtěl vyzkoušet něco jiného a odešel do Kuvajtu, co se týká Heldáka, tak mám jinou představu o přístupu profesionálního hráče, než jaký měl on. Váš pohled vám určitě nemám za zlé, vážím si vaší podpory našemu klubu a rád na všechny slušně položené dotazy od fanoušků odpovím.
Jirka Veber

Další stránky
123456>>
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 5.7.2020

Brož o studiu na vysoké škole: V zápřahu s hokejem se rozhodně nenudím

Slavia má ve svých řadách také několik hráčů, kteří studují na vysoké škole. Jedním z nich je útočník Jaroslav Brož, který v rozhovoru nastiňuje, jak jeho studium probíhá, nebo jaké má cíle na ...

Číst více
MLÁDEŽ 3.7.2020

Chceme, aby kluci makali, ale zároveň se bavili hokejem, říká trenér dorostu Slížek

Dorostenci mají za sebou letní přípravu, v rámci níž se s týmem připravovala celá řada nových hráčů. Trenér Ladislav Slížek se v rozhovoru krátce ohlíží za uplynulým obdobím a nastiňuje představy pro ...

Číst více
A-TÝM 30.6.2020

Přípravu jsme zaměřili na sílu a dynamiku, v sobotu byly běhy, přibližuje trenér Doležal

Sešívaným skončila v pondělí suchá část letní přípravy. Po osmi náročných týdnech je čeká krátká dovolená, po níž už vyjedou na led. Asistent trenéra Jiří Doležal vypráví v rozhovoru o uplynulém ...

Číst více
MLÁDEŽ 27.6.2020

Slavíček s Hrdličkou dostali pozvánku do reprezentace U17

Útočník Šimon Slavíček a obránce Jakub Hrdlička patřili v loňské sezoně mezi stabilní členy reprezentačního výběru do 16 let a nyní figurují i v nominaci na první akci reprezentační sedmnáctky. Tu ...

Číst více