Tabulka
Přehled výsledků základní části - klikněte zde
Celková tabulka - Tipsport extraliga ledního hokeje 2010/11
Po najetí kurzorem na záhlaví se zobrazí název sloupce. Kliknutím se tabulka podle sloupce setřídí (sloupec tučným písmem).
| P | klub | Z | V | Vp | Pp | P | VB | : | IB | B | RB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | HC Oceláři Třinec | 52 | 26 | 5 | 8 | 13 | 178 | : | 136 | 96 | +42 |
| 2. | Bílí Tygři Liberec | 53 | 26 | 5 | 7 | 15 | 162 | : | 143 | 95 | +19 |
| 3. | HC Vítkovice Steel | 52 | 26 | 6 | 2 | 18 | 162 | : | 137 | 92 | +25 |
| 4. | PSG Zlín | 52 | 22 | 7 | 8 | 15 | 158 | : | 134 | 88 | +24 |
| 5. | HC Dynamo Pardubice | 52 | 24 | 3 | 10 | 15 | 146 | : | 125 | 88 | +21 |
| 6. | HC Slavia Praha | 53 | 21 | 10 | 3 | 19 | 144 | : | 134 | 86 | +10 |
| 7. | Č.Budějovice | 52 | 23 | 6 | 4 | 19 | 158 | : | 131 | 85 | +27 |
| 8. | HC Benzina Litvínov | 52 | 23 | 2 | 4 | 23 | 131 | : | 161 | 77 | -30 |
| 9. | HC Plzeň 1929 | 52 | 27 | 6 | 3 | 16 | 153 | : | 145 | 77 | +8 |
| 10. | HC Energie Karlovy Vary | 52 | 15 | 7 | 12 | 18 | 152 | : | 154 | 71 | -2 |
| 11. | HC Kometa Brno | 52 | 19 | 5 | 1 | 27 | 130 | : | 146 | 68 | -16 |
| 12. | HC Sparta Praha | 52 | 14 | 6 | 3 | 29 | 114 | : | 140 | 57 | -26 |
| 13. | HC Vagnerplast Kladno | 52 | 10 | 3 | 5 | 34 | 105 | : | 172 | 35 | -67 |
| 14. | BK Mladá Boleslav | 52 | 14 | 4 | 5 | 29 | 123 | : | 158 | 33 | -35 |
Započteny zápasy do: 16.03.2011 včetně.
Odečet bodů
Jako trest za neoprávněné starty svých hráčů rozhodla APK o odečtu bodů: Mladá Boleslav -22, Plzeň -19, Kladno -6. Výsledky zápasů a tím i skóre a body ostatních klubů zůstávají v platnosti, beze změny necháváme i tabulku domácích a venkovních zápasů.
Konečné pořadí
O pořadí týmů na 4.-5. a 8.-9. místě rozhodly vzájemné zápasy. Litvínov měl s Plzní na ledě horší vzájemnou bilanci, ale díky úřednímu odpočtu bodů z jednoho vzájemného zápasu (viz výše) měl celkovou bilanci lepší Litvínov.
Systém soutěže
Pořadí při rovnosti bodů v průběhu soutěže se určuje podle vyššího brankového rozdílu a podle podle vyššího počtu vstřelených branek. Pro rozdělení týmů do další části soutěže jsou rozhodující vzájemné zápasy.
Tabulka domácích zápasů
| P | klub | Z | V | Vp | Pp | P | VB | : | IB | B | RB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | HC Vítkovice Steel | 26 | 18 | 4 | 1 | 3 | 95 | : | 52 | 63 | +43 |
| 2. | HC Oceláři Třinec | 26 | 16 | 4 | 2 | 4 | 103 | : | 55 | 58 | +48 |
| 3. | Č.Budějovice | 26 | 16 | 4 | 2 | 4 | 98 | : | 55 | 58 | +43 |
| 4. | HC Plzeň 1929 | 26 | 17 | 2 | 2 | 5 | 83 | : | 63 | 57 | +20 |
| 5. | Bílí Tygři Liberec | 27 | 17 | 1 | 2 | 7 | 91 | : | 69 | 55 | +22 |
| 6. | HC Slavia Praha | 26 | 14 | 4 | 2 | 6 | 78 | : | 57 | 52 | +21 |
| 7. | HC Benzina Litvínov | 26 | 17 | 0 | 1 | 8 | 68 | : | 56 | 52 | +12 |
| 8. | PSG Zlín | 26 | 13 | 3 | 5 | 5 | 94 | : | 62 | 50 | +32 |
| 9. | HC Dynamo Pardubice | 26 | 12 | 2 | 5 | 7 | 77 | : | 61 | 45 | +16 |
| 10. | HC Sparta Praha | 26 | 10 | 5 | 2 | 9 | 69 | : | 66 | 42 | +3 |
| 11. | HC Kometa Brno | 26 | 12 | 1 | 1 | 12 | 61 | : | 68 | 39 | -7 |
| 12. | HC Energie Karlovy Vary | 26 | 7 | 3 | 6 | 10 | 71 | : | 73 | 33 | -2 |
| 13. | BK Mladá Boleslav | 26 | 8 | 2 | 4 | 12 | 71 | : | 79 | 32 | -8 |
| 14. | HC Vagnerplast Kladno | 26 | 7 | 2 | 3 | 14 | 62 | : | 79 | 28 | -17 |
Tabulka venkovních zápasů
| P | klub | Z | V | Vp | Pp | P | VB | : | IB | B | RB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | HC Dynamo Pardubice | 26 | 12 | 1 | 5 | 8 | 69 | : | 64 | 43 | +5 |
| 2. | Bílí Tygři Liberec | 26 | 9 | 4 | 5 | 8 | 71 | : | 74 | 40 | -3 |
| 3. | HC Plzeň 1929 | 26 | 10 | 4 | 1 | 11 | 70 | : | 82 | 39 | -12 |
| 4. | HC Energie Karlovy Vary | 26 | 8 | 4 | 6 | 8 | 81 | : | 81 | 38 | 0 |
| 5. | HC Oceláři Třinec | 26 | 10 | 1 | 6 | 9 | 75 | : | 81 | 38 | -6 |
| 6. | PSG Zlín | 26 | 9 | 4 | 3 | 10 | 64 | : | 72 | 38 | -8 |
| 7. | HC Slavia Praha | 27 | 7 | 6 | 1 | 13 | 66 | : | 77 | 34 | -11 |
| 8. | HC Kometa Brno | 26 | 7 | 4 | 0 | 15 | 69 | : | 78 | 29 | -9 |
| 9. | HC Vítkovice Steel | 26 | 8 | 2 | 1 | 15 | 67 | : | 85 | 29 | -18 |
| 10. | Č.Budějovice | 26 | 7 | 2 | 2 | 15 | 60 | : | 76 | 27 | -16 |
| 11. | HC Benzina Litvínov | 26 | 6 | 2 | 3 | 15 | 63 | : | 105 | 25 | -42 |
| 12. | BK Mladá Boleslav | 26 | 6 | 2 | 1 | 17 | 52 | : | 79 | 23 | -27 |
| 13. | HC Sparta Praha | 26 | 4 | 1 | 1 | 20 | 45 | : | 74 | 15 | -29 |
| 14. | HC Vagnerplast Kladno | 26 | 3 | 1 | 2 | 20 | 43 | : | 93 | 13 | -50 |
Součet - domácí vs. hosté
| Z | V | Vp | R | Pp | P | VB | : | IB | B | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domácí týmy | 365 | 184 | 37 | 0 | 38 | 106 | 1121 | : | 895 | 664 | +226 |
| Hostující týmy | 365 | 106 | 38 | 0 | 37 | 184 | 895 | : | 1121 | 431 | -226 |
Máte technické či obsahové připomínky k tabulce?
Napište nám na podporaesports.cz.
Varvařovský: Na Slavii vše funguje. Věřím ve svůj progres
Říká, že není bitkař, přesto v Edenu v zimě shodil rukavice. Teď ale David Varvařovský oblékne červenobílý dres. „Má přednost je myšlenka ve hře, se svou výškou ale nabídnu i clonu a důraz před ...
Přehrát videoPavelka prodloužil se Slavií kontrakt, zůstane až do roku 2028
Jaroslav Pavelka má jasno o své budoucnosti minimálně na další dvě sezony. Dvaatřicetiletý gólman se dohodl se Slavií na prodloužení kontraktu do roku 2028.
Číst víceDo Edenu přichází útočník David Varvařovský
Téměř dva metry vysoký útočník David Varvařovský se stává novou posilou Slavie. Do Edenu přichází ze Sokolova, během svoji mládežnické kariéry působil v Karlových Varech, kde zapsal i jeden ...
Číst víceHolejšovský má bronz z mistrovství světa
Slávistický útočník Josef Holejšovský veze z mistrovství světa hráčů do 18 let bronzovou medaili. Češi mají za sebou povedený turnaj, který završili vítězstvím nad Lotyšskem v zápase o třetí místo.
Číst více
Rozpis ledu
Zápasy mládeže živě!
Pojď hrát hokej!
Hlavní město Praha
Praha 10
NSA
Sešívaní
Partnerská škola