18. září

Reportáž ze zápasu

47.kolo, sobota 25.2.2006, Č. Budějovice - Slavia
Č. Budějovice

Branky a nahrávky: 2. Feferle, 13. Bíza (Ferebauer), 31. Havran, 35. Klement (Havran), 37. Ferebauer (Feferle), 41. Ježek (Havran), 48. Ťoupal (Matlášek), 57. Ferebauer (Feferle) - 23. Fára (Sýkora)
Vyloučení: 3:4, navíc Stejskal (CEB) 10 min. Využití: 2:1 Rozhodčí: Dvořák - Český, Kostka. Diváci: 95

Sestavy

Č. Budějovice

Klestil - Semrád, Havran, Heindl, Vráblík, Budina, Klement - Ťoupal, Bíza, Janeček - Ježek, Stejskal, Rezek - Feferle, Ferebauer, Hudler - Matlášek, Marek.

Furch (37. Meravý) - Gold, Gaisler, Sedláček, Doležal, Barák, Humpolíček - Petráň, Fára, Sýkora - Mackal, Žejdl, Mavrojanidis - Koudela, Palaščák, Poletín.

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži