18. září

Litvínov
3:4p.
0:0, 2:1, 1:2 - 0:1

Branky Slavie: 39. Kachlík (Růžička, Sklenář), 42. Krejčí, 50. Stromko (Malárik, Soldán), 64. Krejčí (Freisler, Jebavý)

Sestavy

Litvínov

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži