18. září

Sparta
2:3sn.
1:1, 1:0, 0:1 - 0:0,

Branky: 17. Hrabák, 32. Hanták (Švidra) - 19. Palaščák (Žejdl, Poletín), 58. Žejdl (Poletín), rozhod. nájezd - Lukáš Žejdl. Vyloučení: 10:12. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 25:35. Rozhodčí: Vláčil - Charvát, Arazimová. Diváci: 250

Sestavy

Sparta

Kocián - Drvota, Dvořák, Grin, Korand, Koževnikov, Veselý, Vítek, Švidra - Chára, Dvořáček, Eis, Hanták, Hrabák, Hybner, Kniazev, Krpata, Kubů, Rubeš, Sovík, Tůma.

Meravý - Doležal, Barák -C-, Krejčí, Humpolíček, Hruška, Novák, Sedláček, Krejčík, Poletín -A-, Koubek, Suchánek, Hellar, Wszolek, Chlapík, Cikánek, Žejdl, Mavrojanidis, Palaščák -A-, Müller, Süsser.

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži