18. září

Reportáž ze zápasu

38.kolo, pondělí 5.1.2009, Slavia - Litvínov
Litvínov

Branky a nahrávky: 50. Michal Poletín (Kachlík, Doležal) - 2. Marek Zavřel (Čejka, Kafan), 19. Jan Bíza (Přeučil), 36. Jan Bíza (Gerhát, Kousalík) 48. Jiří Gula (Bíza, Gehrát), 48. Jan Bojer (Zavřel, Pekárik), 57. Jakub Maxa (Pekárik, Kafan). Vyluočení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Würherle - Marek, Žemlička. Diváci: 37.

Sestavy

Meravý - Barák, Blažek, Doležal, Česnek, Gaisler, Haffenrichter, Horváth, Humpolíček, Kachlík, Koubek, Krejčí, Mavrojanidis, Poletín, Vokál, Vrdlovec, Šíma.

Litvínov

Brzobohatý - Bíza, Bojer, Čejka, Gerhát, Gula, Hora, Kafan, Kousalík, Mackal, Maxa, Müller, Pekárik, Přeučil, Stříteský, Zavřel.

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži