18. září

Reportáž ze zápasu

10.kolo, čtvrtek 2.10.2003, Litvínov - Slavia
Litvínov

Branky: 6. Petružálek (Novák O., Boháček), 25. Řezníček (Tauš, Petružálek)

Vyloučení: 6:8 Využití: 1:0

Sestavy

Litvínov

Hanuljak - Boháček, Hlavatý, Klement, Kuncl, Petružálek, Poživil, Řezníček - Bahenský, Diviš, Heinisch, Nekvinda, Novák J., Novák O., Přeučil, Švejda, Tauš, Závada

Bezunk - Borůvka, Braniš(C), Březina, Novák J., Staněk, Špelda, Šulc - Bartoš, Birner, Borovanský, Červenka, Doležal, Frodl, Kala, Klimeš, Kvapil, Malát, Morava, Novák R., Pavel

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži