P21, sobota 16.2.2019, Slavia "B" - Č. Budějovice "B"
Slavia "B"
4:3sn(1:1, 0:0, 2:2)
Č. Budějovice
Č. Budějovice "B"

Branky a nahrávky: 9. Novák (Růzha, Hrdlička), 53. Weitz (Tomas, Novák), 54. Kondratěv (Znamenáček, Kluch), rozh. náj. Novák – 6. Sochor (Kotous), 41. Korndofer (Bukovský), 43. Bělohlav. Rozhodčí: Karda – Mrázek, Pacovský. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 40. Střely na branku: 29:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3.

Slavia "B": Vávra (53.-60. Pašek) – Weitz, Samson, Hrdlička, Pospíšil, Kulinič, Kluch, Kučera – Tomas, Nemes, Jokl, Černý, Šíba, M. Novák, Kondratěv, Hradil, Růzha, Znamenáček

Č. Budějovice "B": Heidinger – J. Novák, Srnec, Dohnal, Placek, Kumpfmüller, Tušl – Hála, Korndorfer, Kotous, Řehout, Petrásek, Pojar, Bělohlav, Sochor, Bukovský