26.10.2007, Adam Bagar

Junioři podlehli v kvalitním utkání těsně Sareze Ostrava

V dalším kole juniorské extraligy nastoupili proti sobě týmy Sareza Ostrava a Slavia Praha. Favoritem utkání byli hostující hráči. Domácí však předvedli nejlepší domácí výkon letošní sezóny. Sareza sice rychle prohrávala, když se o branku hostujícího týmu postaral Tomáš Doležal. Ale ještě v první části stačili domácí srovnat gólem z hole Radovana Vajdy. Domácím vyšel na výbornou úvod druhé části, když hned v první minutě skóroval Ivo Mocek. Hosté se nevzdávali a ještě v druhé části se trefili z hole Jakuba Vokála a srovnali tak stav po dvou třetinách na 2:2. Vítězství na stranu domácí Sarezy zařídil Jakub Ciupa. Hosté se ještě snažili vyrovnat stav, ale ztroskotávali na výborně chytajícím Gleichovi. Slavia Praha tak těsně podlehla ve velmi kvalitním utkání domácí Sareze 3:2.

Je nám líto, ale požadovaná stránka na webu www.hc-slavia.cz není k dispozici. Je možné, že stránka byla odstraněna, přejmenována nebo není dočasně dostupná. Je rovněž možné, že jste udělali chybu v URL adrese.

Pokud hledáte něco konkrétního, doporučujeme vrátit se na hlavní stránku prezentace - www.hc-slavia.cz. Pokud se domníváte, že se jedná o naši chybu, kontaktujte nás.