24. říjen

:

Branky

Sestavy

V dalším kole juniorské extraligy nastoupili proti sobě týmy Sareza Ostrava a Slavia Praha. Favoritem utkání byli hostující hráči. Domácí však předvedli nejlepší domácí výkon letošní sezóny. Sareza sice rychle prohrávala, když se o branku hostujícího týmu postaral Tomáš Doležal. Ale ještě v první části stačili domácí srovnat gólem z hole Radovana Vajdy. Domácím vyšel na výbornou úvod druhé části, když hned v první minutě skóroval Ivo Mocek. Hosté se nevzdávali a ještě v druhé části se trefili z hole Jakuba Vokála a srovnali tak stav po dvou třetinách na 2:2. Vítězství na stranu domácí Sarezy zařídil Jakub Ciupa. Hosté se ještě snažili vyrovnat stav, ale ztroskotávali na výborně chytajícím Gleichovi. Slavia Praha tak těsně podlehla ve velmi kvalitním utkání domácí Sareze 3:2.

Autor Adam Bagar
MLÁDEŽ 23.10.2019

Představujeme nejlepší mládežníky za září 2019

Slavia i v této sezoně oceňuje každý měsíc nejlepší hráče v mládežnických kategoriích. Osm nejúspěšnějších hokejistů od deváté po druhou třídu se vám nyní představuje v krátkých rozhovorech.

SESTŘIHY 22.10.2019

Sestřih zápasu: Ústí - Slavia 2:4

Podívejte se na sestřih gólových okamžiků ze zápasu 16. kola Chance ligy mezi Ústí nad Labem a Slavií. Sešívaní zvítězili 4:2 a připsali si třetí výhru v řadě.

Přehrát video
FANOUŠCI 21.10.2019

Slavia pořádá o víkendech veřejné bruslení v Edenu

Přijďte si zabruslit ve vybraných dnech v průběhu sezony do Edenu! Aktuálně jsou vypsané tři sobotní termíny, o dalších budeme informovat vždy prostřednictvím našeho webu.

MLÁDEŽ 22.10.2019

Shrnutí mládeže: Dominantní sedmáci nebo druhá výhra juniorky

V posledním týdnu zažily slávistické mládežnické týmy poměrně úspěšné období. Junioři porazili Mladou Boleslav a připsali si druhou výhru v sezoně, dorost se v klidu drží na postupových příčkách do ...