8. březen
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
22.9.2016

Juniorka se z Litvínova vrací bez branek a bez bodů

7.kolo, čtvrtek 22.9.2016, Litvínov - Slavia
Litvínov

Branky a nahrávky: 26. Chmelař (Bárdoš, Kučera), 36. Bárdoš (Dufek, Chmelař), 37. Bečvář (Franc). Rozhodčí: Sýkora - Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 3:3, navíc Brejžek (LIT) 5 min. a OT do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 95. Střely na branku: 34:24.

Sestavy

Litvínov

Havlík – Urbánek, Franc, Havlík D., Březák, Brzek, Brejžek, Myšák – Kučera,Schmidmayer, Drašar, Bečvář, Bárdoš, Fencl, Pecka, Chmelař, Horák, Jícha, Dufek

Vacula – Zderadička, Chvála, Duda, Valík, Novák, Krásný – Kern, Šteiner, Heldák - Hradil, Kohút, Šmerha - Šergl, Furch, Matějka - Kolouch, Mareček, Netolický

V posledním kole sešívaní junioři konečně vyhráli, když doma zdolali lídra soutěže z Kladna. Na ledě Litvínova však Pražané na tento cenný skalp nenavázali. V úvodní části ještě kralovali gólmani, domácí však v prostřední dvacetiminutovce zacílili hned třikrát přesně a neboť gól nepadl ani v závěrečném dějství, jednalo se o rozhodující zásahy. Chuť si budou moci junioři spravit 30.9., kdy v Edenu přivítají Plzeň.

První třetina byla na branky i na šance poměrně chudá a diváci se nedočkali ani jednoho gólu. Největší šance byla k vidění v osmnácté minutě v přesilové hře domácího Litvínova. Josef Myšák vyslal na branku Vaculy tvrdou střelu, jenže hostující gólman byl v pozoru a uhájil tak čisté konto.

Druhá třetina už ale byla o něčem jiném. Hned po šesti minutách hry se ze vstřelené branky radovali domácí hokejisté. Jan Chmelař si našel odražený kotouč v brankovišti a nekompromisně ho poslal do prázdné brány. Poté měli šanci na vyrovnání hosté, když jim byla nabídnuta přesilovka, jenže tu nevyužili, a tak přišel další trest.

Ve 36. minutě překonal Vaculu totiž také Jan Bárdoš a bylo to o dvě branky. O devětaosmdesát vteřin později bylo pro hosty ještě hůře. Jan Bečvář vypálil z pravého kruhu přesně mezi betony hostujícího gólmana a domácí šli do tříbrankového trháku. Vysvobozením pro hosty byla závěrečná siréna, která ukončila druhou třetinu, z níž si Litvínovští odnášeli tříbrankové vedení.

Závěrečné dějství se neslo zejména ve znamení přesilovek Pražanů. Slavia ve třetí třetině hrála celkem sedm minut přesilovou hru, prosadit se ale nedokázala. Obrovskou šanci měl Zderadička, jenže Havlík jeho pokus vychytal a udržel tak čisté konto, čímž výrazně pomohl svému celku k vítězství 3:0.

Robert Reichel (HC Litvínov): Náš výkon v první třetině nebyl úplně stoprocentní. Ve druhé třetině se nám podařilo vstřelit branku v přesilové hře a řekli jsme si, abychom nedostali žádný hloupý gól. Škoda zbytečného faulu ve třetí třetině, po kterém jsme hráli dlouhé oslabení a stálo nás to hodně sil. Soupeř nás dostal pod tlak a v závěru tlačil, ale naštěstí jsme to ustáli.

Autor Adam Kolář
SESTŘIHY 6.3.2021

Sestřih zápasu: Prostějov - Slavia 2:5

V posledním venkovní zápase základní části nastříleli slávisté Prostějovu pět gólů. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů.

Přehrát video
ZÁPASY 6.3.2021

Další venkovní výhra. Slavia porazila Prostějov

V předposledním kole základní části Chance ligy zvítězila Slavia 5:2 v Prostějově a nově polepený autobus pokřtila výhrou. Prosadili se Adam Sedlák, David Šteiner, Filip Kuťák, Tomáš Šmerha a do ...

A-TÝM 5.3.2021

Do vyřazovacích bojů s novým autobusem!

Před blížícím se play-off jsme oblékli náš autobus do zbrusu nového kabátu, který připomíná naši dlouholetou tradici i největší novodobé úspěchy, kterými jsou extraligové tituly z let 2003 a 2008.

MLÁDEŽ 4.3.2021

Slavíček se připravuje s osmnáctkou v Litoměřicích

Slávistický útočník Šimon Slavíček je členem širšího kádru připravujícího se na mistrovství světa hráčů do 18 let. Pozvánku dostal i na zatím poslední kemp, který probíhá tento týden v Litoměřicích.