8. březen
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
9.12.2016

Juniorům nevyšla první třetina a jedou z Třince s prázdnou

25.kolo, pátek 9.12.2016, Třinec - Slavia
Třinec

Branky a nahrávky: 14. Hrehorčák (Hrachovský, Hladoník), 14. Kvasnica (Irgl, Adámek), 15. Hrehorčák (Kalus, Hladoník), 18. Hladonik (Kalus, Hrehorčák), 32. Radzienciak (Haman, Kvasnica), 32. Kvasnica (Imrich, Cihlář) – 40. Šergl (Patočka, Netolický), 48. Kolouch (Furch), 60. Furch (Kolouch, Mareček). Rozhodčí: Koziol – Gančarčík, Konvička. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:1. Diváci: 107. Střely na branku: 34:36. Průběh utkání: 6:0, 6:3.

Sestavy

Třinec

Loubal – Hrachovský, Janiczek, G. Radzienciak, Adámek, Haman, Imrich – Kaukič, Cihlář, Mach, Flok, Hrehorčák, Przybyla, Kvasnica, Irgl, Hladonik, Kalus

Šorf (32. Vacula) – Zderadička, Chládek, Novák, Valík, Chvála, Rittig – Matějka, Fiala, Netolický, Heldák, Kolouch, Šergl, Šmerha, Hradil, Mareček, Kohút, Furch, Patočka

Oceláři byli v zápase se Slavií velkým favoritem a od úvodních minut tuto roli potvrzovali. V polovině zápasu byl stav utkání již 6:0 pro Třinec a vypadalo to na veliký debakl. Ale sešívaní dokázali ještě zabrat a náskok soupeře alespoň značně ztenčit.

Ve Slezsku se chýlí zápas ke konci. Na světelné tabuli svítí čas 59:35, když se v přesilové hře trefuje Aleš Furch. Ale je vidět, že oslava sešívaných není nijak veliká.

Má to celkem jasný důvod. Červenobílý forvard totiž pouze snižuje celkové skóre na 3:6 z pohledu Slavie a Pražané tak vědí, že domů pojedou bez bodů. Smutný příběh začal již v první třetině, kdy se během pouhých 98 vteřin dvakrát trefil Patrik Hrehorčák a ještě jednu branku přidal Michal Kvasnica .

Do konce první třetiny ještě přidal další branku Jan Hladoník a pro Slavii mělo být ještě hůř. Přestávka totiž moc nepomohla a v polovině zápasu opět pálili domácí ostrými. Sešívaní sice přežili dlouhé oslabení tří proti pěti, ale v následné dohrávané klasické přesilovce se již prosadil Gregorz Radzienciak.

Uběhlo jen něco málo přes půli minuty a Oceláři se radovali pošesté, z kruhu se prosadil Michal Kvasnica. To již bylo na Dominika Šorfa příliš a přenechal místo v bráně Danielu Vaculovi.

A potřebný impuls přišel. Nejprve se na ledě trochu přiostřilo, byli jsme svědky pár menších potyček a zvýšená aktivita Slavie nakonec přinesla i gólové ovoce. Těsně před druhou pauzou se prosadil Jan Šergl při signalizovaném vyloučení Třince.

Ve 48. minutě se puk v útočném pásmu dostal až na čepel Daniela Koloucha, který přidal další branku do sítě gólmana Loubala. U jeho branky si připsal asistenci Furch, který, jak již víte, vstřelil i poslední branku sešívaných. Díky těmto dvěma bodům z něj stal druhý nejproduktivnější slávistické juniorky.

Autor Michal Borovan
SESTŘIHY 6.3.2021

Sestřih zápasu: Prostějov - Slavia 2:5

V posledním venkovní zápase základní části nastříleli slávisté Prostějovu pět gólů. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů.

Přehrát video
ZÁPASY 6.3.2021

Další venkovní výhra. Slavia porazila Prostějov

V předposledním kole základní části Chance ligy zvítězila Slavia 5:2 v Prostějově a nově polepený autobus pokřtila výhrou. Prosadili se Adam Sedlák, David Šteiner, Filip Kuťák, Tomáš Šmerha a do ...

A-TÝM 5.3.2021

Do vyřazovacích bojů s novým autobusem!

Před blížícím se play-off jsme oblékli náš autobus do zbrusu nového kabátu, který připomíná naši dlouholetou tradici i největší novodobé úspěchy, kterými jsou extraligové tituly z let 2003 a 2008.

MLÁDEŽ 4.3.2021

Slavíček se připravuje s osmnáctkou v Litoměřicích

Slávistický útočník Šimon Slavíček je členem širšího kádru připravujícího se na mistrovství světa hráčů do 18 let. Pozvánku dostal i na zatím poslední kemp, který probíhá tento týden v Litoměřicích.