23. říjen
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
13.11.2016

Mladší dorostenci rozstříleli soupeře a vyloupili Tábor

16.kolo, neděle 13.11.2016, Tábor - Slavia
Tábor

Branky a nahrávky: 44. Petřík (Přívozník) – 1. Janča (Kučera, Křenek), 11. Kižlin (Havrda), 42. Vojinovič (Kubánek, Jágr), 47. Petrák (Havrda), 55. Vlček (Janča). Rozhodčí: Nečas – Štětina, Marek. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. ¨ Diváci: 150. Střely na branku: 25:48. Průběh utkání: 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 1:4, 1:5.

Sestavy

Tábor

Baloun – Pavlát, Čížek, Volčík, Černošek, Pánek, Šedivý, Hubata – Komma, Knobloch, Ledecký, Lang, Přívozník, Čech, Chocholoušek, Barták, Berka, Petřík

Němeček – Srdínko, Kučera, Klapka, Hovorka, Moravec, Mareček, Čapka – Vlček, Janča, Křenek – Petrák, Havrda, Kižlin – Kubánek, Vojinovič, Jágr – Švec

Slávističtí mladší dorostenci si po porážce od Pardubic spravili chuť a porazili Tábor na jeho ledě 5:1. Vítězné skóre načal už v první minutě Janča, po něm přidali zápis do střelecké listiny ještě Kižlin, Vojinovič, Petrák a Vlček. Soupeř se vzmohl pouze na snížení, které zařídil Petřík. Slavia si tak veze z jihu Čech cenný tříbodový zisk.

První střela na branku a bleskový gól. Mladší dorostenci začali nedělní klání na táborském ledě ve velkém stylu. Soupeř se ještě ani nestačil rozkoukat a bezmocný Baloun už lovil kotouč ze své sítě. V čase 00:32 totiž otevřel skóre zápasu Jakub Janča, který se do sestavy Slavie vrátil po zranění.

Slávisté pak trochu polevili v koncentraci a domácí měli v krátkém časovém sledu možnost sehrát dvě přesilovky. Ty se jim ale ke štěstí Pražanů nepodařilo využít a ke slovu se dostali opět sešívaní. V 11. minutě po pěkné akci a přihrávce Havrdy zamířil přímo do černého David Kižlin.

Zatímco Táborští se neustále snažili pohnout s nepříznivým výsledkem, červenobílí dopláceli na vlastní nedisciplinovanost. Ve zbytku třetiny usedli na trestnou lavici hned tři sešívaní dorostenci.

Ve stejném duchu se pokračovalo i ve druhé třetině. Slavia si držela dvoubrankový náskok a domácí se snažili její klec marně dobýt. Až v závěrečné periodě se s brankami doslova roztrhl pytel. Sešívaná letka přišla z kabiny řádně nabuzena a i přes jeden zásah Tábora nasázela soupeři během necelých pěti minut další tři góly.

Nejprve dodal hostům větší klid na hokejky Pavle Vojinovič, jenž po pobídce od Kubánka pohodlně zavěsil. O necelé dvě minuty později přišel kontr na druhé straně kluziště. Přívozník naservíroval kotouč Milanu Petříkovi a ten propálil Němečka.

Vstřelený gól Jihočechy nastartoval jen na chvíli. Ve 47. minutě to totiž byli znovu Pražané, kdo se radoval z přesné trefy, kterou obstaral dělovkou za Balounova záda Martin Petrák. Slávistické vítězství ještě zpečetil pět minut před závěrečnou sirénou Šimon Vlček a sešívaní odvezli z města založeného husity plný počet bodů.

Autor Martina Kramerová
A-TÝM 18.10.2021

Slavia mění útočníky se Sokolovem, na dva měsíce přichází Tomáš Vracovský

Slavia se dohodla se Sokolovem na dočasné hráčské výměně, do Edenu přichází Tomáš Vracovský, opačným směrem míří Daniel Kružík. Oba hokejisté budou ve svých nových týmech působit do 13. prosince.

FANOUŠCI 18.10.2021

Aukce retro dresů končí ve čtvrtek!

Na webu www.sportovniaukce.cz můžete do čtvrtka 21.10. dražit hrané retro dresy, ve kterých slávisté nastoupili proti Jihlavě ve speciálním utkání konaném u příležitosti 120. výročí založení klubu.

SESTŘIHY 17.10.2021

Sestřih zápasu: Litoměřice - Slavia 4:3

Slávisté na ledě Litoměřic po první třetině vedli už 3:1, nakonec se ale vracejí bez bodu. Domácím se povedlo v prostřední části srovnat a o vítězství rozhodli v závěru v dvojnásobné přesilovce.

Přehrát video
ZÁPASY 16.10.2021

Slavia se po nepovedeném závěru vrací z Litoměřic s prázdnou

Tenhle zápas mrzí. Slávisté toužili v Litoměřicích utnout nepříjemnou sérii porážek a po první třetině zejména zásluhou dvougólového Tomáše Knotka vedli už 3:1, Stadion nicméně v průběhu druhé části ...