23. říjen
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
26.1.2017

Mladší dorost podlehl po napínavé přestřelce Pardubicím

D11, čtvrtek 26.1.2017, Pardubice - Slavia
Pardubice

Branky a nahrávky: : 23. Hledík (Rohlík), 25. Koffer (Pejzl), 28. Tobiáš (Nedelka, Rouha), 35. Koffer (Lašák), 46. Matěcha (Koffer, Lašák), 49. Hledík, 58. Koffer – 3. Vlček, 5. Srdínko J. (Havrda, Vlček), 52. Vojinovič (Urych), 53. Kižlin (Křenek). Rozhodčí: . Vyloučení: 5:3. Využití: 0:2. Diváci: 60. Střely na branku: 44:32. Průběh utkání: 0:2, 1:2. 2:2, 6:2, 6:3, 6:4, 7:4 .

Sestavy

Pardubice

Nečas (Klas) – Jelínek (A), Matěcha (A), Nedelka, Pejzl, Secký, Voženílek – Herčík, Hledík, Kloz, Koffer (C), Lašák, Rohlík, Rouha, Šír, Tobiáš

Němeček (od 49. Dusil) – Hovorka (C), Kučera, Mareček (A), Moravec, Srdínko A., Srdínko J. – Havrda, Jágr, Kižlin, Křenek, Kubánek, Petrák, Švec, Urych, Vlček, Vojinovič

Nevídanou přestřelku zažili ti, kteří navštívili zápas slávistického mladšího dorostu v Pardubicích. Sešívaní na perníkáře v první třetině suverénně vlétli, z čehož vybojovali dvougólový náskok. V druhém dějství však bohužel nastal zkrat Pražanů a Pardubičtí nasázeli do Němečkovy brány hned čtyři góly, na které bohužel slávisté nenašli odpověď. Třetí perioda přinesla vyrovnaný souboj, v němž sice dokázali červenobílí vsítit dvě branky, ale Východočeši přidali ještě tři góly, a tak se nakonec mohli radovat z tříbodového vítězství 7:4 a sešívaní odjeli domů bez bodu.

Slávisté se vrhli na perníkáře s vervou a už ve druhé minutě se mohl radovat Šimon Vlček , když s trochou štěstí dostal puk za domácího Nečase. Hned o dvě minuty později slavili hosté podruhé po přesném nahození od modré čáry Jana Srdínka , který vybojoval slávistům dvoubrankový náskok.

Druhá třetina však patřila domácím. Během prvních pěti minut vyrovnali Daniel Hledík s Filipem Kofferem, což obrátilo vývoj zápasu. Sešívaní byli po zbytek třetiny pod tlakem, z čehož inkasovali ještě dva góly. Jeden z hole Ondřeje Tobiáše, který se dokázal nejlépe zorientovat ve zmatku před slávistickou bránou. Svou druhou branku v utkání pak přidal Filip Koffer.

Třetí třetina nezačala pro Pražany dobře. Sice úspěšně ubránili přesilovku, ale hned posléze inkasovali po dělovce od modré čáry z hole obránce Davida Matěcha. Další pardubický gól Daniela Hledíka byl důsledkem špatné rozehrávky hostů. Sešívaní se přesto nevzdali jen tak bez boje. Třetí slávistický gól přidal po střele z mezikruží srbský útočník Pavle Vojinovič . Půl minuty nato pálil přesně David Kižlin a Pražané byli na dohled bodům. Perníkáři však dokázali průběh zápasu udržet ve svých rukách a v 57. minutě zvýšil Filip Koffer na konečných 7:4, čímž dovršil hattrick. Sešívaní se proto vrací do Edenu s prázdnou.

Autor Martina Kramerová
A-TÝM 18.10.2021

Slavia mění útočníky se Sokolovem, na dva měsíce přichází Tomáš Vracovský

Slavia se dohodla se Sokolovem na dočasné hráčské výměně, do Edenu přichází Tomáš Vracovský, opačným směrem míří Daniel Kružík. Oba hokejisté budou ve svých nových týmech působit do 13. prosince.

FANOUŠCI 18.10.2021

Aukce retro dresů končí ve čtvrtek!

Na webu www.sportovniaukce.cz můžete do čtvrtka 21.10. dražit hrané retro dresy, ve kterých slávisté nastoupili proti Jihlavě ve speciálním utkání konaném u příležitosti 120. výročí založení klubu.

SESTŘIHY 17.10.2021

Sestřih zápasu: Litoměřice - Slavia 4:3

Slávisté na ledě Litoměřic po první třetině vedli už 3:1, nakonec se ale vracejí bez bodu. Domácím se povedlo v prostřední části srovnat a o vítězství rozhodli v závěru v dvojnásobné přesilovce.

Přehrát video
ZÁPASY 16.10.2021

Slavia se po nepovedeném závěru vrací z Litoměřic s prázdnou

Tenhle zápas mrzí. Slávisté toužili v Litoměřicích utnout nepříjemnou sérii porážek a po první třetině zejména zásluhou dvougólového Tomáše Knotka vedli už 3:1, Stadion nicméně v průběhu druhé části ...