13. srpen
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
26.1.2017

Mladší dorost podlehl po napínavé přestřelce Pardubicím

D11, čtvrtek 26.1.2017, Pardubice - Slavia
Pardubice

Branky a nahrávky: : 23. Hledík (Rohlík), 25. Koffer (Pejzl), 28. Tobiáš (Nedelka, Rouha), 35. Koffer (Lašák), 46. Matěcha (Koffer, Lašák), 49. Hledík, 58. Koffer – 3. Vlček, 5. Srdínko J. (Havrda, Vlček), 52. Vojinovič (Urych), 53. Kižlin (Křenek). Rozhodčí: . Vyloučení: 5:3. Využití: 0:2. Diváci: 60. Střely na branku: 44:32. Průběh utkání: 0:2, 1:2. 2:2, 6:2, 6:3, 6:4, 7:4 .

Sestavy

Pardubice

Nečas (Klas) – Jelínek (A), Matěcha (A), Nedelka, Pejzl, Secký, Voženílek – Herčík, Hledík, Kloz, Koffer (C), Lašák, Rohlík, Rouha, Šír, Tobiáš

Němeček (od 49. Dusil) – Hovorka (C), Kučera, Mareček (A), Moravec, Srdínko A., Srdínko J. – Havrda, Jágr, Kižlin, Křenek, Kubánek, Petrák, Švec, Urych, Vlček, Vojinovič

Nevídanou přestřelku zažili ti, kteří navštívili zápas slávistického mladšího dorostu v Pardubicích. Sešívaní na perníkáře v první třetině suverénně vlétli, z čehož vybojovali dvougólový náskok. V druhém dějství však bohužel nastal zkrat Pražanů a Pardubičtí nasázeli do Němečkovy brány hned čtyři góly, na které bohužel slávisté nenašli odpověď. Třetí perioda přinesla vyrovnaný souboj, v němž sice dokázali červenobílí vsítit dvě branky, ale Východočeši přidali ještě tři góly, a tak se nakonec mohli radovat z tříbodového vítězství 7:4 a sešívaní odjeli domů bez bodu.

Slávisté se vrhli na perníkáře s vervou a už ve druhé minutě se mohl radovat Šimon Vlček , když s trochou štěstí dostal puk za domácího Nečase. Hned o dvě minuty později slavili hosté podruhé po přesném nahození od modré čáry Jana Srdínka , který vybojoval slávistům dvoubrankový náskok.

Druhá třetina však patřila domácím. Během prvních pěti minut vyrovnali Daniel Hledík s Filipem Kofferem, což obrátilo vývoj zápasu. Sešívaní byli po zbytek třetiny pod tlakem, z čehož inkasovali ještě dva góly. Jeden z hole Ondřeje Tobiáše, který se dokázal nejlépe zorientovat ve zmatku před slávistickou bránou. Svou druhou branku v utkání pak přidal Filip Koffer.

Třetí třetina nezačala pro Pražany dobře. Sice úspěšně ubránili přesilovku, ale hned posléze inkasovali po dělovce od modré čáry z hole obránce Davida Matěcha. Další pardubický gól Daniela Hledíka byl důsledkem špatné rozehrávky hostů. Sešívaní se přesto nevzdali jen tak bez boje. Třetí slávistický gól přidal po střele z mezikruží srbský útočník Pavle Vojinovič . Půl minuty nato pálil přesně David Kižlin a Pražané byli na dohled bodům. Perníkáři však dokázali průběh zápasu udržet ve svých rukách a v 57. minutě zvýšil Filip Koffer na konečných 7:4, čímž dovršil hattrick. Sešívaní se proto vrací do Edenu s prázdnou.

Autor Martina Kramerová
A-TÝM 6.8.2020

Představujeme naši novou vizuální identitu!

U příležitosti 120. výročí od založení klubu mění Slavia svoji vizuální identitu. Do nadcházející sezony vstoupíme s novou tváří, jejíž základem je logo odkazující na tradiční slávistické hodnoty.

ROZHOVORY 5.8.2020

První týden přípravy na ledě je vždycky peklo, svěřuje se Kuťák

Filip Kuťák přišel do Slavie koncem minulého léta a v průběhu sezóny si vybudoval náležitý respekt soupeřů. Teď se připravuje na svůj druhý ročník v Edenu, ve kterém by měl patřit k tahounům mužstva. ...

ZPRÁVY Z KLUBU 5.8.2020

Zemřel Ladislav Slížek, muž s velkým slávistickým srdcem

V nedožitých 72 letech zemřel Ladislav Slížek. V našem klubu zanechal stopu jako hráč, dlouholetý trenér a později i zaměstnanec. HC Slavia Praha vyjadřuje upřímnou soustrast všem pozůstalým.

ZPRÁVY Z KLUBU 4.8.2020

Novým spolumajitelem Slavie se stal Jiří Vlasák

HC Slavia Praha rozšiřuje akcionářskou strukturu. Novým spolumajitelem a členem představenstva se stal Jiří Vlasák, který získal od Standy Tichého desetiprocentní podíl v klubu.