8. březen

Drama rozsekl jediný gól. Mladší dorost porazil Třemošnou

16.kolo, sobota 18.11.2017, Třemošná - Slavia
Třemošná

Branky a nahrávky: 53. Rulc (Labuzík, Jágr) . Rozhodčí: Valenta – Zimmermann, Sedláček . Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Diváci: 95. Střely na branku: 27:28. Průběh utkání: 0:1.

Sestavy

Třemošná

Mi. Pícl – Špaček, Ma. Pícl, Ploch, Jánský, Pechr, Psota, Soukup, Korčák, Kozlík, Altrichter, Seidler, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Bláha

J. Němeček – Srdínko, D. Němeček, Vymětal, Topol, Kluch, Čapka, Palát, Kučera, Svoboda, Černý, Sarkisyants, Martinec, Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Slavíček, Rulc, Jágr

Zápas Slavie s Třemošnou sice byl vcelku bohatý na střely, množství gólů se ale necelá stovka diváků nedočkala. Přestože byla obě mužstva v ofenzivě hodně aktivní, na obou stranách vládli gólmani. O triumfu rozhodla jediná trefa, kterou v 53. minutě zaznamenal Rulc. Mladší dorostenci si tak do Edenu odvážejí tříbodový zisk za nejtěsnější výhru 1:0

Autor Martina Kramerová
SESTŘIHY 6.3.2021

Sestřih zápasu: Prostějov - Slavia 2:5

V posledním venkovní zápase základní části nastříleli slávisté Prostějovu pět gólů. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů.

Přehrát video
ZÁPASY 6.3.2021

Další venkovní výhra. Slavia porazila Prostějov

V předposledním kole základní části Chance ligy zvítězila Slavia 5:2 v Prostějově a nově polepený autobus pokřtila výhrou. Prosadili se Adam Sedlák, David Šteiner, Filip Kuťák, Tomáš Šmerha a do ...

A-TÝM 5.3.2021

Do vyřazovacích bojů s novým autobusem!

Před blížícím se play-off jsme oblékli náš autobus do zbrusu nového kabátu, který připomíná naši dlouholetou tradici i největší novodobé úspěchy, kterými jsou extraligové tituly z let 2003 a 2008.

MLÁDEŽ 4.3.2021

Slavíček se připravuje s osmnáctkou v Litoměřicích

Slávistický útočník Šimon Slavíček je členem širšího kádru připravujícího se na mistrovství světa hráčů do 18 let. Pozvánku dostal i na zatím poslední kemp, který probíhá tento týden v Litoměřicích.