30. listopad

N12, neděle 11.3.2018, Slavia "B" - V. Popovice
Slavia "B"
V. Popovice

Branky a nahrávky: 22. Pechar (Kassymov, Růzha), 25. Růzha (Lapko, Pechar), 29. Novák (Bruk, J. Svoboda), 41. J. Svoboda, 57. J. Svoboda (Novák, Frydrich) – 31. Čihák (Poustecký). Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváci: 28. Střely na branku: 52:23. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.

Sestavy

Slavia "B"

Janura – M. Svoboda, Stejskal, Frydrich, Krasanovský, Lapko, Bruk, Kassymov, Krásný, Růzha, Pechar, Staněk, J. Svoboda, Novák, Reichmann, Kvasnička

V. Popovice

Legner – Hroch, Čihák, Kudrjavcev, Horníček, Pašková, Adam, Pádivý, Poustecký, Jošt, Musil, Černá, Racek

PREVIEW 28.11.2022

Slavia hostí v Edenu Vsetín. Naváže na triumf v Prostějově?

Slávisté po čtyřech prohrách v řadě triumfovali v Prostějově a na vítězství budou chtít navázat i na domácí půdě, kde tentokrát přivítají Vsetín. Valachům mají Pražané co oplácet, na Lapači totiž ...

FANOUŠCI 28.11.2022

Veřejné bruslení v Edenu

Slavia pořádá veřejné bruslení na zimním stadionu v Edenu, sledujte náš web pro aktuální termíny.

SESTŘIHY 26.11.2022

Sestřih zápasu: Prostějov - Slavia 3:4sn

Slávisté prolomili sérii porážek a z Prostějova si odvezli dva body. V dramatickém utkání zvítězili po samostatných nájezdech. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů.

Přehrát video
A-TÝM 25.11.2022

Do Edenu přichází lotyšský reprezentant Edgars Kulda

Další slávistickou posilou je osmadvacetiletý lotyšský reprezentant Edgars Kulda. Útočník s bohatými zkušenostmi z mezinárodních zápasů či z KHL přichází s cílem vylepšit produktivitu týmu.