30. listopad
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY - MLÁDEŽ
18.4.2022

Deváťáci na závěr porazili Třinec a končí pátí

F5, pondělí 18.4.2022, Slavia - Třinec

Branky

6. T. Poletín (Krčál, Pšenička), 11. Grebeníček (Lorenz), 18. Šámal (Kucharčík, Matějovský), 20. Kucharčík (Matějovský, Pšenička), 38. Grebeníček (Šámal, Macek)

Třinec

5. Barna (Marek), 24. Rybnikár (Švančara), 50. Barna (Dravecký, Rybnikár)

Rozhodčí: Hranoš – Kořistka, Návrat
Vyloučení: 5:4, navíc Kucharčík (SLA) 5 min. a do konce utkání
Využití: 1:1

Střely na branku: 32:36

Sestavy

Nováková – Marek, Lorenz (A), Macek, Derka, Labuzík, Rachůnek, Pšenička, Matějovský, Grebeníček, Krčál, Tichý, T. Poletín (C), Huk, Tittl, Šámal, Kucharčík

Třinec

Wrzecionko (od 20. Jaworská) – D. R. Byrtus, Marek, Dravecký (C), Holaň, Holub, Grečmal, Dzik – Krišica, Murin, Ostřížek, Makula, Rybnikár (A), Hladoník (A), Gladiš, Švančara, Lizák, Barna

Slávisté se před posledním duelem už nemohli zapojit do bojů o medaile, chtěli alespoň vylepšit své konečné umístění. To se jim povedlo, když Třinec porazili po povedené první třetině. Sešívaní mladíci jsou tak pátí nejlepší deváťáci v republice.

Autor David Mencl
PREVIEW 28.11.2022

Slavia hostí v Edenu Vsetín. Naváže na triumf v Prostějově?

Slávisté po čtyřech prohrách v řadě triumfovali v Prostějově a na vítězství budou chtít navázat i na domácí půdě, kde tentokrát přivítají Vsetín. Valachům mají Pražané co oplácet, na Lapači totiž ...

FANOUŠCI 28.11.2022

Veřejné bruslení v Edenu

Slavia pořádá veřejné bruslení na zimním stadionu v Edenu, sledujte náš web pro aktuální termíny.

SESTŘIHY 26.11.2022

Sestřih zápasu: Prostějov - Slavia 3:4sn

Slávisté prolomili sérii porážek a z Prostějova si odvezli dva body. V dramatickém utkání zvítězili po samostatných nájezdech. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů.

Přehrát video
A-TÝM 25.11.2022

Do Edenu přichází lotyšský reprezentant Edgars Kulda

Další slávistickou posilou je osmadvacetiletý lotyšský reprezentant Edgars Kulda. Útočník s bohatými zkušenostmi z mezinárodních zápasů či z KHL přichází s cílem vylepšit produktivitu týmu.