11. Botka (Podrabský, Mohyla), 38. Strachota, 42. Podrabský (Boháč), 45. Strachota (TS), 53. Slabý (Pufr, Strachota)

Slavia

Poletín – Vrzal, Hess, Kotman, Oh, Skyba – Šikl, Rejhon, Keller, Egart, Huk, Kušta, Holejšovský, Chylík, Švancar

Tábor

Koutník – Šťastný, Mohyla, Pufr, Mareš, Rod, Ryšavý – Slabý, Kolář, Boháč, Strachota, Sedláček, Eremiáš, Botka, Nevšímal, Vinš, Podrabský

Slávisté za sebou mají už šestý zápas v nadstavbě a počtvrté v řadě se radují z výhry. Proti Táboru se však nerodila úplně lehce. Deváťáci totiž dlouho nad Jihočechy vedli, jenže o svůj náskok ve třetí části přišli. Za nerozhodného stavu se tak pokračovalo v prodloužení, které rozsekl po necelé minutě hry Chylík.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
OHLASY 8.12.2022

Věděli jsme, že musíme hrát jeden pro druhého, komentuje výhru Stehlík

Poprvé od začátku listopadu sešívaní znovu vyhráli za tři body. Ke středeční výhře nad Sokolovem přispěl asistencí útočník Lukáš Stehlík, který přitom do Slavie přišel právě z Baníku. „Nejdůležitější ...

Číst více
SESTŘIHY 7.12.2022

Sestřih zápasu: Slavia - Sokolov 3:1

Slávistům se povedlo konečně naplno bodovat, ve středečním utkání si v Edenu poradili se Sokolovem a vyhráli 3:1. O góly se postarali Žejdl, Roth a Brož.

Přehrát video
OHLASY - VIDEO 7.12.2022

Roth: Body jsme potřebovali. Musíme se z toho dostat sami

Čtyři zápasy, čtyři góly. Vladimíru Rothovi se v poslední době střelecky daří, až v utkání se Sokolovem se ale i díky svojí brance mohl radovat z vítězství. „Je důležité. Pořebovali jsme uhrát nějaké ...